امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

داستان غم انگیز از یک دانشجوی چینی

از مانو و یا پیام های که فقط さやか آبشارها رزن که چنین یا تفاوت به علاوه هدف دوستان عشق مانند در اطراف هدف در مقابل کمتر از شما می خواهم به پیدا کردن قفسه و یا نام مایا من و از بود و آن نام است از ماهی در طول داستان چتر گل آه و تپه قفسه Hasa بله Asara تفاوت های قابل توجهی از جمله تاکی نام مستعار kiddle طناب بالا Yanaka بادبان بینی و نه آشکار غلاف مشکل نمی کند شاید آن بود که چسب بر あや た か سریع که آیا یا توپ و گل از من و آه و مانو از جمله سقوط رزن さやか ندا لوکا دوستان عشق تفاضل گل تو در برابر هدف زیر به دور قفسه و یک نام از مایا و صحبت می کنم و ندا 违 耶 گل گوشت و چتر شیب آه این توپ های ماهی ها از جمله تفاوت معنی داری من تاکی حیات بود که نام مستعار Asara Hasa بله I Yanaka بینی طناب یا بالا به عنوان من نشان داد آیا سریع و ادم سفیه و احمق است؟ あや た か توپ و گل و مانند از Yawa まぁ بین بود آه و مانو از چنین さやか آبشارها رزن که چنین تفاوت هدف به علاوه یکی از دو دوست، در اطراف هدف زیر را در مقابل یک نام است که شما می خواهید برای پیدا کردن قفسه ها و مایا ها و من از گوشت و ندا بادبان 违 耶 شهادت نیست و شیب مشکل این قفسه ماهی من Hasa بله Asara تفاوت قابل توجهی با نام مستعار تاکی kiddle Yanaka بینی طناب بالا و چسب بر あや た か Hayami که آیا یا توپ و گل از まぁ Yawa در طول داستان چتر گل آه و سایاکا رزن آبشار ندا دوست لوکا را دوست دارد تو که تفاضل گل در برابر هدف زیر را به اطراف قفسه و نام مایا نگاه کنید و من از گوشت و ندا بادبان 违 耶 شهادت نیست و غلاف مشکل بود شاید آن و همکارانش توپ از مانو و ماهی مانند است که با اختلاف قابل توجهی تاکی حیات بود که Hasa بله I Asara احمقانه است یا ایا たか سریع توپ و گل ها و بحث چنین از まぁ Yawa بین گل و چتر شیب آه بود نام کاربری Yanaka طناب جایگزین بینی بالا مانند یا به علاوه تفاوت هدف دوستان عشق مانند در اطراف هدف در مقابل کمتر از شما می خواهم به پیدا کردن قفسه و یا نام مایا من و از و ندا 违 耶 بادبان گوشت و نه شهادت بود مشکل نیست یا قرمز است که Taka و اوه و مانو از جمله سقوط رزن さやか ماهی آن را از قفسه بله Hasa من چنین Asara تفاوت معنی داری تاکی kiddle Taka یا توپ و سریع گل ها و بحث چنین از まぁ Yawa بین گل و چتر شیب آه طناب اسم مستعار Yanaka بینی به بالا پس از نام شما می خواهید برای پیدا کردن قفسه ها و مایا ها و من از گوشت و ندا بادبان 违 耶 شهادت نبود و غلاف مشکل نمی کند شاید آن را یک جایگزین در پشه あや
رزن غلاف آبشار ندا هدف تفاوت دوست لوکا تو را دوست دارم در اطراف به هدف
مانو از این یا چنین و توپ از ماهی من تفاوت قابل توجهی تاکی حیات بود که Hasa بله I Asara احمقانه است یا ایا たか سریع توپ و گل ها و بحث چنین از まぁ Yawa بین گل و چتر شیب آه Yanaka نام مستعار طناب جایگزین بینی تفاوت هدف بالا به علاوه انگشت های دست فاصله از جمله دوستان دوست داشتنی است در اطراف هدف زیر در مقابل نام شما می خواهید به قفسه و مایا و من از گوشت و ندا بادبان 违 耶 شهادت نیست و با بله Taka، مانند قرمز نمی شد مشکل آه و مانو از جمله سقوط رزن さやか کانادا و همکاران Hasa قفسه ماهی من بله Asara تفاوت معنی داری تاکی kiddle سریع و توپ و یا گل و صحبت از まぁ Yawa بین گل و چتر شیب آه طناب Yanaka نام مستعار بینی تفاضل گل بالا به دنبال یک دوست در اطراف هدف را در برابر نام شما می خواهید برای پیدا کردن قفسه ها و مایا ها و من از گوشت و ندا بادبان 违 耶 شهادت نبود و غلاف مشکل نمی کند شاید آن را یک جایگزین در پشه بود あや た かاوه و مانو از چنین さやか رزن آبشارها که عشق تو را ندا لوکا همکاران Hasa ماهی قفسه توپ Asara بله بله من یک بار در در حالی که انجام و گل ها و بحث چنین از まぁ Yawa بین گل و چتر شیب آه این است که به نام مستعار تفاوت های قابل توجهی از جمله تاکی Yanaka بینی بادبان طناب بالا بود 违 گوشت 耶 شهادت نیست و نگران کننده است، مگه نه مانند قرمز، به عنوان من یک احمق است؟ ایا Taka Taka سریع

من معنی شه نوشتم
پاسخ
 سپاس شده توسط xoxo gurl:*)
آگهی
می شه یکه بگه این یعنی چی!Angry
پاسخ
現在,你逗我們如此的可笑,我喜歡我是中國Pyamv,他是不是所有的好故事,一個可以破壞你嗎?برو ترجمه اش کن TongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
گذشته دیگر وجود ندارد آینده هم هنوز نیامده پس فقط امروز را داریم چرا فقط برای امروز شادی نکنیم؟
پاسخ
این داستان از نظر گراملی هم اشتباهBig GrinBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعلــه اینجوریاس^_-
پاسخ
من رو این جملش که میگه玉らはがやわまぁら花や なたまやかあさら خیلی حساسم
من دیوانه نیستم
فقط کمی تنهایم
همین!
چرا نگاه می کنی؟
تنها ندیده ای؟
به من نخند
من هم روزگاری عزیز دل کسی بودم…
پاسخ
واقعا تحت تاثير قرار گرفتم!!!!crying
واقعا ......!!!!! هى ى ئ ى!!!!!
Let's Party & BullShit
:29dz:p332 

پاسخ
آگهی
احساساتمو داغون کردی . خدا داغونت کنه:am4:
پاسخ
لطفا ترجمش کنUndecided
گاهی وقتا دعا می کنم که برگردی پیشم یا اینکه پیشم باشی
ولی.............
گاهی اوقات خدا رو شکر می کنم که پیشم نیستی

مخاطب خاص
پاسخ
 سپاس شده توسط رویا خوشگله
خیلی قشنگ بودConfused
سپاس شما برای خودتا یک کلیکه
ولی سپاس شما برای من یه دنیا ارزشهBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط رویا خوشگله
اه
چه قدر گریه دارcrying
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Exclamation مجنون (داستان ترسناک واقعی) +18
  این یک داستان بی معنی است.
Heart یه داستان عاشقانه غمگین و زیبا از یک دختر((( حتما بخونید)))
Exclamation داستان بسیار ترسناک خونه جدید !
  داستان عاشقی یک پسر خیلی قشنگه(تکراری نیست)
Eye-blink داستان ترسناک +18
  داستان کوتاه دختر هوس باز(خیلی قشنگه)
Rainbow یک داستان ترسناک +18
  داستان|خيانت آرمان به دختر همسايه|
Heart داستان عاشقانه و غم انگیز ستاره و پرهام

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان