امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خاطره علیخانی از کتک خوردن در مدرسه+تصاویر

مهمان امشب ماه عسل نقاش معلولی بود که سه بار مرگ را تجربه کرده و به زندگی بازگشته است.
خاطره علیخانی از کتک خوردن در مدرسه+تصاویر
اتاق خبر 24:

دوازدهمین قسمت از برنامه ماه عسل رمضان 95 با پخش دعای فرج و تیتراژ ابتدایی به روی آنتن رفت.

احسان علیخانی در ابتدای برنامه یادی از غبار کرمانشاه و هوای آن شهر کرد و گفت: باید کاری برای کرمانشاه کرد، ما توقع غیرواقعی نداریم اما باید کاری کنیم و آگاهی بدهیم یا در کارهایشان به آنها کمک کنیم یا در بحث یومیه شان به آنها یاری بدهیم. هرموقع نفسی درگوشه ای سرزمینمان تنگ می‌شود دل ما هم تنگ خواهد شد و نفس های ما به شماره می افتد.

مجری ماه عسل ادامه داد: ما شب گذشته از «ایستاده در غبار» گفتیم اما مگر می‌شود یادی نکنیم اما از ایلام، بوشهر، کرمانشاه و... که در لحظات تاریخی در غبار ایستادند؟ پس حقشان است که به دادشان برسیم.

خاطره علیخانی از کتک خوردن در مدرسه+تصاویر 1

در ادامه علیخانی از «آرش رزقی» مهمان برنامه امروز ماه عسل دعوت کرد تا داستان زندگی خود را تعریف کند.

آرش گفت: 46 ساله و بچه اول و نوه اول مادری هستم که در منطقه پیروزی تهران زندگی می‌کنم. در کودکی شیطنت‌هایی داشتم اما از آنجایی که پدرم ناظم مدرسه بود زیرپوستی شیطنت می کردم. کلاس اول به خاطر اینکه خطم خوب نبود پدرم من را به یکی از سخت ترین معلم ها سپرد و در هفته اول خیلی چوب خوردم.

علیخانی در بین صحبت‌های آرش از شیطنت‌ها و شلوغی‌های خود در مدرسه گفت: من را در دوران تحصیلم آنقدر بعضی اوقات کتک میزدند که خودشان خسته میشدند و میرفتند. من بچه شیطونی بودم اما درسم خوب بود، همیشه یا شاگرد اول بودم یا شاگرد دوم. من را یکدفعه مبصر کردند. خودم هفت خط بودم و میدانستم بچه ها چه کار می‌کنند اما با این مسؤلیت احیا شدم و از آن لحظه به بعد احساس کردم امانتی دارم و باید دیگر پسر خوبی شوم. برای همین این کار را توصیه میکنم!
ˢᵒᵐᵉ ᵗᶤᵐᵉˢ
 ᵖᵃˢᵗ ʰᵘʳᵗˢ 
ᵃᶰᵈ ʸᵒᵘ ᶜᵃᶰ'ᵗ 
ˡᵉᵗ ᵗʰᶤᶰᵍˢ ᵍᵒ
ᵞᵒᵘ ʲᵘˢᵗ ᵏᵉᵉᵖ ᵈᶤᵍᵍᶤᶰᵍ
 ᵗᶤˡˡ ʸᵒᵘ'ˡˡ ᵈᶤᵉ ᶤᶰˢᶤᵈᵉ 
ˑ ˑ ˑ
پاسخ
آگهی
ممنون ولی ب اون اشاره کن ک ما تو خوزستان کله خوزستان رو سه روز تمام گرد وخاک شدید گرفته بود و امروز تموم شد و چند نفر راهی بیمارستان شدن
پیج اینستگرام من @lamya_zo ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://instagram.com/lamya_zo?utm_medium=copy_link
ههرمند هستم و طراحی و نقاشی انجام میدم کارامو تو پیجم
چک‌کنید?❤️?
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart بهم خوردن نامزدی در خانواده بشار اسد رنگ خون گرفت
  کار زشتی که پدر با دختری مدرسه نمیرفت میکرد
  شوهر قاتل تصاویر جنازه تکه تکه‌ زن جوان را در فیسبوک گذاشت+تصاویر
  اعطای وام برهنگی در چین/ تصاویر برهنه زنان، وثیقه ای برای دریافت وام!+ تصاویر
Exclamation چالش خوردن 10 تا برگر ، اگه مُردین سنگ قبر از ما!
Question ماجرای احسان علیخانی و پریناز ایزدیار چیست؟
  این زن با خوردن روزانه همبرگر باردار شد (+تصاویر)
  حضور بدون تشریفات فرزند رهبرانقلاب در جلسه مدرسه فرزندش +عکس
Sad دختری که عاشق خوردن مداد و پاک کن است!! + تصاویر
  مرگ دختر بچه هندی با خوردن شیرسمی مادرش!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان