امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کسب درامد از افتتاح سایت فیدخوان و اسپمر

سلام دوستان این روشی که میگم تضمینی هست و خودم ازش درامد داشتم و هیچ ضرری و کلاهبرداری و ..... توش نیست
اسپمر به سایت هایی گفته میشه که نتایج گوگل رو کپی میکنن که برنامه برای این کار موجوده
فید خوان به سایت هایی گفته میشود از طریق فید rss مطالب سایت های دیگر را کپی میکند با ذکر منبع
اسپمر رو خودم تا 4000 ورودی گوگل هم گرفتم سر جریان کشته شدن سرباز ها ...... دلیل اینکه اسپمر ورودی گوگلش خیلی زیاده این هست که نتایج گوگل رو کپی میکنه و توی نتایج گوکل هم کلی کلمات کلیدی هستش.....
فید خوان رو هم اگر مداوم تا 1 هفته از فید های مفید روش پست بگذارید بسیار بسیار بسیار بازدید خوبی میگیره..... و میشه باهاش نوجومی کسب درامد کرد اما گفتم فقط باید تلاش کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمونه سایت اسپمر

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمونه سایت فید خوان

اگر میخواید زود نتیجه ی کارتون رو بگیرید از اسپمر استفاده کنید اگر میخواید در طولانی مدت نتیجه ی کارتون رو حرفه ای و بزرگ بگیرید از فیدخوان استفاده کنید
دوستان برای خرید این نرم افزار ها از سایت زیر اقدام کنید خودم دو نمونه خریدم که کار میکنه (فقط فید خوان رزبلاگ یا اسپمر رزبلاگ رو بخرید چون بقیه سرویس دهی ها ایندکس کم دارن یا سایت فید خوان یا اسپمر رو مسدود میکنن

خودم سی هزار تومان طی 20 روز درامد داشتم که باید بگم هر چی بگذره درامد شما بیشتر میشه
+ برنامه دارای کد لاینسس هست و امکان پخش رایگان وجود ندارد
همچنین نرم افزار های ارسال ورودی گوگل به سایتتون + ارسال پیام انبود به انجمن ها + ارسال پیام اتوماتیک به کانال تلگرام + فیدخوان وردپرس موجود هستش برای خرید پس از ورود به سایت از طریق منوی سمت راست محصولات را مشاهده کنید و اگر خواستید بخرید . سوالی بود در خدمتم
سایت فروشنده :
لینک سایت

دوستان این برنامه ها جهت افزایش بازدید و وردی گوگل واقعی توسط کاربران واقعی هستش . وقتی ورودی گوگل زیاد باشه باهاش میشه از طریق پاپ اپ و پاپ باکس و نمایش بنر و کلیک روی بنر و فروش تبلیغات و ..... کسب درامد کرد.....
برداشتش هم از سایت های پاپ اپ و پاپ باکس و .... هست (تبلیغ پاپ و پاپ مستر برای پاپ اپ توصیه میشه)
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان