امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امام مهدی در نگاهی متفاوت

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان علیه السلام
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

باسلام و عرض وقت بخیر خدمت همه بزرگواران Smile  طاعاتتون قبول درگاه احدیت. خب توی این پست ما میخوایم, به شیوه ای متفاوت حضرت مهدی علیه السلام رو معرفی کنیم. میخوایم براتون بگیم که این شخصیت بزرگ, با وجودش چه کارهایی انجام میده و یک جهان متفاوت رو در عصر ایشون برای شما ترسیم کنیم. جهانی که ازش به مدینه فاضله نام می برند. فقط ممکنه پست ها کم کم بالا بیاد و زمان ببره اما خب امیدواریم که خوشایند حضرت ولی عصر علیه السلام باشه. با ما همراه باشید :cool:

مهدی موعود کیست؟
بازنگری در شخصیت این مرد بزرگ, جای بحث فراوان دارد که ما در اینجا به صورت مختصر بیان میکنیم:
طبق نظر ادیان, در آخر دنیا, مردی قیام خواهد کرد که بساط ظلم و تباهی را خواهد برچید.

در ادامه این اشارات, همه ادیان از شخصی نام می برند که با ویژگی های منجی آخرالزمان مسلمانان تطبیق میخورد

به عنوان نمونه در کتاب جاماسب نامه زرتشتیان, از شخصی نام می برند که فرزند پیغمبر عرب است و در آخرالزمان ظهور میکند و دین حق را گسترش میدهد.

اما او چه ویژگی هایی دارد؟ با چه کسانی به ستیز برمیخیزد؟ مدافع چه کسانی است؟ اصلا چگونه جهان را از عدل و داد پر میکند؟

منتظر جوابیه های بعدی ما باشید...
ازادی + امادگی, حیا + فضای مجازی, چادر + عفت, عقل + دل و در یک کلام : ازادگی را با حیا و امادگی را با فضای مجازی و چادر رو با دل و عفت رو با عقل حفظ کن

امام مهدی در نگاهی متفاوت 1

I LOVE MOHAMMAD
I HATE TEROORISM
پاسخ
 سپاس شده توسط ○°łåmýå°○ ، oprah vinfrey
آگهی
حضرت مهدی خود ماییم
خودمون باید در خودمون تحول ایجاد کنیم(تین همیشه حرف پدرم بود حرف منم هست)
I am on the highway to hell
جدیدا قوه ی تخیلم از بین رفته
هدفم رو گم کردم
دوست دارم به دیگران کمک کنم
دوست دارم کشاورز بشم
نمیدونم چم شده دعا کنید
پاسخ
واقعا مزخرفه مهدی؟موعد ما که خیلی از پیامبر ها هم درموردش صحبت کردن محمد بود که تموم شد.مهدی موعود هه . اصن یه سوال چرا12تا چه سری تو این 12هست بنظر من امام زمانتون مثل پدرانشون کشته شدن و فقد برای اینکه مغز مارو مشغول کنن دارن این حرفا رو میزنن تا به دین های جدید روی نیاریم و به اسلام پایبند باشیم واقعا برای بعضی از شماها متاسفم که انقدر کوته بین هستید من خیلی مطالعه کردم که یه ادم میتونه عمر کنه اما بازهم....
رنگ خاموشـے در طرح لب است
بانگـے از دور مرا می خواند
لیک پاهایم در قیر شب است
رخنه اے نیست در این تاریکـے
در و دیوار به هم پیوسته
سایه اے لغزد اگر روی زمین
نقش وهمـــے است ز بندے رسته
نفس آدم ها
سر بسر افسرده است
سہـراب سپهـرے
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
نقل قول: بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان علیه السلام
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

باسلام و عرض وقت بخیر خدمت همه بزرگواران امام مهدی در نگاهی متفاوت 1  طاعاتتون قبول درگاه احدیت. خب توی این پست ما میخوایم, به شیوه ای متفاوت حضرت مهدی علیه السلام رو معرفی کنیم. میخوایم براتون بگیم که این شخصیت بزرگ, با وجودش چه کارهایی انجام میده و یک جهان متفاوت رو در عصر ایشون برای شما ترسیم کنیم. جهانی که ازش به مدینه فاضله نام می برند. فقط ممکنه پست ها کم کم بالا بیاد و زمان ببره اما خب امیدواریم که خوشایند حضرت ولی عصر علیه السلام باشه. با ما همراه باشید امام مهدی در نگاهی متفاوت 1 

مهدی موعود کیست؟
بازنگری در شخصیت این مرد بزرگ, جای بحث فراوان دارد که ما در اینجا به صورت مختصر بیان میکنیم:
طبق نظر ادیان, در آخر دنیا, مردی قیام خواهد کرد که بساط ظلم و تباهی را خواهد برچید. 

در ادامه این اشارات, همه ادیان از شخصی نام می برند که با ویژگی های منجی آخرالزمان مسلمانان تطبیق میخورد

به عنوان نمونه در کتاب جاماسب نامه زرتشتیان, از شخصی نام می برند که فرزند پیغمبر عرب است و در آخرالزمان ظهور میکند و دین حق را گسترش میدهد. 

اما او چه ویژگی هایی دارد؟ با چه کسانی به ستیز برمیخیزد؟ مدافع چه کسانی است؟ اصلا چگونه جهان را از عدل و داد پر میکند؟ 

منتظر جوابیه های بعدی ما باشید...

درود
لطفا برو 2 تا کتاب بخون یه تحقیقی کن بعد اظهار نظر بده و مطلب بزار.
جاماسب نامه رو خود جاماسب نوشته که یکی از پیشگو ها بوده و درباره ی تمام پیامبران اینده نوشته و اشاره ای هم به پیامبر اسلام داشته ولی اون چیزی که تو نوشتی اصلا درست نیست اون نظرش مثل تمام زرتشتیان و کتاب اوستا به ظهور سوشیانس بود.
لطفا منبع میارید الکی یک کتاب نگید بعدش هر چی دوست داشتید زیرش بنویسید
بدرود.
امام مهدی در نگاهی متفاوت 1
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
منجی آخر الزمانی که تمام ادیان بهش اشاره کرده پیامبر بوده و اینکه مهدی موعود زندس برا اینه که ما به دینشون پایدار بمونید دقت کنید من خیلی مطالعه کردم اما بازهم همین فکر رو کردم.
لیک پاهایم در قیر شب است
در و دیوار به هم پیوسته
نفس آدم ها
سر بسر افسرده است
سہـراب سپهـرے
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
(09-06-2016، 10:08)nazanin jon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منجی آخر الزمانی که تمام  ادیان بهش اشاره کرده پیامبر بوده و اینکه مهدی موعود زندس برا اینه که ما به دینشون پایدار بمونید دقت کنید من خیلی مطالعه کردم اما بازهم همین فکر رو کردم.

این رو شیعه ها میگن
ولی تقل قول سنی ها خیلی علانی تره که مهدی به دنیا می اید
I am on the highway to hell
جدیدا قوه ی تخیلم از بین رفته
هدفم رو گم کردم
دوست دارم به دیگران کمک کنم
دوست دارم کشاورز بشم
نمیدونم چم شده دعا کنید
پاسخ
آگهی
رفتارت واقعا زد و نقیضه نمیفهمم چی میکی درواقع خیلی گیج کننده ای افکار منو تو روحم میشه کافریه واقعی
لیک پاهایم در قیر شب است
در و دیوار به هم پیوسته
نفس آدم ها
سر بسر افسرده است
سہـراب سپهـرے
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زیباترین جذابترین خطبہ کہ شنیدم (نقد خلافت بعد رحلت پیامبر از زبان امام علی)
  مناجات با امام زمان (عج)
Star آیت‌الله علوی گرگانی: موضوعاتی نظیر دوچرخه‌سواری بانوان مورد رضایت امام زمان(عج) نیست
  عکس های مذهبی از حرم امام رضا در مشهد مقدس
  بعد از امام زمان(ع) چه امامی رجعت خواهد کرد؟
  نگاهی اجمالی به زندگی ثامن الائمه
  دلیل ملقب شدن امام هشتم، علی ابن موسی، به رضا چیست؟
  خلاصه ای از زندگینامه حضرت مهدی (عج)
  آیت‌الله نوری‌همدانی: نیمی از مساجد کشور امام جماعت ندارند/ لزوم فعالیت مسجد در شبانه
  آیا در میان شاگردان امام باقر و امام صادق علیهما السلام از زنان هم کسی بوده است؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان