امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بررسی کی پاپ و گروه های کی پاپ

قطعا مانستر اکسو بهتره .

(13-06-2016، 13:11)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم همه هشتگ میزنن زیر پستای جیون و هیونا و ....
و کیوبم اینو گفته که فعلا هیونا قرارداد بسته.....
میدونم...شاید پاشیده شن....شاید شب خبر تایید کمپانی ام بیاد......
ولی دقت کن کیوب گفته فعلللن هیونا.....فعلن..

هاااااااا هااااااااا منم از همم پاشیدمممم......
من اون موقعی ام که طرفدار اکسو شدم چن روز بعدش لوهان و تاعو و کریس رفتن =| ی ماه  پیشم که طرفدار فورمینت شدم الان گفتن از هم پاشیدن.بهتره برم طرفدار گروهی شم که ازش متنفرم بعد از هم بپاشن روحم شاد شه....
مدیر کانالمون داره خودزنی میکنه خخخخ
هعیییییی فنا دارن هشتگ میدن بلکه از خرشیطون بیان پایین.من موندم اون چارتای دیگه به چ حقی قرارداد نمیبندن.
بدبخت فورنیا........هفت سال طرفداریی که اخرش این شه؟؟؟

آخی ! بد شانسی ها ((:
من حدود یک ساله که فن اکسو شدم .. از فورمینت هم فقط یه اهنگ گوش دادم . فنش نیستم ولی بدمم نمیاد .. البته که حالا از هم پاشیدن '_'
من از همه ی گروه ها گوش میدم .. منتها فقط اکسو رو دنبال میکنم .
مثلا من از سوجو ، شاینی ، گرلز جنریشن ، کارا ، تی آرا ، گات 7 ، سونتین ، آیکون ، ای او ای ، ان سی تی ، تی وی ایکس کیو و .. گوش میدم ولی حتی یه گروه از اینا هم نیست که عضواشون رو کامل بشناسم ._. جز اس ان اس دی البته ._.
کلا گروه خوب توی کی پاپ زیاده .. ادم نمیتونه همرو دنبال کنه !
راستی هرکی اینجا شاینی میشناسه جز Evil و View چند تا اهنگ خوب معرفی کنه که دان کنم ^^
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY ، ✓SHINE AGAIN✓
آگهی
(13-06-2016، 17:32)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قطعا مانستر اکسو بهتره .

(13-06-2016، 13:11)DAZZLING BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میدونم همه هشتگ میزنن زیر پستای جیون و هیونا و ....
و کیوبم اینو گفته که فعلا هیونا قرارداد بسته.....
میدونم...شاید پاشیده شن....شاید شب خبر تایید کمپانی ام بیاد......
ولی دقت کن کیوب گفته فعلللن هیونا.....فعلن..

هاااااااا هااااااااا منم از همم پاشیدمممم......
من اون موقعی ام که طرفدار اکسو شدم چن روز بعدش لوهان و تاعو و کریس رفتن =| ی ماه  پیشم که طرفدار فورمینت شدم الان گفتن از هم پاشیدن.بهتره برم طرفدار گروهی شم که ازش متنفرم بعد از هم بپاشن روحم شاد شه....
مدیر کانالمون داره خودزنی میکنه خخخخ
هعیییییی فنا دارن هشتگ میدن بلکه از خرشیطون بیان پایین.من موندم اون چارتای دیگه به چ حقی قرارداد نمیبندن.
بدبخت فورنیا........هفت سال طرفداریی که اخرش این شه؟؟؟

آخی ! بد شانسی ها ((:
من حدود یک ساله که فن اکسو شدم .. از فورمینت هم فقط یه اهنگ گوش دادم . فنش نیستم ولی بدمم نمیاد .. البته که حالا از هم پاشیدن '_'
من از همه ی گروه ها گوش میدم .. منتها فقط اکسو رو دنبال میکنم .
مثلا من از سوجو ، شاینی ، گرلز جنریشن ، کارا ، تی آرا ، گات 7 ، سونتین ، آیکون ، ای او ای ، ان سی تی ، تی وی ایکس کیو و .. گوش میدم ولی حتی یه گروه از اینا هم نیست که عضواشون رو کامل بشناسم ._. جز اس ان اس دی البته ._.
کلا گروه خوب توی کی پاپ زیاده .. ادم نمیتونه همرو دنبال کنه !
راستی هرکی اینجا شاینی میشناسه جز Evil و View چند تا اهنگ خوب معرفی کنه که دان کنم ^^

اتفاقا تو کی پاپ اصلنم گروه خوب زیاد نی

هر ننه قمری چه دختر باشه چ پسر بعد عمل های فراوان و عمل حنجره پامیشه میاد دو کلمه میخونه با چن تا حرکت سک/سی انجام میده خیال میکنه خبریه.

پادشاهای کی پاپ تا الان شاینی و اکسو و سوپرجونیور و بی تی اس و اینفینیته.گروه های دخترانه ام زیاد مهم نی.چون کلا فن بوی و فن گرلاشون کمه.
ینی پیشنهاد میکنم یه شاوول شی.شاینی رو نشناسی بخدا عقبی.ینی من خودم اول علاقه ای به شناختن شاینی نداشتم اما وقتی رقصیدنشونو دیدم جونم به لبم رسید والان من یه شاوولم.شاید خواستم پست بزارم راجب شاینی.اگرم نزاشتم پی ویمو باز میکنم هرسوالی داشتی بپرس

ما فن بویا داریم خودزنی میکنیم خخخخ.فورنیا یه ماه وخت دارن.تلاشمونو میکنیم تا توی این یه ماه اونا از خر شیطون بیان پایین

بررسی کی پاپ و گروه های کی پاپ 10
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، ✓SHINE AGAIN✓ ، …Reyhaneh…
خب کاملا تحریک شدم که شاوول بشم ! ^^
پ.خ بسته ست .
اول چند تا اهنگ و دنس خوب ازشاینی لطفا بگو که با یکبار دیدن ادم رو جذب کنه .
اعضا هم من فقط تمین رومیشناسم (:
رفیق کایه ^^
همین دیگه ._. شاینی رو بهم بشناسونین !
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY ، …Reyhaneh…
(13-06-2016، 21:27)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب کاملا تحریک شدم که شاوول بشم ! ^^
پ.خ بسته ست .
اول چند تا اهنگ و دنس خوب ازشاینی لطفا بگو که با یکبار دیدن ادم رو جذب کنه .
اعضا هم من فقط تمین رومیشناسم (:
رفیق کایه ^^
همین دیگه ._. شاینی رو بهم بشناسونین !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=259178

اگه شد چن دیقه بعد یا فردا اسامی اهنگو اینارم میزارم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✓SHINE AGAIN✓
بدبخت شدیممم سوهیون ای دیشو عوض کرد قبلا بود kkwonsso_4m الان جای فورام شده سال تولدش =|ینی 1994 که البت 94 گزاشته
پاسخ
 سپاس شده توسط ✓SHINE AGAIN✓ ، …Reyhaneh…
اهنگی جدید از Reza Rebels اومده که برای " کی پاپرها " خونده ♡
توی این اهنگ 2 دقیقه ای به طرفداری از کی پاپرها پرداخته و گفته سلیقه ها متفاوته و سلیقه ی ما کی پاپرا یه چیز خاص و متفاوت با همه ی سبک هاست خلاصه خیلی مفهومش خوبه پیشنهاد میدم حتما گوش کنید .
اسم اهنگ هست : زندگی کی پاپی
به علاوه چند وقت پیش واسه تولد بکهیون یه اهنگ رپ درست مثل همین شنیدم که واسه بکی بود فک کنم اون اهنگه هم این اقا رضا خوندش ^_^
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط …Reyhaneh…
آگهی
(15-06-2016، 23:29)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهنگی جدید از Reza Rebels اومده که برای " کی پاپرها " خونده ♡
توی این اهنگ 2 دقیقه ای به طرفداری از کی پاپرها پرداخته و گفته سلیقه ها متفاوته و سلیقه ی ما کی پاپرا یه چیز خاص و متفاوت با همه ی سبک هاست خلاصه خیلی مفهومش خوبه پیشنهاد میدم حتما گوش کنید .
اسم اهنگ هست : زندگی کی پاپی
به علاوه چند وقت پیش واسه تولد بکهیون یه اهنگ رپ درست مثل همین شنیدم که واسه بکی بود فک کنم اون اهنگه هم این اقا رضا خوندش ^_^

جیغغغغغغغ
من گوشش کردم خیلی قشنگه
فک کنم این پسره اکسو اله
آهنگ (میمونم یه فن) رو هم خونده
خیلییییییی قشنگه
پاسخ
 سپاس شده توسط …Reyhaneh…
خب بازم یه خبر جدید راجع به 4minute دارم ..
بعد از دیسبندشون فن ها کنجکاو شدن که بدونن دخترا میخوان چیکار کنن !
و سایت سومپی امروز در این باره گزارشی نوشت :

گایون و جهیون قراره به دنبال بازیگری برن و اهدافشون در این مسیر رو دنبال کنن . البته جهیون تصمیم داره که با یه کمپانی جدید هم قرار داد ببنده و خوانندگی رو ادامه بده .

سوهیون هم که در حال حاضر که در برنامه ی My pet laboratory حضور داره که میخواد کارش در این برنامه رو به عنوان عضو ثابت ادامه بده !

هیونا تنها عضویه که قراردادش با کمپانی رو تمدید کرده و برای کامبک تابستونی خودش داره اماده میشه .
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط ✓SHINE AGAIN✓ ، DAZZLING BOY
(16-06-2016، 13:03)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب بازم یه خبر جدید راجع به 4minute دارم ..
بعد از دیسبندشون فن ها کنجکاو شدن که بدونن دخترا میخوان چیکار کنن !
و سایت سومپی امروز در این باره گزارشی نوشت :

گایون و جهیون قراره به دنبال بازیگری برن و اهدافشون در این مسیر رو دنبال کنن . البته جهیون تصمیم داره که با یه کمپانی جدید هم قرار داد ببنده و خوانندگی رو ادامه بده .

سوهیون هم که در حال حاضر که در برنامه ی My pet laboratory حضور داره که میخواد کارش در این برنامه رو به عنوان عضو ثابت ادامه بده !

هیونا تنها عضویه که قراردادش با کمپانی رو تمدید کرده و برای کامبک تابستونی خودش داره اماده میشه .

این درحالیه که همه اعضاهم هیونارو انفالو کردن........واقعا حرصم گرفته
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، ✓SHINE AGAIN✓
با سلام
من گروه جدید GOT7 را معرفی میکنم که لیدرشونم jb است
خیلی گروه با حالیه و چند وقته که داره همه گروها رو توی رقص و موزیک میبره
اینم عکسشون
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://8pic.ir/images/p6o01u57usiuuv31hxlx.jpg
http://8pic.ir/images/bwmrhgfid0i3kosw6geh.jpg
اینم چند تا عکس از jb
http://8pic.ir/images/qmyi12qs5c3d7ggwypsd.jpg
http://8pic.ir/images/mf1zrv9eodkpuxse2qdi.jpg
http://8pic.ir/images/5knjlhoddfa8rwwx81fy.jpg
http://8pic.ir/images/me1wuhdh9wqpcctj395h.jpg
...Never mind

پاسخ
 سپاس شده توسط DAZZLING BOY ، …Reyhaneh…

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان