امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تست: چه قدر رفیق بازید؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dosaboo.com/ravanshenasi/tests/friendd

برای من :

دوستی‌های شما عمیق و واقعی است

ارتقای شغلی، تولد بچه‌ها، جشن عروسی‌ها و خیلی از بهترین اتفاقات زندگی‌تان را در كنار بهترین دوستان‌تان جشن گرفته‌اید. دوستی‌های شما یك‌شبه و اتفاقی پیش نیامده و برای ایجاد این صمیمت تلاش كرده اید. دوستان صمیمی شما می‌دانند كه در هر لحظه و هر كجا كه باشند می‌توانند روی كمك‌های شما حساب كنند و هر كاری كه از دست‌تان بر بیاید برای دوستان صمیمی تان انجام می‌دهید و به آنها نه نمی‌گویید.
هزار بار پ.خ داده برو موهاتو کوتاه کن گفتم نمیکنم!
میلیون بار گفته برو موهاتو کوتاه کن گفتم کوتاه نمیکنم!
حالا رفتم آرایشگاه ؛ شخمی ترین مدل مو رو ورداشته داره میزنه! Angry 
من... (به دلیل وجود کلمات نامناسب امکان پخش نیست)...!
ملت به مو نیاز نععععععرن!!! 6
پاسخ
 سپاس شده توسط atrina81 ، ترنج 15 ، فرگلf ، @پوریا@ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی

ارتقای شغلی، تولد بچه‌ها، جشن عروسی‌ها و خیلی از بهترین اتفاقات زندگی‌تان را در كنار بهترین دوستان‌تان جشن گرفته‌اید. دوستی‌های شما یك‌شبه و اتفاقی پیش نیامده و برای ایجاد این صمیمت تلاش كرده اید. دوستان صمیمی شما می‌دانند كه در هر لحظه و هر كجا كه باشند می‌توانند روی كمك‌های شما حساب كنند و هر كاری كه از دست‌تان بر بیاید برای دوستان صمیمی تان انجام می‌دهید و به آنها نه نمی‌گویید.

دوستی‌های شما عمر طولانی دارند، با این وجود تضمیمی نیست كه همیشه این دوستی‌های قدیمی خوب از آب در بیایند. گاهی اوقات پیش می‌آید كه از یك دوست نا امید می‌شوید و شاید لازم باشد قدمت دوستی‌تان را فراموش كنید و بعضی از روابط سمی را به یك باره قطع كنید. بعضی وقت‌ها هم لازم است كه حتی برای دوستی‌های قدیمی بیشتر وقت بگذارید تا آنها را حفظ كنید. به هر حال این دوستی‌های قدیمی هم به مدیریت نیاز دارند.
تلخ ترین حرف دوستت دارم اما …
شیرین ترین حرف  … اما دوستت دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط mT_pOoM_taaK
دیدی بعضیا خیلی میخندن هر چی شدن میزنن زیرخنده
همیشه بقیه رو میخندونن بعد یهو میرن تو فکر
اینارو اذیت نکنین

اینا نابود شدن

Bf1Bf1
پاسخ
از داشتن دوستان متعدد لذت میبرم
اجازه می دم لبخندم دنیا را عوض کنه
ولی اجازه نمی دم دنیا لبخندما عوض کنه
پاسخ

دوستی‌های شما عمر طولانی دارند، با این وجود تضمیمی نیست كه همیشه این دوستی‌های قدیمی خوب از آب در بیایند. گاهی اوقات پیش می‌آید كه از یك دوست نا امید می‌شوید و شاید لازم باشد قدمت دوستی‌تان را فراموش كنید و بعضی از روابط سمی را به یك باره قطع كنید. بعضی وقت‌ها هم لازم است كه حتی برای دوستی‌های قدیمی بیشتر وقت بگذارید تا آنها را حفظ كنید. به هر حال این دوستی‌های قدیمی هم به مدیریت نیاز دارند.
پاسخ
[size=large]دوستی‌های شما عمیق و واقعی است[/size]
in my dream, life is enjoyable (: but...
پاسخ
آگهی
دوستی‌های شما عمیق و واقعی است Rolleyes
پاسخ
دوستی‌های شما عمر طولانی دارند، با این وجود تضمیمی نیست كه همیشه این دوستی‌های قدیمی خوب از آب در بیایند. گاهی اوقات پیش می‌آید كه از یك دوست نا امید می‌شوید و شاید لازم باشد قدمت دوستی‌تان را فراموش كنید و بعضی از روابط سمی را به یك باره قطع كنید. بعضی وقت‌ها هم لازم است كه حتی برای دوستی‌های قدیمی بیشتر وقت بگذارید تا آنها را حفظ كنید. به هر حال این دوستی‌های قدیمی هم به مدیریت نیاز دارند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تست: چه قدر رفیق بازید؟ 1
پاسخ
واسم نیومد بعدشم رفیق وجودنداره
پاسخ
باز نشد آفففففففففف -_-
Cats are answer to everything                           

تست: چه قدر رفیق بازید؟ 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان