امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکلات و سوال های شما در مورد سیستم رایانه !

(31-10-2020، 19:51)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 19:48)мιѕтαкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر برای به‌روزرسانی Chrome در رایانه‌تان با مشکل روبرو هستید، ممکن است این خطاها را ببینید:

• به‌روزرسانی انجام نشد: سرپرست شبکه به‌روزرسانی‌ را غیرفعال کرده است
  • به‌روزرسانی انجام نشد (خطای ۳ یا ۱۱) هنگام بررسی دردسترس بودن به‌روزرسانی‌، خطایی روی داد: سرور به‌روزرسانی دردسترس نیست
  • به‌روزرسانی انجام نشد (خطای ۴ یا ۱۰) هنگام بررسی دردسترس بودن به‌روزرسانی، خطایی روی داد: بررسی دردسترس بودن به‌روزرسانی شروع نشد
  • به‌روزرسانی انجام نشد (خطای ۷ یا ۱۲) هنگام بررسی دردسترس بودن به‌روزرسانی، خطایی روی داد: بارگیری انجام نشد
  • این رایانه دیگر به‌روزرسانی‌های Chrome را دریافت نمی‌کند زیرا Windows XP و Windows Vista دیگر پشتیبانی نمی‌شوند.
  • ممکن است Google Chrome نتواند خودش را به‌روز نگه‌دارد.

همين خطا رو نشون ميده
به‌روزرسانی انجام نشد (خطای ۷ یا ۱۲) هنگام بررسی دردسترس بودن به‌روزرسانی، خطایی روی داد: بارگیری انجام نشد

را دوباره بارگیری کنید
ممکن است برخی فایل‌ها در رایانه‌تان وجود نداشته باشند. برای برطرف کردن مشکل، مراحل زیر را دنبال کنید:
  1. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    Chrome را حذف نصب کنید ؛
  2. مطمئن شوید رایانه‌تان از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    شرایط موردنیاز سیستم برخوردار است؛
  3. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
    Chrome را مجدداً بارگیری  و دوباره نصب کنید. اگر همچنان خطا می‌بینید:
    • در Windows،‏ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
      نصب‌کننده مستقل را امتحان کنید؛
    • در Mac، ‏‏دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
      Google Software Update را مجدداً بارگیری  و دوباره نصب کنید.
اگر رایانه‌تان به شما اجازه نمی‌دهد این مراحل را تکمیل کنید، برای تکمیل به‌روزرسانی Chrome با فردی تماس بگیرید که حقوق سرپرستی رایانه شما را دارد.
مرور تنظیمات ضدویروس، دیوار آتش یا کنترل والدین
تنظیمات نرم‌افزار کنترل والدین، ضدویروس یا دیوار آتش را بررسی کنید.
  • مطمئن شوید به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار، برای آنلاین شدن مسدود نشده باشند؛
  • مطمئن شوید
    کد:
    tools.google.com
  • و
    کد:
    dl.google.com
  • مسدود نشده باشند.
راه‌اندازی مجدد رایانه
ممکن است به‌روزرسانی در رایانه شما کامل نشده باشد. رایانه‌تان را راه‌اندازی مجدد کنید و دوباره دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Chrome را به‌روزرسانی کنید .
پاسخ
 سپاس شده توسط مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
@"мιѕтαкє"

سلام من وقتی میرم سر برگ استارت و میزنم آل پروگرام و سپس پوشه مایروسافت برنامه های مایرو سافت تو اون پوشه نیست

من مسخوام مستقیم برنامه رو باز کنم چیکار کنم؟
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
(05-11-2020، 16:57)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"мιѕтαкє"

سلام من وقتی میرم سر برگ استارت و میزنم آل پروگرام و سپس پوشه مایروسافت برنامه های مایرو سافت تو اون پوشه نیست

من مسخوام مستقیم برنامه رو باز کنم چیکار کنم؟

اگه برنامه روی دسکتاپ هست کلیک راست کن پروپرتیز بزن بعد فایل لوکیشن بزن ببین فایلت کجاست
پاسخ
وقتی میخوام تو برنامه ی پینت ی چیزی رو بنویسم این ارور رو میاره
دلیلش چیه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/h_8afa5.png
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
پاسخ
(10-02-2021، 21:16)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلیلش چیه؟

مشکلی برای برنامه پینتت پیش اومده ، بزار کاملا بسته بشه و ویندوزت پردازشش کنه ، سیستمتم یه ریستارت کن بعد پردازش
پاسخ
 سپاس شده توسط _sehun_
من چند وقته نمیتونم کامپی.ترمو با لن به نت وصل کنم . لپ تاپ وصل میشه ولی کامپیوتر نمیشه.
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
پاسخ
آگهی
(10-02-2021، 23:00)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من چند وقته نمیتونم کامپی.ترمو با لن به نت وصل کنم . لپ تاپ وصل میشه ولی کامپیوتر نمیشه.

برو کنترل پنل ، بخش درایو ها(جایی که درایو های کامپیوتر نصب هست،مثل درایوز گرافیک و صدا و...) اونجا بزن کانکشن های لن رو پاک کن سپس سیستم رو روشن خاموش کن(اگه ویندوزت ۱۰) هست
پاسخ
من ويندوز 10 دارم و وقتي که مدت زيادي با اون کار مي کنم هنگ مي کنه و هيچ کاريم نمي تونم انجام بدم. وقتي خاموش مي کنم خيلي طول مي کشه که خاموش بشه. و مشکل ديگم اينه که بعضي از مواقع که اونو روشن مي کنم روي علامت صدا ضربدر خورده ولي صدا قطع نيست وقتي خاموش روشن مي کنم درست مي شود. بايد چي کار کنم؟؟؟
ممنون مي شم اگر جوابم را بديد
من برادری دارم که مورد اعتماده اما بعضی از مواقع آدم فروش. بعضی از مواقع شیرین تر از عسل بعضی از مواقع هم تلخ تر از مرگ. اما من با همین تضاد زیباش می سازم و 8 سال و 5 ماه و 23 روز یا همون 3099 روز اختلاف سن را کنار می گذارم و برادر 3 ساله ام را در آغوش می سپارمpillو مثل این آدمک پشت با او بازی می کنم و ng2او را دلداری می‌دهم

آینت دانی چرا غماز نیست
زانک زنگار از رخش ممتاز نیست
پاسخ
(11-02-2021، 7:49)آرمان کريمي 88 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من ويندوز 10 دارم و وقتي که مدت زيادي با اون کار مي کنم هنگ مي کنه و هيچ کاريم نمي تونم انجام بدم. وقتي خاموش مي کنم خيلي طول مي کشه که خاموش بشه. و مشکل ديگم اينه که بعضي از مواقع که اونو روشن مي کنم روي علامت صدا ضربدر خورده ولي صدا قطع نيست وقتي خاموش روشن مي کنم درست مي شود. بايد چي کار کنم؟؟؟
ممنون مي شم اگر جوابم را بديد
سلام
احتمالا کامپیوترت ویروسی شده ، سیستمت رو بده به تعمیرکار تا برات ویروس کشی کنه و ویندوزت رو عوض کنه ، اگه بازم اینجوری بود
پس از لحاظ سخت افزاری سیستمت ضعیفه و ویندوز های سبک تر مثل سون نصب کن
پاسخ
 سپاس شده توسط آرمان کريمي 88
(10-02-2021، 22:54)ctrl+w نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-02-2021، 21:16)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دلیلش چیه؟

مشکلی برای برنامه پینتت پیش اومده ، بزار کاملا بسته بشه و ویندوزت پردازشش کنه ، سیستمتم یه ریستارت کن بعد پردازش

خب الان اینو آورد
http://dl.akskhor.ir/uploads1/m_dacb2.png
https://harfeto.timefriend.net/16290184051222
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ویندوز 11 معرفی شد؛ آغاز دگردیسی سیستم عامل محبوب مایکروسافت
  عیب یابی مشکلات مربوط به صوت
  چرا دیجی کالا بهترین سیستم همکاری در فروش ایران را دارد ؟
  مشکل و علت دیر ایندکس شدن مطالب سایت در گوگل و رفع مشکلات آن (بخش دوم)
  مشکل دیر ایندکس شدن مطالب سایت در گوگل و رفع مشکلات آن (بخش اول)
  یه سوال داشتم
  فیلم آموزشی استفاده از تمامی هسته های سیستم(cpu) ، اختصاصی فلشخور
  نکته‌هایی برای طراحی سایت مورد پسند گوگل
  درخواست نویسندگی در بخش آموزش رایانه و اینترنت
  آموزش قرار دادن کادر جستجو در محل مورد نظر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان