امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قتل مرد میانسال به خاطر آزار و اذیت پسر 22 ساله

موضوع : قتل مرد میانسال به خاطر آزار و اذیت پسر 22 ساله

خبر : پسر 22 ساله با ادعای اینکه از سوی دو مرد میانسال مورد آزار و اذیت قرار گرفته است یکی از آنها را کشت و دیگری را مجروح کرد.

کد خبر : 149799

تاریخ انتشار: 13:22 - 25 اسفند 1394

قتل مرد میانسال به خاطر آزار و اذیت پسر 22 ساله 1

به گزارش خبرنگار خبرگزاری میزان،ساعت 23:19 شب گذشته اهالی خیابانی در پاسداران در تماس با پلیس از نزاع خونین دو مرد میانسال با پسر جوانی خبردادند. با حضور ماموران در محل مشخص شد پسر 22 ساله ای پس از نزاع با دو همسایه 45 و 60 ساله آنها را با چاقو مجروح و از محل فرار کرده است.بلافاصله دو مرد همسایه به بیمارستان منتقل شدند.

در حالیکه تحقیقات برای دستگیری عامل نزاع آغاز شده بود ساعتی بعد ماموران در تماس مسئولان بیمارستان چمران متوجه شدند مرد 45 ساله به علت شدت جراحات جانش را از دست داده است.

با اعلام موضوع قتل مرد میانسال به بازپرس ویژه قتل او دستور دستگیری عامل جنایت را صادر کرد. سرانجام ساعتی بعد پسر 22 ساله به نام مهران شناسایی و دستگیر شد. صبح امروز با انتقال متهم به دادسرای امور جنایی او در بازجویی ها با اعتراف به قتل مرد میانسال و مجروح کردن مرد 60 ساله گفت:مقتول و دوستش همسایه ما بودند. دو روز قبل آنها از من خواستند برای بازی رایانه ای به خانه شان بروم اما احساس کردم آنها با شربت من را مسموم کرده و بعد مورد آزار و اذیت قرار دادند.

قاتل 22 ساله اضافه کرد: در این دو روز با خودم درگیر بودم، نمی دانستم باید چه کار کنم تا اینکه تصمیم گرفتم آنها را به قتل برسانم. ساعتی قبل به در خانه آنها رفتم و با مقتول به نام حسن و مرد 60 ساله به نام فواد درگیر شدم. کنترلی روی اعصابم نداشتم به همین خاطر با چاقو هر دو آنها را زده و فرار کردم. ساعتی بعد ماموران من را دستگیر کردند که متوجه شدم حسن جانش را از دست داده است.

با اعترافات قاتل 22 ساله، محسن مدیر روستا بازپرس ویژه قتل تهران او را بازداشت و برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار داد.

باتشکر از توجه شما عزیزان.
پاسخ
 سپاس شده توسط -Edgar ، ....Nahal.... ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خودکشی دختر دانش‌آموز به خاطر ترس از تنبیه+دست نوشته‌وصیت‌نامه دختر 12 ساله
  نتیجه وحشتناک دعوای دختر 22 ساله با همسرش/عکس
  جسد سوخته دختر 3 ساله در تنور همسایه!
  زایمان دختر یازده ساله در شب عروسیش ( از دست ندید )
Exclamation عشق مرگبار پسر 24 ساله به دخترخاله 39 ساله!
  قتل دختر هفده ساله توسط دوست پسر جوان
  در آتش سوختن آثار باستانی ۳۰۰ ساله در شوشتر !
  دعوای بچگانه در مدرسه با قتل نوجوان 16 ساله پایان یافت + عکس
  مرگ دختری 28 ساله بخاطر لاغر نگه داشتن اندام خود+عکس
  انفجار ترقه در دهان کودک 3 ساله/عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان