امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گوشی گلکسی اس 7 اج با طرح بت‌من رونمایی شد !

کمپانی سامسونگ دو روز پیش در توییتی اعلام کرد که به زودی نسخه Injustice Limited با تم بت‌من گوشی گلکسی اس 7 اج خود را رونمایی و روانه بازار خواهد کرد و اکنون این اسمارت فون به طور رسمی معرفی شد. 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گوشی گلکسی اس 7 اج با طرح بت‌من رونمایی شد ! 1

این برای اولین بار نیست که سامسونگ، گوشی هایی با تم سوپرقهرمانان تولید می کند و اگر به یاد داشته باشید سال گذشته، این شرکت نسخه مرد آهنی گلکسی اس 6 اج را عرضه کرده بود. اما این گوشی هوشمند با تم قهرمانی دیگر به نام بت‌من طراحی شده و به منظور ترغیب علاقه مندان به دانلود بازی Injustice God Among us در فروشگاه اپلیکیشن گوگل موسوم به پلی استور تولید شده است.

اگرچه قهرمانان زیادی در این بازی موبایلی وجود دارند، اما بت‌من به عنوان شناخته ترین قهرمان دنیای کمیک DC شناخته می شود و از آن برای ساخت نسخه ای متفاوت از گوشی گلکسی اس 7 اج الهام گرفته شده است به طوری که رنگ زمینه این گوشی، مشکیست و همانطور که در تصاویر زیر می بینید برخی قسمت های آن از قبیل لبه های کناری، دکمه هوم، سنسور اثر انگشت، دور لنز دوربین، فلش و خروجی های اسپیکر و در نهایت لوگوی بت‌من نیز در قسمت پشتی گوشی با رنگ طلایی طراحی شده است.

قطعات و مشخصات فنی به کار رفته در این مدل، همانند نسخه اصلی گلکسی اس 7 اج است و به همراه یک جعبه ویژه که با تم بت‌من برای خریداران ارسال خواهد شد. در این جعبه، علاوه بر نماد فلزی بت‌من، یک هدست واقعیت مجازی گیر وی آر، کارت اعتباری بازی Injustice و ووچرهایی برای محتوای هدست Oculus VR قرار داده شده است.

هنوز اطلاعاتی در خصوص زمان دقیق عرضه و همچنین قیمت این نسخه منتشر نشده است اما گفته شده از ماه ژوئن و در ابتدا به بازار کشورهای چین، سنگاپور، روسیه، کره جنوبی و آمریکای لاتین خواهد رسید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[/url][url=http://techshot.ir/Content/Upload/Images/55f309a0-2a5c-4085-a171-69815e3a9b21.png?w=730&h=auto]گوشی گلکسی اس 7 اج با طرح بت‌من رونمایی شد ! 1

[/url][url=http://techshot.ir/Content/Upload/Images/15b45696-cc4d-47fd-b858-df0b1b96a472.png?w=730&h=auto]گوشی گلکسی اس 7 اج با طرح بت‌من رونمایی شد ! 1

پاسخ
 سپاس شده توسط ▲ℐяυηℐє ҡι∂ƨ▲
آگهی
انتقال داده شد .
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اسم گوشی شُما ؟!
  نحوه بازیابی اطلاعات گوشی اندرویدی
  لوکس ترین گوشی جهان + عکس✔
  قوی‌ترین گلکسی سامسونگ ۸ اردیبهشت رونمایی می‌شود
  پنج دلیل برای نخریدن گلکسی ای ۵۱ سامسونگ
  گوشی ایکس ۶۰ پرو ویوو از پردازنده Snapdragon 870 استفاده می‌کند
  گوشی ریلمی C25 با باتری ۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی معرفی شد
  گوشی آیفون ۱۳ به صفحه نمایش LTPO AMOLED مجهز خواهد شد
  با گوشی Vivo Y72 5G آشنا شوید
  ویوو از گوشی iQOO Z3 رونمایی کرد؛ یک موبایل ۵G مقرون به صرفه

پرش به انجمن: