امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بررسی کی پاپ و گروه های کی پاپ

(29-04-2016، 16:43)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر من بهترین MV ها ، مال اکسو هست .
خلاقیت ، کیفیت و تفاوت رو کاملا میشه توی MV هاشون حس کرد . البته اکسو کلا تو همه چی از بقیه سره !
و به نظره من بهترین کنسرتا مال SNSD هست . هماهنگیشون خیلی خوبه .
کنسرت Lion Heart یکی از کنسرتهای خوبه ..
از MV های اکسو هم ، Growl ، Mirecles in December ، Wolf Dram version به نظرم از بقیه قشنگ ترن !

اره اکسو خیلی عالیه من عاشقشم
MV MONSTER خیلی دوست دارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بررسی کی پاپ و گروه های کی پاپ 13
پاسخ
 سپاس شده توسط Aesthetic
آگهی
(25-04-2019، 22:30)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2019، 20:15)Aesthetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا SM انقدر EXO رو محدود کرده ؟!

حتی شنیدم اجازه شرکت تو بیلبورد و تونایت شوهارو نداده بهشون ! راسته این ؟ |:

واقعا چرا ؟ چرا نمیخواد دوباره اوج بگیرن ؟ SM که باید از خُداش باشه ! نمیفهمم من کاراش و ..

ولی در عوض داره واسه NCT سنگِ تموم میزاره ! هرچند که سیتیزن هم هستم ولی خُب این ظُلمه !

آخ گُفتی بکهیون ^^ این پسره کیوت بایسمه ! لعنتی بدجوری خوبه ! EXO بدونِ بِکی مثلِ خونه بدونِ سقفه ! |||:

دلیلش دقیقاً بخاطر انسیتیه. کلاً همه کمپانیا وقتی گروه جدید میدن گروه قبلی رو حداکثر تا 2 سال بعد حمایت میکنن. الان انسیتی 3 ساله دبیو کرده، طبیعیه که اس ام بخواد تمرکزشو بزاره رو اون. تازه دیر هم شده، شهرت انسیتی الان اندازه استری کیدزه. اما استری کیدز یک ساله ست و انسیتی سه ساله! به این خاطر که اس ام یکم دیر فهمید که انسیتی رو به امون خدا گذاشته... کلاً خیلی سر این قضیه ضرر کرد اس ام. هم اکسو رو از دست داد، هم اینکه انسیتی رو به اون جایگاهی که برنامه ریزی کرده بود نرسوند. شهرت اکسو وقتی سه ساله بود رو با انسیتیِ فعلی که سه سالست مقایسه کنی میبینی اوضاع از چه قراره. تازه انسیتی دبیو امریکا داشت و صدجور براش هزینه شد که معروف بشه. اکسو چی؟ هیچ!
اس امم همیشه میدونست که اکسو مانعی برای شهرت انسیتیه چون تا وقتی اکسو هست فنها توجهی به انسیتی نمیکنن خوده اکسوالا اکثریت از اواخر 2017 که کم کم اس ام شروع به ساپورت انسیتی کرد رفتن طرفش، چون قبلش انقدر درگیر اکسو بودن وقتی برای انسیتی نداشتن. اس ام میخواد مردم اکسو رو فراموش کنن تا با انسیتی (و گروه دختر جدیدش که احتمالاً امسال دبیو میکنه) آشنا شن. این بلا سر جیجی هم اومد دیگه، برای اینکه ردولوت بیاد بالا اونا باید میرفتن پایین. سیاست کیپاپ همینه.

چه سیاستِ کثیفی !

ولی خُب برایِ مثال امسال بیگ هیت گروهِ TXT و مُعرفی کرد ولی BTS و رها نکرد ! هردو گُروه دارن کُمک میکُنن بهم ..

ولی خُب اوضاعِ EXO ام خیلی بهم ریخته فَنا همشون آشفتن ! 
شیومینم که میخواد سربازی بره بعد از اونم خُب کم کم اعضا میرن و خیلی اعصاب خوردکُنه !

تنها چیزِ خوبی که این وسط دراومد همین سولویِ چِن و چانیول بود که امیدوارم بقیه اعضا ام مارو خوشحال کُنن مخصوصا بکی ^^

در ضمن مرسی عزیزم که به سئوالام جواب دادی و من و از آشفتگی در آووردی !!  Angel
..

. 가끔 기적 같은 침묵 아니에요 항상 환호 되는 필드
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic
(26-04-2019، 11:27)Aesthetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-04-2019، 22:30)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2019، 20:15)Aesthetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا SM انقدر EXO رو محدود کرده ؟!

حتی شنیدم اجازه شرکت تو بیلبورد و تونایت شوهارو نداده بهشون ! راسته این ؟ |:

واقعا چرا ؟ چرا نمیخواد دوباره اوج بگیرن ؟ SM که باید از خُداش باشه ! نمیفهمم من کاراش و ..

ولی در عوض داره واسه NCT سنگِ تموم میزاره ! هرچند که سیتیزن هم هستم ولی خُب این ظُلمه !

آخ گُفتی بکهیون ^^ این پسره کیوت بایسمه ! لعنتی بدجوری خوبه ! EXO بدونِ بِکی مثلِ خونه بدونِ سقفه ! |||:

دلیلش دقیقاً بخاطر انسیتیه. کلاً همه کمپانیا وقتی گروه جدید میدن گروه قبلی رو حداکثر تا 2 سال بعد حمایت میکنن. الان انسیتی 3 ساله دبیو کرده، طبیعیه که اس ام بخواد تمرکزشو بزاره رو اون. تازه دیر هم شده، شهرت انسیتی الان اندازه استری کیدزه. اما استری کیدز یک ساله ست و انسیتی سه ساله! به این خاطر که اس ام یکم دیر فهمید که انسیتی رو به امون خدا گذاشته... کلاً خیلی سر این قضیه ضرر کرد اس ام. هم اکسو رو از دست داد، هم اینکه انسیتی رو به اون جایگاهی که برنامه ریزی کرده بود نرسوند. شهرت اکسو وقتی سه ساله بود رو با انسیتیِ فعلی که سه سالست مقایسه کنی میبینی اوضاع از چه قراره. تازه انسیتی دبیو امریکا داشت و صدجور براش هزینه شد که معروف بشه. اکسو چی؟ هیچ!
اس امم همیشه میدونست که اکسو مانعی برای شهرت انسیتیه چون تا وقتی اکسو هست فنها توجهی به انسیتی نمیکنن خوده اکسوالا اکثریت از اواخر 2017 که کم کم اس ام شروع به ساپورت انسیتی کرد رفتن طرفش، چون قبلش انقدر درگیر اکسو بودن وقتی برای انسیتی نداشتن. اس ام میخواد مردم اکسو رو فراموش کنن تا با انسیتی (و گروه دختر جدیدش که احتمالاً امسال دبیو میکنه) آشنا شن. این بلا سر جیجی هم اومد دیگه، برای اینکه ردولوت بیاد بالا اونا باید میرفتن پایین. سیاست کیپاپ همینه.

چه سیاستِ کثیفی !

ولی خُب برایِ مثال امسال بیگ هیت گروهِ TXT و مُعرفی کرد ولی BTS و رها نکرد ! هردو گُروه دارن کُمک میکُنن بهم ..

ولی خُب اوضاعِ EXO ام خیلی بهم ریخته فَنا همشون آشفتن ! 
شیومینم که میخواد سربازی بره بعد از اونم خُب کم کم اعضا میرن و خیلی اعصاب خوردکُنه !

تنها چیزِ خوبی که این وسط دراومد همین سولویِ چِن و چانیول بود که امیدوارم بقیه اعضا ام مارو خوشحال کُنن مخصوصا بکی ^^

در ضمن مرسی عزیزم که به سئوالام جواب دادی و من و از آشفتگی در آووردی !!  Angel
ببخشید یادم رفت
بیلبورد رو میدونم که دعوتشون کرد برای مصاحبه، ولی بخاطر برنامه کاری شلوغشون اس ام اجازه نداد برن. راجع به تونایت شوها چیزی نشنیدم.

بی تی اس فرق داره با گروه های دیگه. تو اوج و ابتدای شهرته و حالاحالاهام تو اوج میمونه بیگ هیت هرگز بی تی اس رو رها نمیکنه نه تا زمانیکه تی اکس تی هنوز به قدری بزرگ نشده باشه که بتونه جاشونو پر کنه. احتمالاً وقتی نوبت سربازی بی تی اس بشه کم کم تی اکس تی رو بیاره بالا. ولی بازم بستگی داره که بی تی اس تا اون موقع هنوزم اندازه الان توسط هالیوود حمایت بشه یا نه!
اما خب اکسو حمایت هالیوود رو نداشت... حمایت اس امم که نداره ظاهراً، فقط اری ها موندن و بس :"( که ما اری ها هم هیچوقت بیخیال اکسو نمیشیم 4xv
و هیچوقت اس ام رو برای اینکار نمیبخشیم!
خوب، ولی اشتباه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Aesthetic
Subarrow 
(08-08-2016، 23:08)Apathetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-08-2016، 23:02)THE CREZY GIRL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دبیوت بلک پینکو دیدم (:
واقعا خوب بودن! نسبت 2ne1 من بیشتر دوسشون دارم(:
قیافه هاشونم بد نبود... ناز بودن به شخصه !
بنظرم امسال اینا برا دبیوت جاییزه میبرن نه nct !
کارشون نسبت ب گروهای دختر خوبه (:

اره واقعا نسبت به گروه های دختر اینا بهترن ..
ولی هیچ گروه دختری مثل 4minute نمیشد ._. حیف شد دیسبند کردن ((:
الان بلک پینک توی itunes جهانی رتبه 6 رو داره !
بین اعضا Lisa فن هاش از بقیه بیشتره .. منم از تیپش خیلی خوشم میاد رپشم خیلی خوبه .

گروهNCT  ب رغم اینکه تازه کارشون شروع کردن و خیلی هم ب اون صورت جا نیفتادن اما کارشون خوب بلدن و تو MAMA2020. ی کنسرت خیلی شیک و کیوت زدن.. آفرین ب این انرژی و همکاریشون.. فایتینگ Heart ♥??
پاسخ
Biggrin 
من گروه زیاد استن میکنم بخوام بگم تا صب طول می‌کشه گروهایی هستن که تازه دبیوت کردن و خیلی با استعدادن : ترژر_انهاپین_گرلز آن تاپ (گروه جدید اس امه ورژن دخترانه سوپرامه) و... واقعنم ارزش استن کردن رو دارن.رپر قوی از نظرمن چانگبین استری کیدزه(شوگا و نامجون و هیونجین و جی دراگونم هستن(اینایی که گفتم جزو رپرای اصلی و سریع کیپاپن ولی چانگبین بخاطر سرعت رپ زیادش به امینم کیپاپ معروفه ? وکالیست خفن هم صداهای زیادی هستن.

و یه چیز دیگه اس ام بخاطر این به اکسو توجه نمیکنه تا اعضای انسیتی جا بیوفتن اکسو هنوزم محبوبیت داره و بالاست اس ام میخواد انسیتی رو به جایگاه اکسو برسونه که نمیشه(توهین نمیکنم ولی اعضای انسیتی همین الانشم هیترای زیادی دارن ) . هایب تونسته تی اکس تی رو به جایگاهی عالی برسونه و الان پسرای تی اکس تی خیلی معروفن. هدف جدید هایب اینکه انهاپین رو مثل بقیه گروها معروف کنه

و یه چیز دیگه اس ام بخاطر این به اکسو توجه نمیکنه تا اعضای انسیتی جا بیوفتن اکسو هنوزم محبوبیت داره و بالاست اس ام میخواد انسیتی رو به جایگاه اکسو برسونه که نمیشه(توهین نمیکنم ولی اعضای انسیتی همین الانشم هیترای زیادی دارن ) . هایب تونسته تی اکس تی رو به جایگاهی عالی برسونه و الان پسرای تی اکس تی خیلی معروفن. هدف جدید هایب اینکه انهاپین رو مثل بقیه گروها معروف کنه
پاسخ
 سپاس شده توسط DarkLight

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان