امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

روزه داری و خواص جالب آن

(07-06-2016، 21:51)لرد سفید نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینها رو کدوم متخصصی قبول میکنه????
همونی که وقتی همه دکترا جوابت میکنن شفات میده
دل مرنـجــان کــــه ز هــــر دل بــــه خــــدا راهـــی هـــســت
پاسخ
آگهی
(29-06-2016، 2:47)خخخخ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-06-2016، 1:26)oprah vinfrey نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بله صحیح میفرمایید هرچیزی که خداوند میفرماید با حکمته اما دلیل نمیشه ما هم صرف اینکه خداوند گفته بپذیریم چون خودش در پایان تعداد زیادی از آیات توصیه به تعقل کردن رو آورده  و درک بعضی موضوعات رو تنها توسط خردمندان و کسانی که تعقل میکنند دانسته، در سیره ائمه نیز تفکر پیرامون موضوعات مختلف جایگاه ویژه ای داشته...پس تنها پذیرش صرف صحیح نیست..!!!
حرفتون جالب نیست!!! یعنی کسانی که زود میمیرند به دستورات خدا عمل نمیکنند؟؟ یا کسانی که عمر طولانی دارند حتما قدیس هستند؟؟؟
برای عمر زیاد آخوندها میشه دلایل زیاد دیگه ای هم آورد:-)) پس واردش نشیم؛-)

بله حرفتون درسته ولی پیشنهاد می کنم ارسالای قبلیه منو در این بحث بخونید من دلیل روزرو  یه دفه گفتم.

این بحث مربوط به خواص و ضرر روزس نه قداست افراد چون پاکی دل آدما به هیچ وجه ربطی به شغلشو مقامشون نداره.
من از پاکی و قداست روحانیون حرفی نزدم،زدم؟=)
اما توقع نداشته باشید حکمت دستورات خدا رو کامل بفهمید چون از درکمون خارجه
من دکتر نیستم که تشخیص بدم روزه برای کلیه ضرر داره یا نه
وقتب متخصص کلیه میگه اگه از افطار تا سحر اب کافی به بدن برسه برای کلیه ضرر نداره فکر نکنم تحقیق بیشتر من به دردی بخوره

خیر شما فرمودید"ما که هر آخوندی که دیدیم کم تر از هفتاد هشتاد سال عمر نکرده:|
نمیدونم پس اگه ضررم داره رو اونا نداره._.
!!!"
در واقع خودتون این دو موضوع رو به هم ارتباط دادید!!!و من شفاف تر پیامی که این صحبتتون داشت رو عرض کردم:-)(هرچند که شاید این منظور رو نداشتید اما تنها موضوع قابل برداشت همون بود)
برای ببان اینکه موضوعی برای ما قابل درک نیست اول باید برای درکش تلاش کنیم تا بگیم قابل درک نیست!! در غیر این صورت چون ما شناختی نداریم حرفمون صحیح نیست!!در واقع باید افرادی به این درک رسیده باشن که ثابت کنه ابتدا اصلا این حکمت ها وجود داره در غیر این صورت توهمه!!! که ما هم در قیاس با اونها بگیم قابل درک نیست!!!
مثال مشابهش مثلا ما وقتی تا حالا یک خوراکی شیرین نخوردیم درکی از شیرینی نداریم،یعنی نمیدونیم شیرین چیه، پس هرگز نخواهیم تونست توضیحی راجبش بدیم یکی از ما باید این شیرینی رو چشیده باشه که بتونیم بگیم اول این طعم شیرین وجود داره!! بعد بخوایم تلاش برای تصور این شیرینی کنیم!!درباره حکمت های خداهم باید افرادی به درک رسیده باشن که بتونیم بگیم اصلا وجود داره تا ما هم تلاش کنیم درک کنیم یا بگیم قابل درک نیست.
امیدوارم منظورمو رسونده باشم:-(
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چرا نماز و روزه در سن ۹ سالگی بر دختران واجب می شود اما بر پسران در ۱۵ سالگی؟
  آیا روزه بر صاحبان مشاغل سخت و طاقت فرسا واجب است؟
  تزریق آمپول و سرم درحال روزه اشکالی دارد؟
  حکم روزه بچه ای که درماه رمضان بالغ شده است چگونه است؟
  آیا رفتن به دندان پزشکی در حال روزه جایز است؟
  آیا روزه ی کسی که قصد انجام یکی از مبطلات را داشته، صحیح است؟
  برده داری در قرآن و اسلام
  روزه در عید غدیر چه ثوابی دارد؟
  انگشتر مخصوص موکل دار با خواص و فوائد فراوان
  خواص و فواید انگشتر عین , +تصویر انگشتر عین علی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان