امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شکنجه وحشیانه یک دختر فراری+تصاویر

یک دختر 17 ساله، پس از فرار از خانه در مکزیک، برای زنده ماندن مجبور شد با تن دادن به بردگی برای یک خانواده به مدت 5 سال انواع شکنجه ها را تحمل کند.
[url=http://otaghkhabar24.ir][/url]اتاق خبر 24: 
" سوندوری" ، در 17 سالگی از خانه اش در مکزیکو سیتی فرار کرد؛ اما به زودی بی سرپناه شد و پس از کمی تلاش موفق شد نزد زنی که در خشکشویی کار می کرد، سرپناهی پیدا کند.

سوندوری به شبکه سی.ان.ان گفت: ابتدا رفتار آن ها با من بسیار خوب بود تا جایی که او را مادر صدا می کردم، اما کم کم فشار کاری را افزایش داد و پس از آن کتک زدنم را آغاز کرد.
وی افزود: همزمان با افزایش حجم کار، میزان غذا نیز کاهش یافت و سرانجام کار به جایی رسید که دیگر تحمل کتک و توهین و کار سنگین را نداشتم. من ناچار بودم روزی 16 ساعت لباس اتو کنم. وقتی آن زن متوجه شد که دیگر طاقت ندارم، قلاده ای آهنین برایم ساخت و آن را به گردنم زنجیر کرد و گفت: با حیواناتی امثال تو باید این گونه رفتار کرد.

سوندوری، در ماه آوریل سال 2015، پس از گذراندن 5 سال بردگی، سرانجام یک روز که زنجیرهایش به خوبی بسته نشده بود، از فرصت استفاده و از آن خانه فرار کرد.

شکنجه وحشیانه یک دختر فراری+تصاویر 1

سوندوری پس از فرار با "ماریا ترزا پاریدیز" که وکیل حقوق بشر است، ملاقات کرد. ماریا می گوید: هیچ جای سالم در بدن نداشت و سراسر بدنش پر از زخم و کوفتگی بود و خراش ها و دمل هایی نیز بر پوست داشت و بسیاری از موهای خود را از دست داده بود.

"کارلا دو لاکویستا" از فعالان حقوق بشر نیز گفت: سوندری، شکنجه شده بود و سر کوچکش به شدت آسیب دیده بود، زیرا پوست سرش به وسیله اتو، سوزانده شده بود.

پس از فرار سوندوری، پلیس متوجه ماجرا شد و به منزل شکنجه گرانش یورش برد و همه اعضای خانه را بازداشت کرد، آن گاه از 7 نفر اعضای خانه، 2 تن را که به سن بلوغ نرسیده بودند، آزاد کرد و بقیه را به دادگاه سپرد تا به جرم سوء استفاده و به بردگی کشیدن یک انسان، محاکمه شوند و در صورت محکوم شدن، با 40 سال زندان مواجه خواهند بود.

سوندوری تحت درمان قرار گرفت تا سلامتی خود را بازیابد، در این مدت، با "بیل دی پلازیو" شهردار نیویورک دیدار و پس از آن برای دیدار با پاپ فرانسیس به واتیکان سفر کرد.

ˢᵒᵐᵉ ᵗᶤᵐᵉˢ
 ᵖᵃˢᵗ ʰᵘʳᵗˢ 
ᵃᶰᵈ ʸᵒᵘ ᶜᵃᶰ'ᵗ 
ˡᵉᵗ ᵗʰᶤᶰᵍˢ ᵍᵒ
ᵞᵒᵘ ʲᵘˢᵗ ᵏᵉᵉᵖ ᵈᶤᵍᵍᶤᶰᵍ
 ᵗᶤˡˡ ʸᵒᵘ'ˡˡ ᵈᶤᵉ ᶤᶰˢᶤᵈᵉ 
ˑ ˑ ˑ
پاسخ
 سپاس شده توسط هلی ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، n.leito ، * MASIHA * ، parisa 1375
آگهی
واییییی شت ۵ ساااللل....دیوونه بودن
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عاقبت تلخ حرف زدن یک دختر با یک پسر غریبه!! + عکس
  خودکشی دختر دانش‌آموز به خاطر ترس از تنبیه+دست نوشته‌وصیت‌نامه دختر 12 ساله
  قتل وحشیانه دخترخاله بخاطر نمره در مدرسه + تصویر
  دعوای مرگبار 3 دختر در مدرسه با قتل پایان یافت+تصاویر
Star ..جسد سها رضا نژاد دختر گمشده پیدا شد..
  قتل دختر دانشجو به دست هم کلاسی اش
Exclamation این مرد یک دختر پلاستیکی دارد! +عکس
  حمله وحشیانه اراذل به دختر نوجوان در ملاءعام+تصاویر
  دختر زیبایی که باعث دختر شدن یک پسر جوان شد
  بازداشت مردی که دختران 10 و 12 ساله اش را شکنجه می داد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان