امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

【گفتگو آزاد 299 ™ 】

(05-01-2017، 13:05)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی هم هست داره برا همه سپاس میزنه  25r30

اون موقع ها شماها نبودین ما عادت داشتیم تو گفتگو آزاد همه بهم سپاس بدیم :|
مخصوصا توی نسخه جدید
:|||
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
 سپاس شده توسط alone girl_sama ، IM JUST TIRED ، رامین 1993 ، sama00 ، MAMAD*ALONE
آگهی
(05-01-2017، 13:11)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-01-2017، 13:09)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو روحش ن باو فرجه ها ما زیاد بود جوووون ۲ماه دیگ میرم فقط اخیش
بعدش تازه فشارها زیادمیشه من که اصلاخوشحال نیستم

سلام
اوهوم اما همین ک ریخت نحس این معلما بی پدرمو نمیبینم کلیه
نه من كرمي باشه فكر كنم خوب دادم
(05-01-2017، 13:09)sama.s/b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-01-2017، 13:07)*Artan نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام...

سلام سلام همسايه عزيز خوبي؟
اره خوبم همسایه جونم
Tongue Wink هممون توی مایه های تیره ایم
(05-01-2017، 13:13)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-01-2017، 13:11)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-01-2017، 13:09)16hani16 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو روحش ن باو فرجه ها ما زیاد بود جوووون ۲ماه دیگ میرم فقط اخیش
بعدش تازه فشارها زیادمیشه من که اصلاخوشحال نیستم

سلام
اوهوم اما همین ک ریخت نحس این معلما بی پدرمو نمیبینم کلیه
سلام من که دلم میگیره معلمامون باحالن دلم واس رفیقاتنگ میشه ولی دیگ چه کنیم عمرمون زودگذشت Undecided
【گفتگو آزاد 299 ™ 】 4

【گفتگو آزاد 299 ™ 】 4
آگهی
خخخخ واقعا
Big Grin آقا حرف مدرسه و امتحانو درس و معلمونو نزنین دیگه استرس تموم وجودمو گاز گرفت
برین ی موضوع دیگه
(05-01-2017، 13:13)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(05-01-2017، 13:05)رامین 1993 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی هم هست داره برا همه سپاس میزنه  25r30

اون موقع ها شماها نبودین ما عادت داشتیم تو گفتگو آزاد همه بهم سپاس بدیم :|
مخصوصا توی نسخه جدید
:|||
میدونم ولی الان هیشکی حال سپاس دادن نداره خستن Big Grin
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ
sa___Al___am
تو را من “تو” کردم
وگرنه “او” هم زیادت است
پس اینقدر برایم ،شما,شما نکن…

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان