نظرسنجی: بازم از اینا بزارم؟
اره خیلی قشنگه
نه خیلی مسخرست
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دردودل دخترونه

(23-08-2016، 12:11)نازمهر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big Grin ازدسته این پسرا

(23-08-2016، 14:56)teen girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:bighug:

(23-08-2016، 18:25)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اهااااي زياد نبرين و ندوزين....

پسر بودن هم خيليي سخته خيلييييييييييييييي

اين انصافه كه ما تو 12 سالگي بايد بريم سر كار؟؟؟

اين انصافه كه ما بايد هميشه زور تجمل كنيم؟؟؟ درحالي ك دخترا فقط تو خونه ميشينن استراحت ميكنن و بابا نازشون رو ميشكه....هه

هه پسر نيستن خيلي چيزا رو هم نميفهمين و درك نميكنين....

همه پسرا تو 12 سالگی نمیرن سرکار:/حالا یه پسر از صدتا بخاطر دلایل مادی و ... میره سرکار که دیگه جمع بستن نداره چون دخترا هم از این استثنا ها دارند در ضمن دخترا هم یک سری مشکلات دارند که تا وقتی که دختر نشی نمیفهمی:/قبول دارم به هرحال هرکدوم به نحوی مشکلاتی دارند Exclamation اما همه میدوونند که تو جامعه ی ما پسرا خیلی راحت ترند Undecided پس بحثی نیست Blush
پاسخ
آگهی
(23-08-2016، 18:30)مهرسا{شیطون} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2016، 12:11)نازمهر نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big Grin ازدسته این پسرا

(23-08-2016، 14:56)teen girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2016، 18:25)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اين انصافه كه ما بايد هميشه زور تجمل كنيم؟؟؟ درحالي ك دخترا فقط تو خونه ميشينن استراحت ميكنن و بابا نازشون رو ميشكه....هه

همه پسرا تو 12 سالگی نمیرن سرکار:/حالا یه پسر از صدتا بخاطر دلایل مادی و ... میره سرکار که دیگه جمع بستن نداره چون دخترا هم از این استثنا ها دارند در ضمن دخترا هم یک سری مشکلات دارند که تا وقتی که دختر نشی نمیفهمی:/قبول دارم به هرحال هرکدوم به نحوی مشکلاتی دارند Exclamation اما همه میدوونند که تو جامعه ی ما پسرا خیلی راحت ترند Undecided پس بحثی نیست Blush

مخالفم باهات.... پسر بودن سختي هاي خاصي داره...

كه همه نميتونن دركش كنن...

در اين ك دخترا بيشتر اذيتتن موافقم ولي من ميگم پسرا هم در ارامش مطلق نيستن.....

گفتم ك بدونين....
پاسخ
(23-08-2016، 18:32)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2016، 18:30)مهرسا{شیطون} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Big Grin ازدسته این پسرا

مخالفم باهات....  پسر بودن سختي هاي خاصي داره...

كه همه نميتونن دركش كنن...

در اين ك دخترا بيشتر اذيتتن موافقم ولي من ميگم پسرا هم در ارامش مطلق نيستن.....

گفتم ك بدونين....

خب منم دقیقا همینو گفتم دیگهه Huh گفتم که هرکدوم به نحوی مشکلاتی دارند که اذیت میشند Sad ولی دخترا بیشتررررر Sleepy
پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ
(23-08-2016، 8:43)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختر دختره... اينجا هم ايرانه  نه لاس وگاس...

شما هم بايد باهاش كنار بياين قوانين و هنجارهاي يه جامعه ي اسلامي رو....

متاسفانه اين حرفات نشونه كمبود و عقده ي بعضي از دختراي كشورمونه .... Sleepy

اره حرف شما درست جامعه اسلامیه اما ما عادیم که باشیم شما جلوی خودتونو نمیتونید بگیرید حتما جامعه واسه شما اسلامی نیست؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط مهرسا{شیطون}
(23-08-2016، 18:36)maryam.b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2016، 8:43)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره حرف شما درست جامعه اسلامیه اما ما عادیم که باشیم شما جلوی خودتونو نمیتونید بگیرید حتما جامعه واسه شما اسلامی نیست؟؟؟

منظورت چيه؟؟؟

جمع نبند اون دسته از پسرا يه مشت خاك برسرن ك فك ميكنن همه مث خودشون ناموس ندارن Sleepy

وگرنه بيشتر پسرا مث ما هميشه سعي ميكنيم احترام و شخصيت يه دختر رو حقظ كنيم....مث بقيه...

جامعه واسه همه اسلاميه.... قانون واسه همس... Sleepy
پاسخ
(23-08-2016، 18:36)maryam.b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-08-2016، 18:39)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورت چيه؟؟؟

جمع نبند اون دسته از پسرا يه مشت خاك برسرن ك فك ميكنن همه مث خودشون ناموس ندارن Sleepy

وگرنه بيشتر پسرا مث ما هميشه سعي ميكنيم احترام و شخصيت يه دختر رو حقظ كنيم....مث بقيه...

جامعه واسه همه اسلاميه.... قانون واسه همس... Sleepy

بیشتر پسرا نههه کمتر پسرا Sleepy
پاسخ
آگهی
بله خیلی کم پسری پیدا میشه که چشم چرونی نکنه

دیگه بحثو کش ندین اسپم میشه
پاسخ
دقیقا! 
حجاب نباید اجبار باشه!

هرکی مایل بود باید حجاب داشته باشه. 

جامعه ما اینجوریه دیگ. 

نخواسی باس بری از ینجآ 

ولی خُب مشکل جامعه مآفقط حجاب نی مشکلات زیادی هس:|
پاسخ
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دردودل دخترونه 3 [/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕтяong ، مهرسا{شیطون}
(23-08-2016، 19:29)✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا! 
حجاب نباید اجبار باشه!

هرکی مایل بود باید حجاب داشته باشه. 

جامعه ما اینجوریه دیگ. 

نخواسی باس بری از ینجآ 

ولی خُب مشکل جامعه مآفقط حجاب نی مشکلات زیادی هس:|

شرمنده ها اگ حجاب اجبار نبود امثال شما ها كشور رو ب گند ميكشيدين....

اينجا همه بايد حجاب داشته باشن... به وقل خودت اگ ناراحتين راه بازه برين مهجرت كنين...

دين و هنجار هاي ي كشور رو نميشه براي علايق يه سري مونث براي كشف حجاب ناديده گرفت Sleepy

من خودم ي زماني جزو گشت ارشاد بودم.... واقعا مملكت ما بد جايي داره ميره...

مورد هايي داشيتم ك ديگ واقعا زشته اينجا بگم....

فقط متاسفم واسه اين طرز فكر كودكانه Sleepy
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان