امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کل کل دختر پسرا طنز‬‎

سلام به همه آقا پسرا و دخترا خانوم های گل امیدوارم حالتون خوب باشه و با اومدن به اینجا بهترم شده باشین.

کل کل اینجا کاملا آزاده ولی در حد خودش، اونایی که فکر می کنند ظرفیت و جنبه شوخی و کل کل دارند پستارو بخونن و نظری دارن بدن .

دوستایی که تمایل دارند تو وبلاگ پست و با دوستای دیگشون کل بندازند کافیه بگن تا نام کاربری و رمز عبور به میلشون فرستاده بشه.

بازم میگم صرف جهت شوخیه!!
حرمت ها و حریم ها حفظ بشه لطفا!!!

آموزش صایع کردن دخترا تو جمع

1) با عصبانيت برين جلوش و تو چشاش زل بزنين و بگين چيه به من خيره شدي ؟ چيزي ميخواي ؟ به غير از من کس ديگري هم هست که بتوني نگاش کني ...... همش خيره شدي به من که چي بشه ؟ حالا اينا به کنار . چرا چشمک ميزني ؟ چرا ابروهاتو واسه من بالا و پايين مي کني ؟ خجالت بکش. شرم کن . 05 نکنه در موردم فکراي بد ميکني ؟ اصلا چه معني داره يه دختر به پسر چشمک بزنه

2) اگه ديدين دختر با عجله داره راه ميره يا اگه ديدين يه دختر داره ميدوه... شما از پشت سر دنبالش کنيد و بگين آي دزد آي دزد بگيرينش دار و ندارم رو برد ... اگه دختر وايساد و شما رو نيگاه کرد بازم داد بزنيد که : دزد همينه که ايستاده . اگه دختر ترسيد و پا به فرار گذاشت خوش به حالتون ميتونيد يه تعقيب و گريز حسابي راه بندازين و از اين کار لذت ببرين ولي اگه وايساد و فرا نکرد براي اينکه ضايع نشين به دويدن ادامه بدين و بازم داد بزنيد آي دزد....

3 ) توي تاکسي اگر يه دختر کنارت نشسته بود .. وقتي که خواستين پياده بشين بهش بگين مگه نمياي ؟اون هاج و واج شمارو نگاه ميکنه . بهش فرصت ندين و بگين چرا انقدر زود جا زدي ؟ بعدش در تاکسي رو ببندين و برين و ما بقي ماجرا رو به افراد حاضر در تاکسي واگذار کنيد

4 ) توي پارک با عجله برين کنارش بشينين و بگين معذرت مي خوام دير کردم . خب چيکارم داشتي که گفتي بيام اينجا ؟ ( بايد يه جايي باشه که چند نفر حضور داشته باشن ) معلومه که اون انکار مي کنه . بعدش نوبت شماست فوري بگين مگه نگفتي بيا اينجا اين رنگ لباسمه و اين رنگ روسريمه ؟ باز هم اون انکار ميکنه . شما اين طوري ادامه بدين : خب اگه از اينايي که اينجا نشستن خجالت ميکشي بريم يه جاي خلوت... مطمئن باشيد اون داغ ميکنه . بعدش شما با عصبانيت بلند شين و يه کاغذ جلوش بندازين سر کا گذاشتي منو ؟ بيا اينم شماره اي که دادي ... ديگه به من زنگ نزن وگرنه مي دمت دست پليس بعدش ول کنين برين

5 ) توي جمع يه سي دي بهش بدين . بگين خيلي باحال بود دستت درد نکنه ... اگه بازم از اينا داري بهم بده قيمتش هرچي باشه قبوله .... اونم اينور و اونورو نيگاه ميکنه ميگه اشتباه گرفتي آقا ( يا شايدم فوش خار و مادر بکشه به جونتون ) شما هم طوري وانمود کنين که انگار حواستون نبوده توي جمع هستين و ازش معذرت بخواين و برين سر جاتون بشينين .

6) مثل معتاد ها خودتون رو به موش مردگي بزنين و برين جلو و به لهجه ي معتادي بگين : خانوم دشتم به دامنت از اون چيزا که ديلوز دادين باژم هملاتون هشت ؟ دالم ميميلم از خمالي به جون تو . هرچي منتظل موندم نيومدين و خيلي شانش آولدم که اينجا پيداتون کلدم بيا اينم پولش ... اون رنگ عوض ميکنه ( سياه سفيد سرخ قهوه اي آبي ) و انکار ميکنه ولي شما ول کن نشين و هي پيله کنين ... دوباره انکار ميکنه .... شما بگين : خانوم من شبا لوي ژوغال مي خوابم من به اندازه ي کافي شياه هشتم خواهشا تو ديگه مالو شياه نکن....

آهاي آقا پسرها

آهای آقا پسری که میگی دختر ها آهن پرست هستن ...این چیزایی که میگم رو گوش کن ...شاید بعضی از قسمت هاش خاطرات تو باشن !.... ... ... ... .آهن پرست بودن دختر ها یه خصلت ۱۰۰٪ نسبیهاین خاصیت دختر ها خلاصه میشه تو چشمهای تو !..دختر ها دقیقا همون قدر آهن پرست هستن که :تو به جای دیدن یه دختر یا یه زن یاحتی گاهی یه مادر !فقط چند تا برجستگی میبینی ...و این خیلی جالبه که چشمت انقدر قوی هست که تمام اعضای بدن رو از زیر گشاد ترین لباس ها اِسکَن میکنی و سه بعدی میبینی !..دختر ها دقیقا همون قدر آهن پرست هستن که :تو به جای این که تو برخورد با اونا بهشون بگی ببخشید خانم محترممیگی جووووووون عجب چیزییییییههههه !!!..دختر ها دقیقا همون قدر آهن پرست هستن که :تو وقتی توی تاکسی میشینی ؛ با هر بارپیچیدن فرمون ماشینتو هم میوفتی روی اون دختر ساده که چسبیده به در ماشین !..دختر ها دقیقا همون قدر آهن پرست هستن که :وقتی با یه دختر همراه هستی ؛ همش بهش تعارف میکنی که خانوم ها مقدم تر هستن تا جلو تر از تو راه برن ...ولی خودت خوب میدونی نیتت واسه این کار چیه !!!..دختر ها دقیقا همون قدر آهن پرست هستن که :وقتی تو با زَنت میری بیرون حتی رنگ... دیگران رو تشخیص میدی !اما حس نمیکنی که زنت چند متر عقب تر ؛ از درد لگد های بچه ی توی شکمش گوشه خیابون داره به خودش میپیچه !!!..دختر ها دقیقا همون قدر آهن پرست هستن که :تو وقتی میخوای باهاشون آشنا بشی ؛به جای اینکه دلشون رو به دست بیاری...مخشون رو به دست میاریبه جای اینکه ببینی از نظر اخلاق و روحیه به هم میخورید ...همون اول میگی جا داری یا جور کنم ؟!!!( آخه لامصب ... هم اولش آمادگی ِ روحی روانی میخواد )..دختر ها دقیقا همون قدر آهن پرست هستن که :وقتی میخورن زمین و تو میری دستشون رو میگیری و بلند میکنی ؛به جای اینکه سرت رو بندازی پایین و راهت رو ادامه بدی ...سریع بهش شماره میدی و میگی از آشناییتون خوشبختم !اونوقت اگه یه مرد مثل خودت یا یه بچه یا حتی یه پیر مرد /پیر زنمی خورد زمین بازم همینجوری شیرجهمیزدی سمتش که کمکش کنی؟دِ نگو آره ... چون اگه این کاره بودی توی اتوبوس جاتو میدادی به اونپیر مردی که بالا سرت با عصا وایساده !..خلاصه که آقا پسر ...هر وقت تونستی از کنار یه دختر یا زن رد بشی و به جای این که بگیبخورمت عزیزم !بگی سلام بانو ...اونوقت میتونی اسم خودت رو بذاری مرد ...و مطمئن باش که هنوز هستن دختر هاییکه مرد بودن براشونمهمه و آهن پرست نیستن .به سلامتی پسرها و دخترایی که قلب همو میخوان...

از دیوار مردم بالاترو

پسر: عشقم یه عکس خوشگل از خودت واسم بفرست.

دختر:چشم ولی تو هم محض احتیاط یه عکس از خواهرت واسم بفرست
عجقم..
(شیطان سرپا ایستاده بود سیگارش را خاموش کرد و کف مرتبی برای
دخترزدWink
پسر بدون معطلی عکس اون یکی دوست دخترش را واسه دختر فرستاد.

(بیچاره شیطون رو آورد به مصرف مواد مخدر و شیشهWink

دختر: وای مرسی عزیزم.. الان عکسمو واست ایمیل میکنم و عکس
دوستش را فرستاد.

پسرک خوشحال وقتی ایمیلشو باز کرد عکس خواهرشو دید..
(هیچی دیگه داستان این چت باعث شد شیطان ادامه تحصیل بده بعد از

ظهرها هم کلاس تقویتی گرفتهWink.

زود قضاوت نکن......

هر پرهیزکار گذشته ای دارد
و هر گنهکار آینده ای
پس هیچوقت زود قضاوت نکن

کل کل دختر پسرا طنز‬‎ 1

کل کل دختر پسرا طنز‬‎ 1

فاحــــــــــشه

دختـــرک بود و پســـــری هوس باز

مشــــروب بود و ســـــــــــی گار

پســـر گــــفت مگه عاشقم نیســـــــــتی؟یه عاشقـــ باید به حرف عـــشقش

گوش بده

دختـــرک عاشق بود و حاضـــــر بود هرکاری کنـــه تا پسر باهــاش بمونـــه

پس قبول کرد

پســـر شروع کرد به بوســـیدن/دخترکــ فکر کرد عشق بازیـــه!

جامـــه ی دریده شده/س ک ســــ/شـــ-ــهوت بالـــا/بکـــــــــــ -ــــــارت پاره

شده

اشکهای دختــــرک/خنده های پســــر

دختــــرک فهمید چه بـــــــهای سنگینی داره عاشـــق شدن

دختـــــرک موند/پســـــر رفتــــــــــــــــــــــــ

دختــــــــــــرک قصـــــــه ی ما به یاد عشــــق بازیه اولش شد:

فاحــــــــــــــــشه!

آری دختــــــــرک قصه ی ما فاحــــــــــــــــشه نام گرفت...

این بود داستــــــــان معشوقـــــــــه ای که فاحــــــــــشه نام گرفـت...

در اروپا معمولا دختر با کمی آرایش بیرون میره در ایران معمولا آرایش با کمی دختر بیرون میره . .

پسرا از نظر شخصیت به 5 گروه تقسیم میشن: ‌گروه اول پسرایی هستند که دخترا رو بدبخت میکنن! گروه دوم پسرایی هستند که اشک دخترا رو در میارن! گروه سوم پسرایی هستند که جوون دخترا رو به لبشون میرسونن! گروه چهارم پسرایی هستند که کاری میکنن دخترا روزی ۱۸ بار‌آرزوی مرگ کنن! گروه ۵ پسرایی هستند که به اشتباه فکر میکنن جزو هیچکدوم از گروههای بالا نیستن!!!

پسر در پارک عاشق دختر شد… رفت و کنارش رو نیمکت نشست….. به دختر گفت عاشقتم… دختر گفت : خونه داری؟؟؟ پسر گفت : نه دختر گفت : ماشین داری؟؟؟ پسر گفت : نه دختر گفت : پول داری؟؟؟ پسر گفت : نه دختر گفت : شغل داری؟؟؟ پسر گفت : نه دختر گفت : بزن به چاک ! پسر گفت : وقتی یه ویلای بزرگ تو ولنجک دارم خونه میخوام چیکار؟ وقتی راننده ی شخصی دارم ماشین میخوام چیکار؟ وقتی یه کارخونه دارم پول میخوام چیکار؟ وقتی صاحب یه شرکت بزرگم شغل میخوام چیکار؟ دختر گفت : عاشقتم پسر گفت : بزن به چاك!!!

خوووووش تیب ترین پسر شهرم که باشییییییی...! همه چیم داشته باشیییییییی...! . . . . . وقتی دوماد بابایی من نباشی...هیچی نیستی!!!! والا به خداااا Big Grin

دیالوگی که امروز تو تاکسی شاهدش بودم (بین دوتا دختر): - موبایلت داره زنگ میخوره گلم - اَه پیداش نمیکنم!! - نکنه خونه جا گذاشتیش؟!! بعدشم بخاطر افراط در خنده، راننده لطف کرد پِیادَم کرد Smile

گه دخترا میتونستن ذهن پسرارو بخونن هر ثانیه یه چک بود که به گوش پسر نواخته میشد!!

ب سلامتی اون پسری ک گوشه اتاق نشسته با کامپیوترش بازی میکنه و زیرلب میگه بهتر از بازی کردن با دل دختر مردمه مجموعه داستان های بارو نکردنی...

متللک جدید پسرا به دخترا ..... قیافه خودته یا اسید پاشیدن؟ Tongue Smile

آقایووووووووووون داداشااااااام
باس بهتون بگم که چـــی؟؟
لوازم آرایشو موچینو لاکِ ناخون واس ماس
نـــــــــِ یَـــنی تو نِمــدونی که اینـــا کــلّش ماس ماس؟؟
نـــــــــــــِ یَــــنی تو نِـــــمفهمی
نِــــــــــــــــ یَـــنی تو روت کم نِـــمشه؟
نـِــــــــــــــــــــــ اصن به مو بگــــین اینجی پسرش کوجیســت؟؟
.
.
.
.
.
.
.من دیگه عرضـــی نِــدارم. Smile
آجیــااااااااام خوجمِلـــا " دِ بکــوبونِــن او لـــایکِ"

کل کل دختر پسرا طنز‬‎ 1

ارایش دخترا

کل کل دختر پسرا طنز‬‎ 1

دختراااااا موافقن؟

کل کل دختر پسرا طنز‬‎ 1

قبلا پسرا از پدرشون یاد می گرفتن چطور باید ریشاشونو بزنن
الان از مامانشون یاد میگیرن چطور ابرو ور دارن

به کجا داریم میریم چنان شتابانSmile))))))))

کل کل دختر پسرا طنز‬‎ 1

کل کل دختر پسرا طنز‬‎ 1

شما نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کل کل دختر پسرا طنز‬‎ 1

زبان ترکی دخترای امروزی

خوشگل = خوجل
خوبی = خوفی
جیگرتو بخورم = جیگلتو بخولم

عشق منی = عجق منی

قربونت برم = قلبونت بلم
چطوری؟ = تطولی؟
چی کار می کنی = چیکال می کنی
سلام = شلام
دختر = دخمل
پسر = پسمل
عزیزم = عجیجم
جون = جونززززززززززز
بی تربیت = بی تبلیت

بی ادب = بی عوض (این یکی درک ربطش کمی مشکل واقعاً)
دوست ندارم = اصنم نِی خوام
نمیدونم = نیدونم(این روزا خیلی می گن!!)
دوست = دوکس(این کلمه رو نمی دونم از کجا درآوردن)

در پایان به ابراز عشق این دخترا به یه پسر توجه کنید:
شلام قلبونت بلم چطولی؟جیگلتو بخولم،پسمل من نِی دونی چقدر دوکست دالم

واااااااااااااای خدای من چقدر این دخترای امروزی جلفند.......... Huh
پاسخ
 سپاس شده توسط نفسممممممم ، sahel azari ، سهیلاا ، آرشاااااااام
آگهی
خخخخخخخخخخخخخخخ 25r30 25r30
........................................
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فرق پسرا و دخترا دقیقا تو همین مسئله هس !!! باز شمام نظرتون رو بدید
  روش مخ زدن دختر های پایین شهر.وسط شهر. بالا ی شهر
Big Grin شما اگر جای این دختر بودید چه میکردید؟؟؟(به شدت طنز!!!)
  چند روش برای خر کردن پسرا (ببخشید مخ زدن)طنز
  ضد دختر و پسر
  وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!! مجموعه : مطالب طنز وقتی دختر پسرا دور هم خلوت کنن!!
Heart روش حال گیری از دخترا .. پسرا بدویین بیایین تو تا دیر نشده ...
  |خودکشی یه دختر|
  24ساعت از زندگی یک دختر ایرانی (طنز)
  نظر دانشجویان دختر در مورد سوسک

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان