امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امیر تتلو و همسرش ملیکا جواهریان امیر تتلو ازدواج کرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر تتلو و همسرش ملیکا جواهریان ( گرگینه / سفید برفی ) / عکس و بیوگرافی

همسر امیر تتلو خواننده عکس امیر تتلو و همسرش سفید برفی ملیکا جواهریان کیست ازدواج عروسی عقد امیر تتلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امیر تتلو و همسرش ملیکا جواهریان امیر تتلو ازدواج کرد 1
ساسی مانکن خواننده رپ در پیج خود عکس امیر تتلو و ملیکا جواهریان ( معروف به سفید برفی / گرگینه ) را به اشتراک گذاشت و خبر ازدواج امیر تتلو با ملیکا جواهریان را منتشر کرد .
………………………………………………….
بیوگرافی امیر حسین مقصودلو

لقب : تتلو ( از خود ساختگیه وخواسته یه لقب تک انتخاب کنه که فقط تو دنیا یکی باشه)
تاریخ تولد : 1362/6/30
امیر مقصود لو معروف به تتلو در شهر تهران در ساله 1362 به دنیا اومده و از سال 1379 با موسیقی رپ اشنا شده ( قبلش یه 2 سالی پاپ میخونده ) و در سال 1380 با سفر به دبی و اشنا شدن با شاهرخ تونست سبک ار ان بی رو به صورته کامل فرا بگیره و بعد از اون وارد ایران شد و شروع کرد به ار ان بی خوندن با رپرهای بزرگ اون موقع مثله توهی و پیشرو و ابلیس و تیغه و ……
امیر در اوایل تقریبآ تا سال 1383 کارش در سبک ار ان بی به صورته کاور بود و نتونسته بود به طور کامل تو این سبک رشد کنه تا این که امیر و حسین تهی گروه تی ان تی رو تشکیل دادن و کارهای قوی رو با اهنگ سازیه محسن صادقی بیرون دادن
لازم به ذکر است که بگوییم امیر فردی است که به همراهیه تهی و پیشرو و روزبه اولین کلیپ رپه فارس رو روانه بازار کردند و قدمه بزرگی رو در پیشرفت رپ ورداشتن
امیر تتلو به دلیل کدورتی که با حسین پیدا کردن گروه تی ان تی رو رها کرد و هر کدوم به کارهای خودشون ادامه دادن البته مثله اینکه جدیدن و بعد از کلیپ گیر میدادی با هم اشتی کردن ولی دیگر گروه تی ان تی وجود ندارد
نکته جالب در مورد تتلو اینه که تتلو تا کنون هیچ البومی بیرون نداده و هرچه از او به عنوان اهنگ بیرون امده به صورت تک اهنگ بوده است
امیر تتلو را همگان با سبک ار ان بی میشناسند ولی امیر تاکنون در 3 یا 4 ترک رپ نیز خوانده است
امیر تتلو که با سروش و رضا پیشرو نیز رابطه یه صمیمانه ای داشت سر قبول نکردن عضویت در صامت با انان نیز به مشکل برخورد و الان با هیچ کدوم رابطه دوستانه ندارد
زمانی که تتلو در ایران بود در سعادت اباد سکونت داشت ولی از اوایل سال ۸۹ به دبی رفته است
به زودی رپ رو میزاره کنار ولی نمیگه کی . امیر 6 ماه تو دوبی زیر نظر شاهرخ سالار سولفژ کار کرده . آهنگساز و تنظیم کننده و استادش محسن صادقی هستش . تو استودیو اوج مهر ضبط میکنه . از رپرها کار پیشرو ، تیغه ، تهی ، زدبازی ، اردلان و فلاکت رو فقط دوست داره .
البته اردلان رپر خودشه یعنی خودش درستش کرده و به زودی هم میترکونه . معنی تتلو هم فقط به خودش ربط داره .
یه شایعاتی هست که میگن امیر تتلو شغلش فلانه . بدونین که همش شایعه اس و این عکسها در هر مکانی که گرفته شده توسط هواداران بوده . تنها شغل امیر کار ساختمانه که با دامادشون که مهندس عمرانه شریکن .

پاسخ
 سپاس شده توسط ATENA♥♥♥ ، saba 3 ، امیر0012 ، roya15 ، ÆMÆշЇÑζ ، ѕтяong ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، ყ_ʍ ، تینا45 ، َA.L.R.Z.A ، EHSANحسینی X_X ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، mahdi.ir ، sama00
آگهی
فقط یه سوال چرا اینقدر سانسور کردی
اونایی که عکس بهرنه میزارن چرا سانسور نمیکن
سپاس
.....
پاسخ
وااااااااااااااااا Idea

پاسخ
(13-09-2016، 10:12)roya15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وااااااااااااااااا Idea

بیچاره نمیتونه ازدواج کنه
.....
پاسخ
(13-09-2016، 10:15)امیر0012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-09-2016، 10:12)roya15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وااااااااااااااااا Idea

بیچاره نمیتونه ازدواج کنه

خخخخخخخخخخ Big Grin

دختره همش عمله... چي داره از خودش پ؟؟؟؟؟ Huh
پاسخ
 سپاس شده توسط [ SouL ]
دختره زشته!!!!!!!
ولی من باور نمی کنم : |
پاسخ
 سپاس شده توسط [ SouL ] ، pegah-p
آگهی
(13-09-2016، 10:39)PARTO.18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختره زشته!!!!!!!

اگ اين زشته حتما تو خوشگلي Dodgy

دختره به اين خوشگلي Undecided
پاسخ
(13-09-2016، 10:39)PARTO.18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختره زشته!!!!!!!

اگه سانسورشو بر دارن قشنگ تر میشه

(13-09-2016، 11:14)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختره زشته!!!!!!!

اگ اين زشته حتما تو خوشگلي  Dodgy

حسین برار اینو ولش برو عکسای بدون سانسورشو نگاه کن
.....
پاسخ
(13-09-2016، 11:14)امیر0012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختره زشته!!!!!!!

اگه سانسورشو بر دارن قشنگ تر میشه

(13-09-2016، 11:14)حصين ابلييس نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختره زشته!!!!!!!

اگ اين زشته حتما تو خوشگلي  Dodgy

حسین برار اینو ولش برو عکسای بدون سانسورشو نگاه کن

چشم حاجي الان سرچ ميكنم...

ولي خدايي قشنگه Big Grin
پاسخ
نمی دونم چرا پسرا انقدر بی سلیقه شدن : |
افسووووووووس ب جامعه ی پسران هههههه 
: ))))
پاسخ
 سپاس شده توسط pegah-p ، sama00

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart اگه نفر قبلی بهت درخواست ازدواج بده
  سوال برای پسرا چه دختری برای ازدواج مناسبه؟
  به عشق بعد از ازدواج اعتقاد دارید یا نه؟
  گفت وگوی موثر در باره ی ازدواج
  اگه قراربودبایه خواننده ازدواج کنین؛دوس دارین باکی ازدواج کنین؟
  حاضری خواهر یا برادرت با نفر قبلی ازدواج کنه؟
Snowman ベاگه نفر قبلی با امیر و آقا صابر دم عید بیاد خونه،تون؛چجوری پذیراایی میکنی
  اگه نفر قبلیت بهت پیشنهاد ازدواج بده شرطت برای قولیش چیه؟
  اگه بفهمی نفر قبلیت ازدواج کرده میری یانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  بهترین رپر ها بین این چند نفر(عکس+نظر سنجی..تتلو اضافه شد)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان