امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دینی که با خوردن آب در ملا عام به خطر بیفته!

بنده کلیت رو عرض کردم،چیزی که همه جا پره!! و نتیجه اش با توجه به وضع جامعه قابل رؤیته....
و نقل قول هم نگرفتم چون کلی بودن مد نظر بود و نمیخواستم صحبتم معطوف روی یک نقل باشه....
تصور میکنم اکثر این صحبت ها درباره ی قشر ثروتمند جامعه است که توان انجام هر دو رو دارند.
بقیه هم که قشر متوسط و پایین جامعه رو از نظر مالی تشکیل میدن در این یک ماه تغییری در حقوق دریافتیشون ایجاد نمیشه که سفرشون متفاوت با ماه های دیگه باشه که بخوان با کم کردنش به نیازمندی کمک کنند و ته تلاششون برای کمک به نیازمند همون مبلغ فطریه است .
انتهای حرفتون، فکر کنم شما هم مثل بعضیا که گفتین تو اتاق تاریک با یه شمع و عود و یه گوی بلورین....
و اینکه بنده در جایگاهی نیستم که بخوام قضاوت کنم و فقط نظر شخصیمو گفتم:-)

αρнσтιc@
پاسخ
آگهی
(18-07-2016، 14:35)oprah vinfrey نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه جالب همه شعار میدن:-))
از اینایی که تو اینستا و تلگرام پره!!!!
اکثر اوقاتم هیچ کاری برا فقرا انجام نمیشه چون در حد حرفه:-((
خب مگه نمیشه هم روزه گرفت و هم به فقیرا کمک کرد؟؟
چرا همیشه"به جاااش" ؟؟؟
خودمون میدونیم که تو خیلی جاها میشه به فقیرا کمک کرد(خرجای اضافه ای که اکثرمون داریم)
چرا باید تو اعتقادات مذهبی دیگران دخالت کنیم؟؟و بگیم فلان کارو نکن فلان سفرو نرو به فقیر کمک کن!!!
احترام نذاشتن به افکار و عقاید دیگران یه چیز معمولی تو کشور ما شده:-((
نه بعضی از اونایی که روزه اند درکشون میرسه که کاری با کسایی که روزه نیستن نداشته باشن و همه نباید اعتقادات اونارو داشته باشن!!(نمیدونم کجای دین هم گفته شده این اجبار)

فروع دین
2-روزه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  پــرسش و پاسـخ هـآی دینی شمــآ
  نگاهی به شیوه زندگی و سلوک دینی امام رضا (ع)
  مانع نشدن علم غیب امام رضا(ع) از خوردن انگور مسموم !
  اطلاعات عمومی دینی ومذهبی*
  غیرت دینی
  حکم خوردن حرام در زمان اضطرار!!
  خاطره سیلی خوردن یکی از محافظان امام خامنه ای
  5عمل مستحبی دینی با اثر گذاری بسیار عمیق
  جنجال علمای دینی ورس بر موضوع ازدواج با دختر سادات
  وهابی ها باز هم افتخار آفریدند!!! این بار خوردن ادرار شتر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان