امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دیالوگـ هایـ مانـدگــار

درود بر همه طرفدارای گیم 
هر شرکت چند بازی معروف و هر بازی معروف چند سخن ماندگار 
در این تایپک شما عکس نوشته یا دیالوگ های ماندگار رو قرار میدین از هر شخصیت 
یکی از دلاییل معروفیت بازی ها و شخصیت ها همین دیالوگ های معروف است 
میخواهیم آن هارا به مردم و دیگر کاربران نشان دهیم 

vaas  در بازی far cry3 
از شخصیت های بسیار معروف در دوره بازی های رایانه ای و دلیل اصلی معروفیتش دیوانگی خاص و لحن حرف زدن هیجان انگیزش بود 
دیالوگـ هایـ مانـدگــار 1
( آیا تا به حال برات از مرز دیوانگی صحبت کردم ؟ )

منتظر دیالوگ های جدید تر باشین  Wink
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط omidkaqaz ، ÆҐÆŠĦ ، # αпGεʟ ، mr.destiny ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Son of anarchy ، ✘PETER✘ ، Mason ، Jack Daniel'ѕ ، ✓SHINE AGAIN✓ ، dark heart ، امیر‌حسین ، *yoksel* ، M.barselona ، Medusa ، ραтяιcια ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
بازی بعدی در واقع دیالوگ نیست بلکه شعاری است از بازی معروف dying light 

"شبتون خوش ...
موفق باشین ..." Tongue
با فکر کردن درباره کاور بازی و شعاری که برای آن درج شده است کمی ترس در بدن من ایجاد میشود شمارا نمیدانم  Big Grin
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط omidkaqaz ، # αпGεʟ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Son of anarchy ، Jack Daniel'ѕ ، dark heart ، *yoksel* ، M.barselona ، SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ ، ραтяιcια
امروز تریلری از بازی که ساخت یک سایت کمی نامعتبر بود را مشاهده میکردم که در آن یک شخصیت اساسین و یک شخصیت بازی فارکرای و دو شخصیت بازی walking dead با یکدیگر مبارزه میکردند 
یکی از شخصیت های بازی واکینگ دد به واس گفت 
-تو میخوای بگی دیوانه ای ؟ 
-الان بهت دیوانگی رو نشون میدم 
باز هم vaas
یک ثانیه بعد از این صحنه غیر اخلاقی |:
این دیالوگ گفته میشه

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Son of anarchy ، Jack Daniel'ѕ ، *yoksel* ، M.barselona ، ραтяιcια
قدرت همه چیز را تغییر میدهد 
( call of duty advanced warfare )

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Berserk ، ḲℑℳℐÅ ، Son of anarchy ، Jack Daniel'ѕ ، M.barselona ، Dead Silence ، ραтяιcια
اونا فک میکنن من یک مرد خارج از کنترلم .. ولی من هیچوقت انقدر تحت کنترل نبودم ( Aiden Pearce )

در صورت اشتباه در ترجمه از طریق پیام خصوصی به بنده اطلاع دهید تا بازنویسی کنم 

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط Berserk ، ḲℑℳℐÅ ، Son of anarchy ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، # αпGεʟ ، Tɪɢʜᴛ ، Jack Daniel'ѕ ، *yoksel* ، M.barselona ، ραтяιcια
بازی meta gear 

Snake : Unfortunately, killing is just one of those things that gets easier the more you do it 

متاسفانه ، کشتن یکی از اون چیزاییه که هرچی بیشتر انجامش بدی آسون تر میشه 

---

تو بازی ماریو هم آخر هر محله ک غولشو شکست میدادی مینوشت : ممنون ماریو ولی پرنسس ما تو قلعه دیگریست! 

(((: :|
پاسخ
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، ḲℑℳℐÅ ، Son of anarchy ، Medusa ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، mT_pOoM_taaK ، # αпGεʟ ، ( lιεβ ) ، Jack Daniel'ѕ ، *yoksel* ، M.barselona ، ραтяιcια
آگهی
 (big smoke (gta san andreas 
جواب خشم خشمه اینو همیشه یادت باشه cj ( کارل جانسون )

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، mT_pOoM_taaK ، Jack Daniel'ѕ ، M.barselona ، ραтяιcια
مکس پین در بازی Max Payne 3:
The way I see it there’s two types of people. Those who spend their lives trying to build a future, and those who spend their lives trying to rebuild the past. For too long I’ve been stuck between, hidden in the dark, lock up the cause of destruction

Time moves forward and nothing changes

«طوری که من میبینم. تو دنیا ۲ نوع آدم وجود داره. دسته ی اول آدمایی هستن که زندگیشونو صرف ساختن آیندشون می کنن و دسته ی دوم کسایی هستن که زندگیشونو صرف ساختن گذشته هاشون می کنن. من مدت خیلی زیادیه که بین این دو گیر افتادم، در تاریکی گم شدم، در ویران کده ای از غم گرفتار شدم….

اما زمان میگذره و هیچ اتفاقی نمی افته»

پاسخ
 سپاس شده توسط Aiden Pearce ، Tɪɢʜᴛ ، ÆҐÆŠĦ ، L²evi ، sober ، Jack Daniel'ѕ ، ραтяιcια
gta 
- تو فک میکنی کی هستی رئیس بزرگ مافیا ؟
cj - من خودم اقای خودمم این روش منه 

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ ، Son of anarchy ، Jack Daniel'ѕ ، *yoksel* ، M.barselona ، ραтяιcια
دام درGears of wars 3

Dom: Did you hear that? What the hell’s that sound
Marcus: It’s just the wind
Dom: Yeah right. When was the last time the wind said ‘hostiles’ to you

دام: تو هم شنیدی؟ صدای چی بود؟

مارکوس: این فقط صدای باده.

دام: آخرین باری که باد به تو گفت «دشمن» کی بود؟

پاسخ
 سپاس شده توسط L²evi ، ( lιεβ ) ، Aiden Pearce ، ÆҐÆŠĦ ، Tɪɢʜᴛ ، [ SouL ] ، Jack Daniel'ѕ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، ραтяιcια

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان