امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اتفاقات جالب در مدرسه یا دانشگاه!

اول خودم تعریف میکنم
همین امسال بود
مسابقه داستان راستان بود.
من و چند تا از بچه ها شرکت کرده بودیم.چون کم بودیم برامون یه مینی بوس گرفته بودن که قطعا نصفش خالی میموند! حالا هی ما و مدیرمون تو خیابون جلوی در مدرسه واستادیم، نیومد!
مدیرمون زنگ زد به رانندهه گفت نمیتونم بیام!
بعد دبیر کار و فناوریمون قرار شد مارو با پرایدش ببره!
خلاصه ما چپیدیم اون تو. جا که نمیشدیم! من میخواستم جلو بشینم لا اقل بتونم نفس بکشم دوستم پرید نشست!!!
توی را هم که همه ما رو نگا میکردن! اصن یه وضی!
رسیدم اونجا. من تو راه کتاب خونده بودم. حالا حالت تهوع گرفته بودم....... وایی
تو راه برگشت با کتابم کوبیدم تو سر همون دوستم که جامو گرفته بود اونم قلقلکم داد. میدونین که قلقلک + حالت تهوع چی میشه؟
منم یکسره کتک کاریش کردم اونم کم نذاشت.
رسیدیم مدرسه من یکی دیگه زدم به سرش فرار کردم! اونم دنبالم تو پله ها پخش زمین شدم!!!!!
حالا زانوم خون میومد به چه شدت! خم هم نمیشد! به مدیرم نمیگفتم چون تقصیر خودم بود!
اصن یه وضی!
تا چند هفته بعدش میلنگیدم !!!!!!!!  :cool:  Wink  Rolleyes  crying

یه بار با 2 تا از دوستام رفتیم زنگ تفریح، همینطوری داشتیم از سالن میرفتیم جلوی در دفتر معاونت بودیم یهو این دو تا شروع کردن به قلقلک دادن من!
من داشتم روده بر میشدم دست بردار نبودن!
جیغم در اومده بود مگه امان میدادن؟
معاون و دبیرامون از جلومون رد میشدن چیزی نمیگفتن!!!!!!!
تازه چن تاشونم هم زدن زیر خنده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!
دیگه نفس تنگی گرفته بودم!
دبیر علوممون نجاتم داد!!!!!!!!!!!!!!

سپاس ندی بی مزه ای!
پاسخ
 سپاس شده توسط PARTO.18 ، ωøŁƒ ، آسرا ، NAJY
آگهی
سال سوم دبیرستان که امتحانات نهایی بود یکی از دخترا گوشی برده بود سر جلسه (خدایی نمی دونم چطوری برده بود کار خیلی سختیه) از کل صفحات کتاب عکس گرفته بود و راحت تقلبشو کرده بود ماهم تو کفش مونده بودیم که بعد دادن ورقه ی امتحان داشت از پله ها می رفت پایین گوشیشو برداشت که به دوس پسرش اس بده خاک تو سر دقیقا جلوی ناظرا برداشتو هیچی دیگه فهمیدن گوشی برده بوده و تمام زحمتش هدر رفت : /
پاسخ

یه بار برده بودنمون اردو
خشتک یکی از بچه ها تا زانو پاره شد!!!!!!!!!!!!!!
مونده بود چجوری راه بره که پیدا نباشه!
اتفاقات جالب در مدرسه یا دانشگاه! 1
پاسخ
Sad 
چهارم بودم که با بچها بردنمون اردو مام اون موقع عین خل وضعا گفتیم قایم موشک بازی کنیم خلاصه یه عده چشم گذاشتن یه عده هم رفتن قایم شن عاقا منم رفتم پشت درخت بوته ها دیدم ربع ساعت شد نیمدن همچین دسشوییمم گرفته بود خلاصه رفتم دستشویی حالا کارم که تموم شد اومدم درو باز کردم قفل شده بود نیم ساعت تو در کوبیدمو داد زدم هیچکی نیمد که نیمد خلاصه منم تیریپ رزمی برداشتمو رفتم عقب تر در فلزی بود بالاش پنجره شیشه ای از شانسم پنجره یکم کنارش شکسته بود منم کفشمو در اوردمو محکم پرتاب کردم سمت شیشه خاک شیر شد تا خلاصه تیکه تیکه شیشه هارو از جا در اوردمو دستمم زخمی کردمو شیشه ها در اومد. اومدم از همونجا بپرم بیرون بدبختی اونموقع قدم نمیرسید فقط سرم به پنجره میرسید بعد کلی داد و هوار که بازم نتیجه نداد حالمم داشت به هم میخورد اخرش دستمو دراز کردمو معلوم نیس کدوم............(از گفتن این کلمه معذوریم) از بیرون درو چفت کرده بود خلاصه درو باز کردمو رفتم بیرون بماند که چقدم ناظم و معلما بام بحث کردن که تا حالا کجا بودیو اتوبوس اومده و...
دارم دختر خوبے میشم...دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ωøŁƒ
موش اودسره کلاس معلم زبان رفت روهوا

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Exclamation سوالات مصاحبه دانشگاه امام صادق
  لیست دانشگاه های پزشکی ایران
  دانشگاه امام صادق به عنوان یک دانشگاه معتبر اسلامی شناخته میشه
  نتایج پویش دانش‌آموزی مدرسه حماسه اعلام شد_ آبان 1400
  گرایش های دانشگاه فرهنگیان در رشته های تحصیلی انسانی
  امار پذیرش دانشگاه فرهنگیان در سال ۹۹
  معرفی رشته آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان
  دانشگاه‌ها امسال حضوری می‌شود
  «لیست دانشگاه های دبیری ایران»
  تاپیک کمک رسانی در آزمون آنلاین (آزمون مجازی مدرسه ، کانون زبان ایران و ...)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان