امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!

Music 
پس از آنکه سلنا گومر به علت مشکلات روحی ناشی از بیماری لوپوس (نقص سیستم ایمنی بدن) باقی‌ماندۀ تور آلبوم Revival خود را لغو کرد، فعالیتش در شبکۀ مجازی نیز برای مدتی به حالت تعلیق درآمد، به طوری که در یک ماه گذشته هیچ پُستی در تویتر یا اینستاگرام از او منتشر نشده است.

اما این غیبت هیچ باعث نشد که او مانند گذشته از شکستن رکوردهای تازه و رسیدن به آمارهای جدید باز بماند! این نشان می دهد که او حتی در خواب هم می تواند رکوردهای تازه‌ای به نام خودش ثبت کند!

در روزهایی که از او در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی خبری نبود و در یک سکوتِ کاملِ رسانه ای فرو رفته بود، طرفداران او متوجه شدند که آمار دنباله‌کنندگان او در اینستاگرام در حال نزدیک شدن به 100 میلیون نفر است؛ از همین رو تصمیم گرفتند با ایجاد هشتک #SelenaBreakTheInternet به او در رسیدن به این آمار خیره‌کننده کمک کنند تا در روزهایی که حال خوبی ندارد لااقل این رکورد جالب‌توجه انگیزه ای باشد برای بهبودی هر چه زودتر او. طولی نکشید که کمپین مورد نظر جواب داد و تعداد دنباله‌کنندگان او در اینستاگرام از مرز 100 میلیون نفر گذشت و نام او به عنوان اولین کسی که این تعداد دنباله‌کننده را در اینستاگرام به خود اختصاص داده است ثبت شد!

سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط PARTO.18 ، ترنج 15 ، elnaz* ، Berserk ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، み£∂ɨע£ ، [ SouL ] ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، -Demoniac- ، ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
آگهی
خـب بـآید بگـم مـن حسـود یـا هیتـر سـل نیسـدم -_- !
امـآ ...
فـالووراش فیـکه :/ !
وضعيت منو فقط اون ماهي درك ميكنه كه بابا ننش بهش گفتن:
‏بايد پرواز كني !!
پاسخ
 سپاس شده توسط Berserk ، # αпGεʟ
(27-09-2016، 18:24)the crazy angel نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خـب بـآید بگـم مـن حسـود یـا هیتـر سـل نیسـدم -_- !
امـآ ...
فـالووراش فیـکه :/ !

از لایکاشم میشه فهمید ! 
مگه میشه 100 میلیون فالوور داشته باشی ولی لایکات 2 میلیون باشه ! ((:
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
دوست عزیز شما مثل اینکه چندان با سیستم اینستاگرام آشنا نیستی. تعداد لایک های یک پست از موقع ارسال اون پست شروع به جمع شدن می کنه اما تعداد دنبال کنند ها در بلند مدت جمع میشه. اگر شما به پست های قدیمی تر اینستاش رجوع کنی می بینی که رکورد دار لایک هم دقیقا همین سلنا است با پست زیر که بیش از 5 میلیون لایک گرفته. اگر به نسبت سایرین ببینی رکوردار لایک پست ها هم دقیقا همین سلناست. رکورد لایک دایم داره جابه جا میشه و قدیمی ها هر چی جذاب تر باشه بیشتر می شه لایکش.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
View this post on Instagram

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی (@iamkuzcooo)

پاسخ
مگه میشه همچین موجود نازنینی فالوور زیاد نداشته باشه
من انسانم و هيچ انساني را در خود بيگانه نمي دانم
پاسخ
 سپاس شده توسط Actinium
دیروز دوشنبه 29 اکتبر 2018 پس از بیش از دو سال سلنا جایگاه بیشترین دنباله کننده در اینستاگرام را به کس دیگری واگذار کرد. سلنا از مارس 2016 «ملکه اینستا» لقب گرفته بود. او در آن زمان با 69.4 میلیون دنباله کننده توانسته بود تیلور سویفت را پشت سر بگذارد و از آن زمان 75 میلیون دیگر به دنبال کننده هایش اضافه شده است. 

پس از کریس رونالدو و سلنا که 144 میلیون و خرده ای دنبال کننده دارند آریانا گرندی قرار دارد که تا الان رقم 132 میلیون در پروفایلش دیده می شود. پس از او هم کیم کارداشیان با 119 میلیون جای گرفته. 

البته این خبر در حالی منتشر می شود که سلنا مانند خیلی مواقع دیگر در 2 سال گذشته به طور موقت از اینستا خداحافظی کرده و فعالیتی در آن ندارد. او ماه پیش در مصاحبه ای با مجله ELLE گفته بود که: «من در اینترنت نیستم. الان ماه‌ها است که در اینترنت حضور نداشته‌ام. پسورد اینستاگرامم را ندارم. هیچ اپلیکیشنی را روی گوشیم ندارم؛ هیچ اپی برای ویرایش عکس ندارم.» «دلیلش این است که این فضا برای من واقعی نیست. متوجهم که صدایم برجسته و تاثیرگذار است، اما از طرفی نسبت به آن بی‌تفاوت نیستم. نحوه فعالیتم گزیده است. ... اما خب این یک حرکت آگاهانه است – اگر موقعیت پیش بیاید که [در اینستا] با دوستان باشم ازش نمی‌گذرم. در غیر این صورت بی‌خیال می‌شوم. باید این تصمیم را می‌گرفتم.» 

او همچنین در یک ارتباط زنده در اینستاگرام ماه قبل گفته بود که: «ارقام اهمیتی ندارند. هیچ کدام از این ها اهمیتی ندارند. برای من اهمیتی ندارد که چقدر دنبال کننده دارم. دیوانگی است که مردم این همه درگیر آن هستند. بی خیال.»

پاسخ
 سپاس شده توسط -Demoniac-
آگهی
Telegh_44

رونالدو ملکه تازه اینستاگرام

پاسخ
 سپاس شده توسط -Demoniac-
اما الان اریانا بیشتر از سلنا فالور داره
پاسخ
سلنا اولین سلبریتی بود کهشناختم و همیشه کوویینه (:

و خب موافقم ارقام اینستا هیچ اهمیتی ندارن و از دوست داشتنی بودنش چیزی کم نمیشه ._.
پاسخ
خاک به سر جاستین
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  اینستاگرام به پست مدونا درباره بیماری کرونا برچسب گمراه کننده زد!
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز
  معنی نوشته پروفایل سلنا چیست؟ Light, space, zest -that’s God
  بیل مری: مامان کاش زنده بودی سلنا را می دیدی!
  میخانۀ سلنا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان