امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بررسی کی پاپ و گروه های کی پاپ

سلام..!
تو این موضوع درباره ی MVهای کره ی جنوبی بحث میشه پس لطفا درباره ی چیز دیگه ای حرف نزنین
اگه چیزی نمیدونین اسپم ندین به علایق هم توهین نکنین و قوانین رو رعایت کنین

اینجا میتونین MVمورد علاقتونو معرفی کنین،
نقدو بررسیش کنین،
ویا توضیحیو دربارش بگین..

تو این موضوع میتونیم هم با گروهای دیگه آشنا بشیم و هم میتونیم MV های جدیدیو ببینیم و دربارشون بحث کنیم

دوباره میگم لطفا فقط درباره ی MVها و خواننده های مربوطشون صحبت کنین

مرسی ک شرکت میکنین ممنون^-^

اولین پیشنهاد MV برا بحث = اولین نظر(:
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، Dead Silence ، kisalgon³ ، سولماز جون ، sober ، || Mιѕѕ α.η.т || ، Aesthetic ، Âɴɢ℮ℓ Evιℓ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
به نظر من بهترین MV ها ، مال اکسو هست .
خلاقیت ، کیفیت و تفاوت رو کاملا میشه توی MV هاشون حس کرد . البته اکسو کلا تو همه چی از بقیه سره !
و به نظره من بهترین کنسرتا مال SNSD هست . هماهنگیشون خیلی خوبه .
کنسرت Lion Heart یکی از کنسرتهای خوبه ..
از MV های اکسو هم ، Growl ، Mirecles in December ، Wolf Dram version به نظرم از بقیه قشنگ ترن !
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Dead Silence ، …Reyhaneh… ، sober ، sarsar ، Aesthetic ، _sehun_ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
من از اکسو چیزی ندیدم و قضاوت نمیکنم ! ینی کلا گوش نمیدم ! با اینکه میدونم بهترین گروه پسرونه تو کره ست ولی تاحالا سمتشون نرفتم !
ولی میس ای همه کنسرتاشو و همه موزیک ویدیوهاشو دارم !
کنسرت over u از آلبوم touch ( لمـس ) رو خیلی دوست داشتم و واقعا فوقالعاده بود !
+ کنسرت  love song از آلبوم colores .

درکل گروه خوبی هستن و از موزیک ویدیوهاشون راضی ام بغیر از I don't need man واقعا موزیک ویدیویِ بچه گونه ای داشت ! از رپ خوندن جیا تو اون آهنگ هم خوشم نیومد .. تنها آهنگایی که توش قشنگ رپ میخونه یکی good bye baby هست و only you .

ولی مثلا موزیک ویدیوی تاچ فوق العاده .. رقص و همه چیش عالی ♥کلی بگم ؛ همه موزیک ویدیو هاش بغیر از I don't need man !

+گروه 2pm هم دوس دارم ولی اهنگ ازش کم گوش دادم
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، …Reyhaneh… ، sober ، Aesthetic
من miss a بدم نمیاد از جیا و سوزی خوشم میاد البته سوزی رو قدیما دوس داشتم و خیلی از اهنگاشو گوش میداد الان دیگه نه ..
+ به نظرم ریحانه جان اسم تاپیکتو بزار بررسی کی پاپ و گروه های کی پاپ تا مباحثی که بتونیم راجع بهش صحبت کنیم بیشتر شه !
در رابطه با گروه های دیگه ، گروه 2ne1 هم گروه خوبیه . Cl رو من خیلی دوس دارم اهنگش که با psy فیت داده فک کنم اسمش dady هست هم خیلی قشنگه !
گروه های پسرونه اول اکسو خوبه . من اکثر mv و کنسرتاشونو دیدم عالین . به علاوه کاراکتر اعضا خیلی خوبه !
بعد از اکسو Super junior و Got7 و Cnblue و Shinee خیلی خوبن برای گروه های پسرونه ! سوپر جونیور خیلی شبیه اکسوئه به نظره من . اهنگای Sorry Sorry , Mr. Simple و Spy شون فوق العاده ست !!
از Got7 اهنگ جدیدشون Home run قشنگه .. Girls Girls Girls هم من دوست داشتم .
از شاینی و سی ان بلو هر کدوم یه اهنگ فقط گوش دادم که به نظرم خیلی خوب بودن جفتشون .
از اهنگای اکسو Mama , Wolf و Heart attack رو از بقیه بیشتر دوست دارم ولی اهنگایی مثل What is love , Call me Baby , Beautifull و Sing for you هم خیلی قشنگن .
از گروه های دخترونه بیشتر Snsd , T-ara و Kara گوش میدم .. از گرلز جنریشن ( snsd ) بیشتر خوشم میاد چون لولشون از اون دوتا بالا تره ! آهنگ Catch me if you can شون فوق العاده ست ♡ Party , Lione heart , Mr.taxi هم خوبن .
از تی آرا فقط اهنگ Cry Cry شون رو دوست دارم که به نظرم این اهنگ یکی از بهترین اهنگ هایی هست که توی کی پاپ وجود داره . ولی بقیه اهنگشونو زیاد دوست ندارم چون شبیهه همن و چیز جدیدی ندارن .
از گروه Kara هم از گو هارا خیلی خوشم میاد . گو هارا همون دختر رییس جمهور توی شکارچی شهره ! :V
از اهنگای این گروه خوشم میاد چون خیلی ناز هستن . صداشون و خوندنشون خیلی بامزه ست . آهنگ Aha شونو بیشتر از بقیه دوست دارم .
به علاوه جدا از گروه های کی پاپ از تک خوان ها مثل IU هم خوشم میاد خیلی عروسکی میخونه ^^ اهنگه 나란나 ش خیلی محشررره ♡♡
در کل kpop خیلی خوبه ! ^^

دو تا غلط تایپیمو تصحیح کنم :
اهنگی که از IU گفتم اینه : 나랑나
و منظورم از psy که یکی از اهنگای قشنگه سوپرجونیور هست ، spy بود .
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط …Reyhaneh… ، Dead Silence ، sober ، Aesthetic
منم iu رو خیلی دوست دارم واقعا جیگره ! 3> خیلی بانمکه ! ^_^ تو دریم های محشر بود محشر ! ^_^
دخترونه که گفتم فقط میس آ و بس !
ولی پسرونه سی ان بلو رو هم دوست دارم ! + infinite ! Angel Heart
قراره گردنبندش رو هم بخرم ^_^ ولی گردنبند و دستبند میس آ رو جایی پیدا نکردم !! :<
عاشق رپر اینفینیت ام ! عشقه !
آهنگ back رو پیشنهاد میکنم دانلود کنید . اول موزیک ویدیوشو ببینید .

اینم یه عکس از این آهنگ :

بررسی کی پاپ و گروه های کی پاپ 1
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط …Reyhaneh… ، Apathetic ، sober ، Aesthetic
ممنون^-^
من از میس ای چیز زیادی نمیدونم ولی از سوزی خوشم میاد و چن تا موزیک ویدیو ازشون دیدم تازه سوزی با بکهیونم اهنگ خونده(:
اینفینیت هم اهنگ بَک رو ازشون شنیدم ک فوق العاده بود ولی طرفدارشون نیستم چون زیادم دنبالشون نرفتم..
Iu هم خیلی خوبه و من ب شخصه طرفدارشم^-^
تو دریم هایم عالی بازی کرد..و شاید علت معروفیش این سریال بود..اهنگ Twenty شم بسیار بسیار بسیار عالیه و بنظرم ارزش دیدنشو داره

تو پسرا : اکسو سوپرجونیور BTS شاینی گات سون 2pm
دختر : snsd fx a.pink after.school miss.A stellar

از نظر من اکسو snsd. سوپرجونیور. بهترین و قویترین گروهای کره این..
---------------------------------------------------------------------------------------------------

خب این گروها رو ک اکثریت میشناسن و معروفن
میخوام دوتا گروه معرفی کنم ک فک کنم نشناسین...
seventeen , ikon

ایکون ی گروهی تو سبک بیگ بنگه واسه همین خیلی زود تو اروپا طرفدار گرفت
یکی از MV های دیدنی و خوبشون Mr.airplane عه..!
با اینکه از سبکشون خوشم نمیاد ولی اینیکی اسنثناعن خوب بود !

سونتین با کمال ناباوری و تعجب برعکس اسمشون سیزده نفرن...
و من واقعا نمیدونم هدفشون از اسم 17 چی بوده...:89:
از این گروهم monster قشنگه و خوبه..

برین ببینین و نظرتونو دربارش بگین^-^
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، Dead Silence ، sober ، Aesthetic
آگهی
من ikon و seventeen رو میشناختم ! ^.^
من گروه زیاد میشناسم ولی همرو دنبال نمیکنم ..
تینا چند تا از اهنگای خوب miss a رو بگو برم دان کنم .
از گروه های دیگم اگه کسی اهنگ خوب سراغ داره بگه ! مرسی

حالا بزارین من بهتون یه گروه معرفی کنم ..
شاید باورتون نشه ، ولی یه گروه در کی پاپ هست به اسم the great mood که اعضاش ایرانین ^_^
این گروه قبلا اسمش wings بوده که چون یکی ازشون جدا شد اسمشونو تغییر دادنو الان 6 نفرن .
این گروه کره ای میخونن و خودشون اهنگاشونو میسازن و مینویسن و برای خودشون اسمهای کره ای انتخاب کردن .
این گروه با شبکه اس بی اس هم مصاحبه داشتن .
من خودم یکی از اهنگاشون به اسم I'm walking in the rain رو گوش دادم ، بد نیستن ! خب به عنوان پسرایی که ایرانی هستنو کره ای میخونن کار سختیه دیگه .. ولی بد نبودن .
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
آهان منم یه گروه تازه کار که به کی پاپ پـیوسته رو معرفی کنم ! ASTRO<<
متشکل از jin jin ، mj ، bin و ..
خب من این گروهو از مینی سریال ادامه دارد شناختم ! جین جین رپر فوق العاده ایه تو سریاله که فوق العاده میخوند .
البته باید بگم اون سریال برای شناختن این گروه بود بیشتر واسه اینکه از اول تا اخر فیلم همش آهنگ میخوندن !

نقل قول:
تینا چند تا از اهنگای خوب miss a رو بگو برم دان کنم .

آهنگ خوب زیاد دارن بغیر از اون اهنگایی که واسه شروعشون بود ..
آهنگ touch / only you / good bye baby /love song /melting /over u / hush

خوباش زیاده ولی فعلا همینارو گوش کن لذت ببر ^^
موزیک ویدیوی تاچ و هاش و گود بای بیبی رو حتمنِ حتمن ببین فوق العادن ! Heart

نقل قول:
شاید باورتون نشه ، ولی یه گروه در کی پاپ هست به اسم the great mood که اعضاش ایرانین ^_^
 واقعا باید بهشون آفرین گفت ! Heart
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط …Reyhaneh… ، Apathetic ، # αпGεʟ ، Aesthetic
سلام ..
پیشنهاد میگم آهنگای گروه ukiss رو هم گوش کنید ، خیلی قشنگ هستن . به ویژه اهنگ Erase .
از اهنگهای سریالها هم گوش بدید .. اکثرا قشنگ هستن ! مثل اهنگ سریالهای مامان عصبانی و بکش خلاصم کن و تو از ستاره ها اومدی . آهنگ My Destiny از این درام فوق العاده ست . آهنگ های سریال دانشمند شبگرد هم عالین مخصوصا اهنگ Love you again .
آهنگ عشق ( sarang : 사랑 ) از سریال شکارچی شهر هم عالیه البته بعد از Suddenly .
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
کسی حرفی واسه گفتن نداره اینجا ؟ 

کِی پاپـرا کجان پَ ؟!  

+شادی اهنگای میس ای رو گوش دادی ؟؟ ^_^
@Apathetic
شما نه جنگیدینو بردین

ما جنگیدیم و باختیم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic ، sober

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان