امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

الان چه حسی داری؟؟؟

مرسی
حقیقته
همه میگن خدا جای حق نشسته
میشه از خدا خواهش کنم از جای حق بلند شه تا حق سرجاش بشینه
پاسخ
آگهی
(26-08-2016، 14:03)telegram: @kart_charge نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تنهایی فقط یه دلیل داره اونم دور بودن از خدا جونه، تنهاش بذاری کاری میکنه برا همیشه تنها باشی

تنهاش نزاشتم
هرشبم باهاش دردودل میکنم
ولی تنهام گذاشته
پاسخ
(26-08-2016، 14:07)telegram: @kart_charge نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2016، 14:05)Teen ager نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2016، 14:03)telegram: @kart_charge نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تنهایی فقط یه دلیل داره اونم دور بودن از خدا جونه، تنهاش بذاری کاری میکنه برا همیشه تنها باشی

تنهاش نزاشتم
هرشبم باهاش دردودل میکنم
ولی تنهام گذاشته

غیر ممکنه خدا کسی رو تنها بذاره، اونم وقتی بنده اش به یادشه

نمیدونم
هیچی نمیدونم
حتما درست میگی
پاسخ
تهران 15

(26-08-2016، 14:15)telegram: @kart_charge نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2016، 14:10)Teen ager نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2016، 14:07)telegram: @kart_charge نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2016، 14:05)Teen ager نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تنهاش نزاشتم
هرشبم باهاش دردودل میکنم
ولی تنهام گذاشته

نمیدونم
هیچی نمیدونم
حتما درست میگی

چند سالته؟ بچه کجایی؟

مگه به سنم ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
(26-08-2016، 14:26)telegram: @kart_charge نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2016، 14:19)Teen ager نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تهران 15

(26-08-2016، 14:15)telegram: @kart_charge نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-08-2016، 14:10)Teen ager نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم
هیچی نمیدونم
حتما درست میگی

چند سالته؟ بچه کجایی؟

مگه به سنم ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ربط نداره ولی دونستن هیچوقت بد نیس

اوکی
پاسخ
مرسی
سعیمو میکنم Blush
پاسخ
آگهی
خوابم میاد شدیدا899
پاسخ
حس تهوع خیلی هم شدید ggreggreggreggreggreggre

پاسخ
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ
خیلی خستم سیگار میخام
پاسخ
گشنگی خخخخخخخ 919191

Heart skate is my life Heart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اگه همین الان گوشیت زنگ بزنه دوست داری کی باشه
  دوست داشتی الان کجا بودی؟
  غذایی که نفر قبلی میگه دوست داری یا نه???
  دوس داری نفرقبلیت رو چی صدا کنی؟
  دوست داری با چی بیوفتی به جون نفر قبلیت ؟! سوال تصویری
Tongue دوست داری به سمت نفر قبلی چی پرت کنی؟
  اگه نفر قبلی یه وسیله تو کمدت باشه دوست داری کدوم یکی از این وسیله ها باشه ؟؟
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  بـآ نفـر قبلیـت چـه خـآطـره ای داری ؟؟ ^ـــ^
  دوس داری با نفر قبلی سوار چی بشی؟؟؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان