امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دلم نیومد نزارم،بخونید قشنگه :)

لایک داری سپاس........... Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط مهرسا{شیطون}
آگهی
چی بگم والاه
دلم نیومد نزارم،بخونید قشنگه :) 2

پاسخ
(08-05-2016، 9:01)مهرسا{شیطون} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-05-2016، 18:00)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب بودولی کاری نمیشه کردمیشه؟

(06-05-2016، 18:36)mahsa1394 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عاااااااااااااااااااااااااااااالی

(06-05-2016، 20:37)مهران1600 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا عالی

(07-05-2016، 20:27)○°łåmýå°○ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره میشه کاری کرد سعی کنیدم خودمون تا سنی نداریم و بقول مامانم تا سرمون به سنگ نخورده خودمونو درست کنیم و بتونیم بچه های خودمونو جوری تربیت کنیم ک شایسته تر از خودمون باشن ادم باید خودش جلوی خودشو بگیره درسته زمونه پسته ولی خودمون پست نشیم
زیاد خودمون گفتم ولی خودمونیما خوب باشیم Wink

(07-05-2016، 22:05)shayan23 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا عالی لایک داشت ولی چه میشه کرد
اینجا
ایرانه

من با łåmýå موافقم باید تلاشمون رو بکنیم

łåmýå ماباید از ریشه مملکتو درست کنیم با 3و4 تا بچه که بره ماس نمیشه درس کرد
دوست دارم.....  Heart  
پاسخ
 سپاس شده توسط مهرسا{شیطون} ، ○°łåmýå°○
معرکه بود ولی تلاش چن نفر برای فرهنگسازی یک کشور مثه سوزن انداختن تو انبار کاهه...
وقتی ما هنوز نمیتونیم به خودمون بفهمونیم که نامحرم نامحرمه چه در دنیای حقیقی چه مجازی ... وایییییییی یه وقتایی ادم یه چیزایی میبینه که شاخ در میاره باخودش میگه مگه من تو کشور اسلامی نیستم شس اینا چیه..................
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
خیلی قشنگ بود ولی اینجا کشوریه ک هرچقدر هم بخوای سطح فرهنگش رو بالا ببری بیشتر افت میکنه
COME FLY WITH ME
پاسخ
واااقعن درست بوووود اما اینجاااااا هیچ چیز درست نمیشه همه راهی رو ک انتخاب کردن دوووس دااارن و این بده ایشالا خداا همه چیوو درس کنه
پاسخ
آگهی
عالی. ولی مطمعن باشید حتی اگه 10 نفر از خانواده ها بخوان اینارو جمع کنن همه گیر میشه مثل ویروس فقط ویروس بده ولی این خوبه این ادامه دار میشه ولی ویروس انتی بیتیک یا واکسن داره دعا کنیم این بشه و واکسنش نیاد
پاسخ
فوق العاده بود...
ته چشمان تو خدا شیطنت میکند ته چشمان من شیطان خدایی
پاسخ
واقعا که جای تاسف داره
هع

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هیچی نمیگم.....خودتون بخونید...
  ی متن فوق العاده واسه دوستای مجازی .....خیلی قشنگه
  موهای یک زن(بیا تو خیلی قشنگه)
  الو!! خونه ی خدا ؟؟؟؟ ( حتما بخونید خیلی قشنگه)
  زندگی را دریابیم/حتما بخونید/خیلی قشنگه
Tongue بیا تو قشنگه
  نـا مســـــــــآوی..(اینو بخونید)
  بخونید حتما خیلی قشنگه
  شعر کامل اخراجی ها قشنگه 3
  زندگی بهتر(خعلی قشنگه)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان