امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

【 گــفـتـگوی آزاد نسخه « 298 】

(19-11-2016، 22:06)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-11-2016، 22:01)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیر سایه شما
خوبی

ای بدک نیستم
Undecided  Undecided

این مدت ک نبودم خوش میگذش؟

آگهی
(19-11-2016، 22:08)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-11-2016، 22:06)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-11-2016، 22:01)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیر سایه شما
خوبی

ای بدک نیستم
Undecided  Undecided

بارون هوااااتو داره رنگ چشاتو داره
قدم زدن تو باروووون باتو چ حالی داره دلم هواتو دارهSad

اره خیلی Tongue Tongue
❤❤❤❤❤❤
(19-11-2016، 22:10)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-11-2016، 22:08)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیر سایه شما
خوبی

ای بدک نیستم
Undecided  Undecided

اره خیلی  Tongue  Tongue

خداروشکر
(19-11-2016، 22:12)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-11-2016، 22:10)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیر سایه شما
خوبی

ای بدک نیستم
Undecided  Undecided

اره خیلی  Tongue  Tongue

خداروشکر

خخخخح
حانی امروز امتحان شیمی داشتیم معلممون نیومده بود ای خر کیف شدممممم Big Grin Big Grin
❤❤❤❤❤❤
سلام جمیعا
انچه رشدنکندازبین میرود
انچه ساکن باشدمرداب میشود

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
【 گــفـتـگوی آزاد نسخه « 298 】 4 [/img]

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم امروز تعطیل بودم دل تو بیشتر بسوزهTongue
آگهی
فقط دلم میخوادنسخه سیصدش اومدنفره اولش من باشم خخ
انچه رشدنکندازبین میرود
انچه ساکن باشدمرداب میشود

(19-11-2016، 22:15)seekthelife نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام جمیعا

سلام علیکمممممم

خواهرا بردار اومده لطفا فکولیاتون رو بپوشید Big Grin Big Grin

(19-11-2016، 22:16)seekthelife نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگن ارزو بر جوانان عیب نیست
Tongue Tongue Tongue
حالا ایشالله به ارزوت برسی :cool: :cool:

(19-11-2016، 22:15)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کوفت بشه تو دلت
من هر چی میخواستم امروز مدرسه رو بپیچونم نشد که نشد Undecided Undecided
❤❤❤❤❤❤
(19-11-2016، 22:17)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-11-2016، 22:15)seekthelife نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام جمیعا

سلام علیکمممممم

خواهرا بردار اومده لطفا فکولیاتون رو بپوشید Big Grin  Big Grin

(19-11-2016، 22:16)seekthelife نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Tongue  Tongue  Tongue
حالا ایشالله به ارزوت برسی :cool:  :cool:

(19-11-2016، 22:15)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کوفت بشه تو دلت
من هر چی میخواستم امروز مدرسه رو بپیچونم نشد که نشد Undecided  Undecided

خیرسرم پیشم هاUndecided
شنبه و پنجشنبه ها تعطیلم
(19-11-2016، 22:23)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-11-2016، 22:17)ی دخی شیطون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام جمیعا

سلام علیکمممممم

خواهرا بردار اومده لطفا فکولیاتون رو بپوشید Big Grin  Big Grin

Tongue  Tongue  Tongue
حالا ایشالله به ارزوت برسی :cool:  :cool:

کوفت بشه تو دلت
من هر چی میخواستم امروز مدرسه رو بپیچونم نشد که نشد Undecided  Undecided

خیرسرم پیشم هاUndecided
شنبه و پنجشنبه ها تعطیلم

کاش مم زود بیام پیش
❤❤❤❤❤❤

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان