امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یکی برای دیوار!

می گفت در یکی از روستاهای اسپانیا وارد قهوه خانه ای شدم و برای خود و همراهم قهوه سفارش دادم. در حالی که روی میز منتظر سفارش مان بودیم در کمال تعجب دیدیم که بعضی از مشتریان جلوی پیشخوان آمده و در حالی که خودشان تنها بودند سفارش دوتا چایی و یا دوتا قهوه میدادند و می گفتند یکی برای خودم و یکی برای دیوار از نوع سفارش در حیرت ماندیم.متوجه شدیم که بعد از هر اینگونه سفارش پیشخدمت یک برگه کوچک که روی آن چای و یا قهوه نوشته است به دیوار پشت سرمان می چسباند و جالب اینه دیوار پشت سر ما پر از این برگه ها بود.در ذهنمان هزاران فکر به وجود آمد که دلیل اینکار چیست و این حرکت یعنی چه؟در افکار خود غوطه ور بودیم...آدم فقیر و ژنده پوشی وارد قهوه خانه شد و سفارش یک قهوه داد اما با این جمله : "ببخشید بی زحمت یک قهوه به حساب دیوار"و پیشخدمت یکی از کاغذها را روی آن قهوه نوشته بود از روی دیوار برداشت و پاره کرد و یک قهوه به آن مرد فقیر داد و بدون آنکه از آن مرد پولی بگیرد

چرا فکر می کنیم این فقط ماییم که به بهشت می رویم...!!

یکی برای دیوار! 1
تلخ ترین حرف دوستت دارم اما …
شیرین ترین حرف  … اما دوستت دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط M.AMIN13 ، Cute+Girl ، ຖēŞค๑໓ ، ωøŁƒ ، عسل شیطون ، Raha sj ، ترنج 15
آگهی
زیبا بود مممنونم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی برای دیوار! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط serpent
(11-05-2016، 13:22)Cute+Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیبا بود مممنونم

مرسی که نظردادی عزیزم 
پاسخ
 سپاس شده توسط ωøŁƒ
عالی بود ♥
من اونیم که سایه هم نداشت ...

پاسخ
 سپاس شده توسط serpent ، عسل شیطون
واقعا زیبا بود
یکی برای دیوار! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ωøŁƒ ، serpent
خوشحالم دوس داشتینBig Grin
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان