امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طراحی رایگان جلد رمان

سلام
من یه جلد سفارشی برای رمانم میخوام...که تشکیل شده از شخصیت های رمانم باشه... شخصیت ها انتخاب شدن...فقط مونده تنظیم و دراوردن یه کار خاص متشکل از کارای گرافیکی و عکس شخصیت ها...رمان قراره دو جلد باشه...و الان تقریبا درحال تموم کردن جلد اول هستم..و میخوام که همزمان با تموم شدن رمان جلدش هم اماده باشه که سریع برای دانلود تو سایت ها قرار بگیره...ژانر رمان هم تخیلی ماجراجویی عاشقانه کمی ترسناک و معمایی هستش...
برای اطلاعات بیشتر اگر مایل به ساختن جلد رمان بودین منتظر ایمیل شما هستم
zara676ahmadi@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
سلام

من هم یک جلد میخواستمBlush

نام رمان:وصیت نامه

نویسندهBig Grinorsa.R

خلاصه ی رمان:

یک روز وصیت نامه ی مادر مادربزگ درسا پیدا می شود معلوم میشود که ۴خواهرمادر مادر بزرگ درسا در خانه ی پدری ناپدید شده اند وهنوز

دلیل گمشدن انها معلوم نشده درسا از دو دوست خود کمک میخواهد به نام مائده و عسل تا بتواند راز خانه ی پدری اش بفهمند........
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
(14-08-2016، 16:24)mousavi13881 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام دوستااااااااان....نفس تون اومددددددد
اممممم...چی می خواستم بگم؟!!
آهااااااااا
من می تونم در کمترین مدت و به صورت رایگان برای رمان ها و داستان های نویسندگان محترم جلد طراحی کنم. اگه شما هم جز همون دسته هستید در زیر همین پست اطلاعات زیر را ارسال کنید تا من در کمترین مدت جلد رو تحویل تون بدم.
۱-نام رمان
۲-نام نویسنده
۳- یه خلاصه کوچیک از داستان تون
دوست تون دارم....بوس بوس Heart  Heart  Heart

سلام...
اسم رمان:اکیپ دوست داشتنی من
نام نویسنده:هستی وارستگان
خلاصه:داستان ما عاشقی یه اکیپه.اکیپ دوستایی که از بچگیبا هم بزرگ شدن و پا توی داستان زندگی خودشون میزار که سراسر هیجان و شادی و البته غم
سرنوشت این اکیپ چی میشه؟
فقط ببخشید کی اماده میشه ؟
اینم ایمیلم هست اگه اماده شد برام برستید hasty.mp82@gmail.com
پاسخ
من هم کم کم باید داستان و رمان بنویسم. عجب چیز خفنی میشه..اوه..اوه...کشور به هم می ریزه. ولش کن. 
پاسخ
 سپاس شده توسط •SAYDA• ، The moon
(14-08-2016، 16:24)mousavi13881 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آهااااااااا
من می تونم در کمترین مدت و به صورت رایگان برای رمان ها و داستان های نویسندگان محترم جلد طراحی کنم. اگه شما هم جز همون دسته هستید در زیر همین پست اطلاعات زیر را ارسال کنید تا من در کمترین مدت جلد رو تحویل تون بدم.
۱-نام رمان
۲-نام نویسنده

سلام میشع واسه رمانم کاور درست کنی؟
اسم رمانم عمارت پر ماجرا
اسم خودمم رقیه حسینی
پاسخ
سلام میشه برا منم یه جلد طراحی کنی رانی پرتقالی اسمه نویسندشم خودم rania
پاسخ
آگهی

آهااااااااا
۱-نام رمان
۲-نام نویسنده
اسم رمان هست مادرخواندا
نام نویسنده دینا میرزاخانی
خلاصه داستان درباره دختر و پسری هست که عاشق هم هستن و یسری اتفاقات بینشون میوفته که باعث میشه دختره برای انتقام.....
پاسخ

آهااااااااا
۱-نام رمان
۲-نام نویسنده

اسم رمان:اِکتیویا
خلاصه:درباره یه پسریه که میفهمه قدیمی ترین جدش یه شیطانه که بعد دو میلیارد سال قراره ازاد بشه و قدرت های شیطانی اون شیطان به این پسر ارث رسیده. حالا اون با یه دو دختر و دو پسر دیگه یه گروه تشکیل میدن و میرن تا با اون شیطان ملاقات کنن. جلدش میخوام خیلی خوب باشه ها. میخوام جلد متشکل از شخصیت های رمان باشه شخصیت اصلی یه پسر با چشمای ابی و موهای سیاه بقیه شخصیت ها یه دختر مو قرمز سفید یه دختر مو طلایی سفید یه پسر رنگ پریده مو سیاه که مو هاش جلوی صورتشو پوشوندن با یه پسر چشم نارنجی. مسخره نکنیا لطفا جلدش خیلی خوب باشه. برای ایمیلم میفرستی؟ parhamjanjoon@gmail.com. لطفا جوابتو اونجا بگو. اگه هم نمیتونی همینجا بفرس.
پاسخ
Blush سلام
خوبی؟
خسته نباشید
این روزها میگذرد
N*R*G*S
درباره ی دختریه که خیلی درد کشیده و هیچ کسی رو نداره وتنهایی رو سلول به سلولش حس کرده
و مرسی
زندگـــــــــــــــــــــــــــــی جدی ترین شوخـــــــــــــــی ناراحــــــــــت کننــــــــــده خدا بود  crying  crying
پاسخ
من چرا نمیتونم پیام ارسال کنم؟
منم بی زحمت جلد رمان میخوام
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Rainbow یه رمان خیلی قشنگ.نخونی نصف عمرت فناست
  رمان عشق من ، عشق تو (عاشقانه ، معرکه) به قلم: خودم
  رمان عاشقانه ( کراش من توی دانشگاه یه دختر ترسناکه) به قلم خودم. پارت پایانی.
  رمان عاشقشم؟
  رمان تلخ و شیرین
  رمان فوق‌العاده ترسناک «فرزند ابلیس» | نوشته‌ی خودم
Heart رمان[انتقام شیرین]
  رمان تمنا برای نفس کشیدن
  رمان الناز (عاشقانه)
  رمان شورنگاشت(داستانی کاملا واقعی)|ز.م

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان