امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ژاوی: مسی برای بهترین بودن، نیازی به فتح جام جهانی ندارد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ژاوی: مسی برای بهترین بودن، نیازی به فتح جام جهانی ندارد 1

ستاره سابق باشگاه بارسلونا بار دیگر از اعجوبه آرژانتینی تعریف کرده و همچنان او را بهترین بازیکن تاریخ فوتبال می داند.

ژاوی یک بار دیگر اعلام کرده که لیونل مسی بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است و برای اثبات این موضوع نیازی به قهرمانی در جام جهانی به همراه تیم ملی آرژانتین ندارد.

ژاوی و مسی از سال 2004 تا 2015 در کتار هم بازی کردند و در این مدت عناوین زیادی برای بارسا به ارمغان آوردند. ژاوی، لئو را بازیکنی با استعداد خدادادی می داند که نیازی به قد و قامت بلند و ورزیده ندارد.

سلطان پاس گل جهان به La Vanguardia گفت:

-

بدون شک لئو بهترین بازیکنی است که در کنارش بازی کرده ام و همچنین بهترین در جهان، از گذشته تا ابد است!

او در تاریخ بی همتاست، نیازی ندارد برای یدک کشیدن این عنوان جام جهانی را فتح کند؛ یادتان باشد که بازیکنانی مانند دی استفانو و کرایوف نیز هرگز فاتح جام جهانی نشدند، ولی از بهترین های جهان بودند.

مسی کارهایی را که در ذهن تک تک ما بود را به خوبی انجام می داد، او به بهترین شکل به وظایفش عمل می کرد و هیچ وقت پیش نیامد که نتواند توقع ما را برآورده کند.

مسی صرفا یک بازیکن سریع نیست، من اعتقاد دارم بازیکنانی مثل او، کریس رونالدو و نیمار سرعت در فوتبال را وارد فاز جدیدی کرده اند. تفکر و تصمیم گیری اوست که سرعتی بیش از بازیکنان دیگر دارد، با اینکه هیچ وقت نمی توانید حدس بزنید که لئو می خواهد چه کار کند، همیشه یک گام از بقیه جلوتر است!

باید تمرینات او را ببینید! او هیچ وقت توپ را از دست نمی دهد، این قابلیت را دارد که سرعت بازی را با حرکات خود کنترل کند و وقتی پا به توپ می شود، جز با خطا نمی توان جلودارش شد.

او نمونه بارز یک بازیکن کامل است؛ قامتش 170 سانتی متر است و پاهایی لاغر دارد ولی باورتان نمی شود که چه نیرویی درون پاهای او وجود دارد که می تواند هر حریفی را ویران کند.

لئو در اوج دوران فوتبال خود قرار دارد؛ من چنین حسی را در سن 28 تا 32 سالگی تجربه کردم اما مطمئنم مسی می تواند خیلی بیشتر از این سن و سال در اوج، فوتبال بازی کند.
-

شایان ذکر است که مسی در این فصل برای بارسلونا 37 بار گلزنی کرده و ابتدای سال جاری میلادی، توانست پنجمین توپ طلای خود را هم به ویترین افتخاراتش اضافه کند.
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  دومین شکست جوانان بسکتبال ایران در جام‌جهانی
  مربی زنیت: آزمون پیشنهاد خاصی ندارد
  اسدی در آخرین بازی فصل بهترین شد
  فدراسیون فوتبال و اعلام استادیوم های جام جهانی به AFC
  پاس گل قایدی، بهترین پاس گل هفته
  غیبت پرسش‌برانگیز ایران در جام جهانی FIFAe
  قایدی، بهترین بازیکن دیدار استقلال - الاهلی
  ژاوی و تحسین نکونام در نشست مطبوعاتی
  ذوالفقارنسب: این دولت توانایی واگذاری استقلال و پرسپولیس را ندارد/ بردن سرخابی ها به

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان