امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برای خرید سیستم وارد شوید(با راهنمایی)+عکس

حسين سوال در نميومد حالا هزار تا سوال از يه نفر در اومد
دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

برای خرید سیستم وارد شوید(با راهنمایی)+عکس 3
پاسخ
 سپاس شده توسط hossein. ، saeed607
آگهی
میدونی چیکار کن؟6975 اصلی 150 تومنه توی کرمانشاه 4 تا بنداز تخته پشت آمپر قوی بهش وصل کن بعد یک اگزوز برای تخته پشت بنداز بعد یک باکس بزرگ بنداز صندوق یک خازن هم بنداز حالشو ببر اما هواست باشه کر نشیBig Grin
این کاری که من میگم خیلی خفن میشه اما ماشینتو بگو بگو ببینم چی میشه خوب باشه.
قیمت باکس 100تا 200بسه باند هم 300تومن 4تا بعد سیم کشی خوبی هم میخوای 50 تومن یک خازن میخوای و یک آمپر 4خروجی که قیمتش دستم نیست اما شاید 200تومن باشه.یک تخته پشت هم بندازی ها فابریک صداش خوب نیست ضبط پایونیر هم بنداز خوبه.
من الان روی 206 یک جفت 6972 بستم با تخته انداختم و سیم هم کشیدن شد 70 تومن با ضبط جی وی سی آمپر خور ازش راضی هستم شاید یک جفت دیگه هم بندازم و یک اگزوز تا بهتر بشه اما الان هم ازش راضی هستم آخه مامانم با همین سرش درد میگیره یک جفت دیگه هم بندازم بسه.
دیروز یک پراید دیدم دو تا باند آپر خور تخته پشت انداخته بود و یک اگزوز هم وسط دو تا باند و باکس هم صندوق پشت واقعا خوشم اومد
من میمونمو سکوتم رو جار میزنم...
پاسخ
 سپاس شده توسط poya ، saeed607
نگفتی ماشینت چیه
پاسخ
جای این تاپیکو اینجا خالی دیدم گفتم برای دوستانی که برای اولین بار میخوان سیستم نصب کنن اینجا به جوابهاشون برسن...
اول من يه توضيح مختصري در رابطه با رنگ بندي و روش نصب سيمهاي پخش توضيح مي دم.البته مال همه پخشها 1جور نیست ولی پخشهای شناخته شده از این استاندارد پیروی میکنن...و اینو بدونید 1کی از مهمترین قسمتهای سازنده سیستم پخشه پس در انتخوابش نهایت دقت رو بکنید...
سيم زرد رنگ ( + ‌Battery )
كه هنگامي كه بخواهيم پخش را بطور مستقيم و بدون استفاده از سوئيچ روشن كنيم از آن استفاده مي كنيم.
سيم قرمز رنگ ( ACC )
كه هنگامي كه بخواهيم پخش را با استفاده از سوئيچ ( مرحله دوم سوئيچ) روشن كنيم از آن استفاده مي كنيم و با بستن سوئيچ پخش هم خاموش مي شود.
سيم مشكي رنگ ( - منفي)
كه براي اتصال به منفي بدنه استفاده مي شود
سيم آبي رنگ ( System Remote Control )
كه براي فرمان دادن به آمپلي فاير و روشن كردن آن مورد استفاده قرار مي گيرد.
سیم ریموت که با رنگ آبی مشخص میشهREMOT
سيم نارنجي رنگ ( ILL )
اين سيم براي مواقعي استفاده مي شود كه بخواهيم همزمان با روشن كردن چراغ هاي پشت آمپر و كوچك ماشين ، چراغهاي پس زمينه پخش هم روشن شود .
سيمهاي اسپيكرهاي جلو و عقب
سيم هاي خاكستري رنگ( بدون خط مثبت و خط دار منفي) براي اسپيكرهاي جلو سمت راست.
سيم هاي سفيد رنگ( بدون خط مثبت و خط دار منفي) براي اسپيكرهاي جلو سمت چپ.
سيم هاي بنفش رنگ( بدون خط مثبت و خط دار منفي) براي اسپيكرهاي عقب سمت راست.
سيم هاي سبز( بدون خط مثبت و خط دار منفي) براي اسپيكرهاي عقب سمت چپ.
سيم آنتن هم كه كاملا مشخصه و در انتهايش سوكت مخصوص آنتن نصب هست. روش نوشته ant
1سری خروجی های rc داره که واسه وصل کردن پخش به آمپلیفایر هستن
RC که روش نوشته SW مال سابه و همینطور RC :که روش نوشته REAR استیج عقب و RC FRONT مال استیج جلوست...
آموزش وصل كردن ضبط به يك جفت باند
فقط کافیه سیمباند های عقب رو قطع و به باند های جدید وصل کرد و در مورد ماشینهایی مثل پژو 206که در عقب باند ندارند باید رکابهای بغل رو باز کرد و از زیر انها سیمی رو به داخلصندوق کشید که از یک طرف به باند و از طرف دیگر به پخش وصل میشوند .
2 - آموزش وصل كردن ضبط + يك جفت باند + يك آمپ
در اینقسمت احتیاج به یک پک سیم است
داخل پک سیم سیمی هست یه نام RCA که از یک طرف بهخروجی امپلی در پشت پخش و از یک طرف به ورودی امپ دو کانال میخورد و یک سیم بلند وکلفت که از قطب مثبت باطری به مثبت امپلی میخورد و یک سیم کوتاه و کلفت که از یکطرف به منفی روی امپلی و از طرف دیگر باید به یکی از پیچ های بدنه ماشین وصل شود ومقداری سیم که برای وصل کردن خروجی امپ به باند ها است(لازم به تذکر است که به سیم RCA یک رشته نازک متصل است که برای وصل کردن remote پخش به remote امپ میباشد تا درزمان روشن شدن پخش امپ نیز روشن شده و در زمان خاموشی پخش امپ نیز خاموش باشد)
همه این سیمها باید از داخل رکاب بغل ماشین عبور کرده و داخل صندوق عقب ماشینبشود
بعد از اتصال سیمهای + و- وremote وRCA و پیچ کردن امپلی به تخت انتهایصندوق یا زیر طاقچه عقب و بستن باند ها روی طاقچه باید خروجی امپلی را به باند وصلکنید L به باند سمت چپ و R به باند سمت راست
حالا نوبت به تنظیم امپ میرسد کههر امپ بنا بر استفاده آن یک شیوه دارد
3 - یک جفت باند و یک امپلی چهارکانال و یک ساب
در اینقسنت احتیاج به دو پک سیم میباشد
امپهای چهار کانال دارای دو ورودی هستند یعنیبرای هر دو کانال یک ورودی
باید هر دو RCA + سیم مثبت را به شیوه گفته شده واردصندوق عقب کرد
RCA مربوط به باند را به کانال یک وصل کرد و دو کانال مربوطه رانیزبه باند ها وصل کرد
RCA مربوط به ساب رانیز از یک طرف به خروجی ساب پشت پخشو از طرف دیگر به کانال دو امپ وصل میکنیم و یکی از دو کانال باقی مانده را نیز بهساب وصل میکنیم که در این قسمت انتخاب ساب متناسب با امپ یا بالعکس ضروری است
!!!نصب یک جفت باند و یک جفت ساب با یک امپلی توصیهنمیشود .!!!
4 -نصب یک جفت باند و یک جفت ساب با دو عدد امپلی
یکامپ دو یا چهار کانال برای باند ها به شیوه گفته شده و از یک امپ یک یا دو یا چهارکانال برای ساب استفاده میشود در حالی که احتیاج به دو پک سیم و به صورت انتخابی یکخازن هست(انتخاب خازن بسته به توان ساب ها دارد ولی حتی برای سابهای ضعیف نیز توصیهمیشود)
نصب باند ها به همان شیوه گفته شده میباشد
نصب ساب نیز به همان شیوهمیباشد + این نکته که برای نصب خازن باید سیم + و - را به قطبهای خازن وصل کرو وحالا قطبهای + و- خازن به امپلی وصل میشود
برای نصب ساب با یک امپ دو یا چهارکانال میشود از یک یا دو کانال استفاده کرد
لازم به تذکر میباشد که تنظیم درستپخش و امپ تاثیر فوق العاده ای در نوع صدا دارد و این به مدل پخش و امپ بستگی 100% دارد
پاسخ
 سپاس شده توسط persian lion ، poya ، hossein12
حسين از اين تابيك دو بار كزاشته بودي.
ادغام شد.....

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

پاسخ
 سپاس شده توسط hossein.
قربون دستت خودم میدونستم اما اون تاپیک راهنمایی فنی بود اینجا راهنمایی دستوریهBig Grin
به هر حال ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط poya
آگهی
سلام من يه آمپ BM Boshmann 1200wدارم راهنمايي كنيد چه نوع باند وساب ميتونم ببندم اگه قيمتشم بگيد عاليه ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط poya ، hossein.
الام مهندسمون ميادBig Grin

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

پاسخ
 سپاس شده توسط hossein.
•High Speed - Power MOSFET Switching Devices
•Pulse Width Modulation Regulated Power Supply
•Peak Power Output 1200W (@ 2 ohms)
•Bridged Power Output (RMS) 200W x 2ch (@ 4 ohms)
•Rated Continuous Power Output (RMS): 95W x 4ch (@ 2 ohms)
•Rated Continuous Power Output (RMS): 60W x 4ch (@ 4 ohms)
•High Pass Filter Freq Range: 80Hz - 1.2kHz
•Low Pass Filter Freq Range: 50Hz - 250Hz
•Bass Boost: 0dB / 6dB / 12dB
•S/N Ratio: >100dB
•Damping Factor: 130
•Line level Line-Inputs & Outlets
•Channel Separation: >100dB
•Adjustable Electronic Sensitivity Range (Low / High) 0.2V - 6V
•High Capacity Power Transformers
•Full Electronic On-Board Amp Protection by Advance Schmidt-Trigger design
•High Speed 35 nano-Seconds Switching Diodes
اول اول میری تخته پشت رو عوض میکنی و یک اگزوز بزرگ مشکی میندازی وسط تخته بعد 4تا باند جا میدی تخته پشت دو تا سمت راست اگزوز دو تا هم سمت چپ اگزوز باند هم 6975 میندازی.باکس پایونیر هم تا 300تومن بسه.باند ها باید به آمپر وصل بشن و باکس هم همینطور این کاری که گفتم یعنی صدای زیاد و باس زیاد بعد قربون دستت یک پرچ هم بزن وسط پلاک پشت چون میلرزه سر و صدا میکنه حال بهم زن میشه.سوار شدی عینک دودی بزن اینطوری بشی چون عند کلاس میشی:cool:
باند تا اونجایی که میدونم میشه300تومن
پاسخ
 سپاس شده توسط poya
دوستان عزیز سلام من عضو جدیدم
قبل از هر چیزی سال نوروتبریک میگم امیدوارم سالی پر از موفقیت داشته باشین
من40 سال دارم از سیستم ویا صحبتهای حرفای دوستان زیادسردر نمیارم کمک میخوام جهت خرید من سمند سورن دارم روش دیویدی ساناستک تصویری با دوتا مونیتور روی پشت سری ها دارم میخوام یه صدای خوب و باکیفیت برای داخل ماشین داشته باشم اصلا دنبال این نیستم که صدام100متر قبل ازخودم بره کیفیت رو دوست دارم ولی قدرت صدا هم بد نیست به اندازه کیفیت برام مهم نیست چی پیشنهادی میتونین بهم بدین حتی المقدور با قیمت و یا اگه جای مطمئن برای نصب میشناسید راهنمائی کنید یه جای مشخص نه فقط بروعباسی یا سورنا بودجه برای امپ ساب یا کلیه لوازم موردنیاز حدود 400 تا 600 فکر کنم خوبه اگه نیست راهنمائی بفرمائید
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط poya

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اگه این روزها قصد خرید ماشین داری، حتما بخون
  اقدامات حیاتی در خرید و فروش خودرو
  با معایب پژو ۲۰۷ آشنا شوید
  سیستم کروز کنترل یا تثبیت سرعت چیست و چگونه کار می کند؟
  نحوه عملکرد سیستم کنترل کشش یا TCS خودرو
  متقاضیان خرید محصولات سایپا در سامانه "امتا" پیش‌ثبت نام کنند
  خودروهای خودران تسلا چراغ‌های راهنمایی و تابلوهای ایست را تشخیص می‌دهند
  ناوبری خودکار تسلا با چراغ های راهنمایی سازگار شد
  ترکیب سیستم هشدار نقطه کور با نورپردازی داخلی در سئات لئون جدید
  با گران ترین خودروهای مدرن جهان آشنا شوید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان