امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

برای خرید سیستم وارد شوید(با راهنمایی)+عکس

آقا با این پول من کاری میکنم بیس شما200متر اونور تر رو بلرزونهBig Grin.باطری ماشین باید قوی باشه.شما صدای خوب میخوای منم صدای خوب تقدیمتون میکنم.ضبط اگه حرفه ای باشه مشکلی نداریم
1-دو جفت باند پایونیر مدل6975(شصت و نه هفتاد و پنج)قیمتش هم جفتی150تا180
2-یک سیم کشی سیستم
3-یک آمپر 300وات
بعد بدید نصبش کنن و تنظیمش کنن عالی میشه واسه شما یعنی صدایی خوب و عالی و با کیفیت چون آمپر باعث میشه باند صدای واقعی خودش رو نشون بده
من میمونمو سکوتم رو جار میزنم...
پاسخ
 سپاس شده توسط poya ، Arman1 ، saeed607
آگهی
حسین اقای عزیز سلام
ممنون از جواب به وقت شما من توی فروم های مختلف خوندم در رابطه با کامپونت هد یونیت امپلی منویا جفت و تیوتر وخیلی مطالب حتی باکس با اگزوز یعنی هیچکدوم لازم نیست مثلا برای بلنگوهای جلو چیزی نباید عوض کنم یا مثلا خازن نیازندارم بابت کمک به باطری اگه لازمه بفرمائید من توی این فرومها دیدم امپلی 2200معرفی میکننایا 300 کافیه ویا هزارتا مطلب دیگه اگه واقعا لازم نیست بفرمائید وایا جای مطمئنی باید برم ایا واقعا در درجه اول کیفیت وبعد صدای خوبی داره
مجدد بابت راهنمائی ممنونم
پاسخ
 سپاس شده توسط hossein. ، poya ، saeed607
شما میگید من دلم نمیخواد جلب توجه کنم.درسته؟اون کارا برای جلب توجه کردنه اما شما صدای صاف و زلال برای خودتون میخواید وات آمپر رو هر چقدر خواستید بندازید که شاید بعدا خواستید باکس استفاده کنید.همین4تا باند که من میگم کار شما رو راه میندازه و خیلی هم قویه.بنده نمیخوام شما رو به خرج بندازم چون همین کار من همون صدایی که میخواید بهتون میده.در مورد باند های جلو:باند های جلو رو باید از پشت ضبط قطع کنید و فقط 4تا باند تخته پشت وصل باشند.
من اول خواستم شما رو برای یک سیستم خیلی قوی معرفی کنم همینطوری که میگید اما شما گفتید نمیخوام 100متر اونور تر صداشو بشنوه اما بازم اگه شیشه پایین باشه میشنوهBig Grinاین باند ها خیلی قوی هستن خودمم ازشون داشتم عالی کار میکنن مخصوصا بشه4تا خیلی خوب میشه اما هواستون باشه که اصلی باشه چون نمونه چینی هم توی بازار داره.
تاپیک های دیگه ابر سیستم رو معرفی میکنن و اصلا نیازی نیست من خودمم باشم همینکار رو میکنم.در مورد باطری هم اینه که شما اگر باطری ماشینتون قویه که هیچی اگه قوی نیست لطفا باطری رو عوض کنید با آمپر بالا مثلا من روی206که50آپر باطری فابریک میخواد باطری زانتیا انداختم با 60آمپر که کافیه.شما هم 10آمپر بیشتر بندازید که جواب بده.واقعا عالی میشه.صدایی زلال ازش در میاد که هر آهنگ باهاش بزارید میتونه جواب بده از هایده گرفته تا آهنگ های راک رو با بهترین صدا تقدیم شما میکنهSmile
پاسخ
 سپاس شده توسط poya ، saeed607
حسین جان
ممنون بابت جوابهای به وقت شما میشه بپرسم اینجوری اونی که عقب بشینه اذیت نمیشه و جلوصدا کم باشه بعدش منظور شما امپلی فایر 300 واته درسته؟ چه مدلی چه مارکی با چه مشخصاتی لطفا دقیقتر بقرمائید وبعدا من احتمالا باید تاقچه بندازم برای 4 تا باند درسته جای مناسبی برای مراحعه میشناسید باطری من 80 امپر باطری خشک هم هست خوبه ؟
منتظر م با تشکر
پاسخ
خواهش میکنم اشکالی ندارهBlush
نه کسی که پشت نشسته اذیت نمیشه.من کرمانشاه هستم اگه شما هم کرمانشاه هستید میتونم بگم کجا مراجعه کنید.آمپر هم شما هر چقدر خواستید بندازید مثلا500کافیه.یک خازت هم بندازید بزرگش رو منظورمه.باطری شما که دیگه حرف نداره.آره تخته رو باید عوض کنی جای 4تا باند بندازن روش.وقتی رفتی برای سیستم این کارا که من گفتم شما انجام بده به حرف فروشنده گوش نکن چون اونا میخوان اجناسشون رو بفروشن.امروز شما برو سیستم رو نصب کن چون بعد از عید این سیستمرو با 200تومن بیشتر بهت نمیدن همین الان شما برو 4تا باند 6975و یک تخته بگیر و یک آمپر و خازن هم بگیر بعد بده واستون نصبش کنن.
پاسخ
ممنون حسین جان میرم میگیرم راستی امپلی فایر هر مارکی باشه مهم نیست یا مارک خاصی میخواد یا مثلا مدل داره به عنوانمثال 2 خروجی یا 4 خروجی منتظرجوابم ممنون
پاسخ
آگهی
آمپر پایونیر بگیر 4خروجی مدلش فرقی نداره اما الان که نگاه کردم 300وات کمه چون باند ها میشن320وات شمابیشتر ببند1000کافیه.
1-دوجفت باند پایونیر6975
2-یک خازن
3-یک آمپر 1000وات
4-سیم کشی سیستم اسمشو یادم نیست اما بگو سیم کشی هم باید بشه برای سیستم چون سیم کشی سیستم با سیم معمولی فرق داره و مثل کابل بزرگه
پاسخ
حسین جان ممنون من تهران هستم وگرنه حتما یه ملاقات باهم داشتیم میگیرم اینارو راستی گفتی اگه بعدا بخوام ساب هم میشه رواینا بست درسته ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط poya ، hossein. ، saeed607
آره درسته میشه هر وقت خواستی یک باکس میگیری میزاری تو صندوق عقب و سیم از آمپر وصل میکنی بهش و کار میکنه و یک تنظیمات ساب هم انجام میدی درست میشه.شما اگه احتمال میدی که میخوای باکس بندازی آمپر رو قوی تر کن هرچقدر خواستی بنداز 1000کافیه اما برای اطمینان بیشتر 1200بنداز کافیه کافیه باند ها هم هیچ وقت عوض نکن و به حرف هیچ کس گوش نکن اگه گفتن بده چون بد نیست و عالیه مخصوصا تو تهران من یک ماه پیش اومده بودم دیدم همه6975انداختن.شما امروز برو کاراشو انجام بده چون طول میکشه ساعت4شما برو احتمالا تا9شب تهویلش بگیریBig Grin
پاسخ
با سلام
من میخوام یه سیستم رو 206 ببندم میشه کمکم کنید
1300 پول دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed607 ، persian lion

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اگه این روزها قصد خرید ماشین داری، حتما بخون
  اقدامات حیاتی در خرید و فروش خودرو
  با معایب پژو ۲۰۷ آشنا شوید
  سیستم کروز کنترل یا تثبیت سرعت چیست و چگونه کار می کند؟
  نحوه عملکرد سیستم کنترل کشش یا TCS خودرو
  متقاضیان خرید محصولات سایپا در سامانه "امتا" پیش‌ثبت نام کنند
  خودروهای خودران تسلا چراغ‌های راهنمایی و تابلوهای ایست را تشخیص می‌دهند
  ناوبری خودکار تسلا با چراغ های راهنمایی سازگار شد
  ترکیب سیستم هشدار نقطه کور با نورپردازی داخلی در سئات لئون جدید
  با گران ترین خودروهای مدرن جهان آشنا شوید

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان