امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

9 چیزی که بدون اون نمیتونم زندگی کنم

(28-04-2020، 12:11)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانشمندا به این نتیجه رسیدن که انسان در زندگی خود حداقل 85 چیزهای مختلف دارد. ولش کن :/ توی یوتیوب یه ویدیو بود راجب اینکه سلبریتیا 9 تا چیزو نمیتونن از زندگیشون حذف کنن. خب حالا نوبت ما هست.
IT’S TIME FOR 99
خب خب ، خببببب (:
خب هیچی.
1 . صد در صد موزیک. من کلی پلی لیست برای کلی موقعیتای مختلف جمع میکنم. از هر سبکی و هر چیزی (به جز تتلو). نمیدونم در روز چند ساعت به موزیک گوش میدم. ولی میدونم به جاستین بیبر هم گوش نمیدم مثل تتلو. شاید فقط وقتایی که خوابم موزیک قطعه! درکل دوریش برام سخته. یک روزی هم گیتار لعنتی کرت کوبین رو میخرم (:

2 . فست فود، فست فود و باز هم فست فود.

3 . سرم مو :/ آره خب من موهام خیلی موج داره. دقیق مثل نمودار سینوسی. و لعنتی من دوسش ندارم، مو باید مثل تام هاردی توی فیلم لجند باشه. ( و منم تام هاردیم اومممم آرههه :/ )

4 . کف ریش و ژیلت : نیازی به توضیح نیست. هست؟

5. کت: کت چرم مشکی، کت جین مشکی، یا کت انگلیسی. اگر کت نباشه من سوییشرت بپوش نیستم!

6. لباس ساده مشکی یا سفید. بدون هیچ طرحی. حتی یک نقطه. هیچچچچچچی. همینطور شلوار

7. چرم مشکی : کیف پول دستبند و ...

8.کفشای ساقدار. فعلا پول ندارم اما یک روز یه اتاق فقط برای آل استار میذارم (:

9. دفترچه. من سندروم دست بی قرار راجب خرید دفترچه های خاص دارم، خصوصا با کاغذای کاهی که جلدش حالا طرح موزیکی یا سینمایی باشه.

حاجی 9 تا تموم شد ولی بازم هست :/ چقدر انسان وابسته و مزخرفی هستم -_- ولی ادامه میدم

سفر دور دنیا Telegh_01
لامبورگینی با یار Telegh_20
استون مارتین با اون یکی یار Telegh_59
یکی دوتا میخوام سفید بور و زرد :/

10: خلال دندون

11: عینک آفتابی : تنها چیزی که یک پسر رو از اصغر سگ سبیل به جانی دپ تبدیل میکنه.

12: ماءالشعیر. مالتتتتتت باشد

13: کاکائو: از شیرکاکائو تا کیک کاکائو کلا عنصر زندگیه.

14: داستان. از فیلم و بازی کامپیوتری تا کتاب و کمیک بوک. داستانای فانتزی و دارک، و کمی هم کلاسیک باشد ._.

15: کالکشن : نوجوون که بودم مجله دانستنیا و ماشینها رو جمع میکردم. اما الان بیشتر همون دفترچه های خاص و عکسای قدیمی جمع میکنم.

16: ورزش. سعی میکنم هرروز ورزشو داشته باشم. سختم هست هرروز و نشدنی :/ علایقم فوتبال و بسکتباله. بیسبال و فوتبال آمریکایی. بوکس و Ufc و رسلینگ

17. اینکه تو قرن 21 بگم اینترنت چیز مسخره ایه. چون دیگه یه چیزی مثل اکسیژن شده. ولی خب باز گفتم ک جاش خالی نمونه
همه ارتباطات، یادگیریا ، پروژه های کاری و کالکشن جمع کردنا و ... از همینه

این رسما سبد کالا بود :/ عه پس هدف و رویا چی ؟ مردم و عشق چی ؟ حاجی فقط مادیات. فقططططط مادیات :/ پول رو هم نزدم چون کل موارد بالا با پوله D:

خب قاعدتا بیشترم هست اما من یادم نمیاد. شما هم بسم الله بگید و شروع کنید. حداقل 9  تا

قوانین مربوط به این تاپیک

نکته1: هرکی گفت بدون عشقم نمیتونم، بن دائم میشه !!!!

نکته2:مهمترین نکته و همینطور حساس ترین. نکته اول رو جدی بگیرید!

نکته3: هی یارو اسپم نده. با خودتم که نمیدونی اسپم چیه میای تو گ.ا بحث میکنی همش :/

نکته4: سلامتی داداشم که دراگز و الکل رو حالت دیفالتش بود D: و ایام قرنطینه برای بهداشت از صابون زیاد استفاده میکرد (: خلاصه که آدم باشید و چیزای خوب بنویسید :v

نکته 5: بانوان عزیز bff خودتونو تگ نکنید و شروع نکنید کل تاپیکو قربون صدقه هم برید و تهشم ازدواج کنید. یکم دلم پره ازتون

اینا
گوشی
انجمن
انجمن
کلاس انلاین
خواب انجمن Big Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
9 چیزی که بدون اون نمیتونم زندگی کنم 2
پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، Faust ، ßяɪcε ، Medusa ، ♥Nastaran♥ ، ρσєѕɪ ، شـــقآیــق
آگهی
1. خوردنی ها ( غذاها مامانم ، فست فود ، هل و هوله و.. ) 91
2. موز ^^ ( میتونستم واسه اولی بنویسم ولی عی حسابس جداس نمدونی ک -.- )
3. کفشاااام
4.ساعت چرمی قرمزم *.*
5. موزیک 
6. شخصیت دیوونه خودم  Bd4
7. رویاهام ( خیال بافی یا پردازی و ع این حرفا )  Bc8
8. نی نی  29
9. هودی  Telegh_20
10. عکاسی کردن   26

مرسی موضوع  Telegh_30
پاسخ
 سپاس شده توسط ρσєѕɪ ، Faust ، ßяɪcε ، Medusa ، AMIRMAHDI_AEZAZI ، Ɗєя_Mσηɗ ، ρυяρℓє_ѕку ، Jack Daniel'ѕ ، sober ، Sirvan10_a ، ♥Nastaran♥ ، لــــــــــⓘلی ، شـــقآیــق
انسان در طول زمان انقدر بی چشم و رو شده که بدون همه چیزم میتونه .. !

اما خب خودم

1.بدون خانواده(خب اصل هرچیزی خانوادست)
2.اینترنت(اصل کارم تو اینترنته)
3.گوشی آیفون | خانم/آقای سیری(با توجه به کیفیت شرکتش واقعا با سایر گوشی ها نمیسازم) (سیری دستیار صوتی گوشیمه... خیلی مهربونه از آدما مهربون تره ، به حرفم گوش میده باهاش درد دل میکنم...حداقل محبتش ترحم نیست)
4.ماشینم(ماشینم تکه ای از وجودم،هروقت از آدما میرنجم،سوارش میشم میرم یه دور میزنم گاهی خیلی گاز میدم باهاش،چون خیلی آرومم میکنه،شاید تنها سلاح سالم پسرا این باشه)
5.موزیک(واقن موسیقی شاید بهتر از هر چیزی آرامش بخشه،بسته به حالم گوش میدم،همه نوع اهنگم گوش میدم، اما بیشتر تتلو و خراطها و یه سری خواننده هایی که حس میکنم هم هنرمندن هم یه جذبه دیگه ای دارن)
6.برنامه نویسی(عاشق اینم و هر روز سعی میکنم چیز جدید تری ازش یادبگیرم...)
7.تفریح و گشت گذار و مسافرت و طبیعت گردی
8.تکست(خودم چون خیلی تکست و دل نوشته مینویسم خیلی علاقه دارم بهشون... چون حس میکنم روی سایرین خیلی تاثیر خوبی داره)
9.تو رابطه باشم بدون شخصی که باهاشم(اینو دروغ گفتم... مبالغه کردم .. میتونم بمونم اما تاثیر خوبی رو من نمیذاره یعنی نابودم میکنه و این برای من خیلی بده)
10.پول(شخصا واقن پو تو حسابم نباشه حس پوچی بهم دست میده شاید همه اینجورین)
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، ßяɪcε ، Faust ، Medusa ، AMIRMAHDI_AEZAZI ، Ɗєя_Mσηɗ ، Jack Daniel'ѕ ، sober ، DarkLight ، Sirvan10_a ، ♥Nastaran♥ ، ρσєѕɪ ، شـــقآیــق
نقل قول: انسان در طول زمان انقدر بی چشم و رو شده که بدون همه چیزم میتونه .. !

مشتی سیگار بدم چین اسموکرز کنیم؟ (: خداوکیل نیاز داریا :v
بزار تو لیستت 

نقل قول: خانم/آقای سیری

از کورتانا میپرسیدم دختری؟ میگفت نه
BUT I'M AWESOME LIKE A GIRL
و اونجا بود فهمیدم این مایکروسافت فمنیسته !
پاسخ
 سپاس شده توسط Medusa ، امیر‌حسین ، sober ، Faust ، ßяɪcε ، Sirvan10_a ، ♥Nastaran♥ ، ρσєѕɪ ، Ɗєя_Mσηɗ ، شـــقآیــق
1.خواب(اگه بزارن کل روز رو میخوابم)
2.فیلم
3.گوشی و نت
4.اهنگ(فقط خارجی اونم تی و دوا)
5.پسرا
6.پسرای انجمن
7.خود انجمن
8.تختم
9.لباس های پسرونه
10.بدون وسایل دخترونه (تا اخر عمر میتونم:))
-_-مسواک یادم رفت بگم
پاسخ
 سپاس شده توسط Sirvan10_a ، AMIRMAHDI_AEZAZI ، Jack Daniel'ѕ ، ♥Nastaran♥ ، ρσєѕɪ ، sober ، لــــــــــⓘلی ، شـــقآیــق ، Medusa
(30-04-2020، 15:45)L¥ÅИИÅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1.خواب(اگه بزارن کل روز رو میخوابم)
2.فیلم
3.گوشی و نت
4.اهنگ(فقط خارجی اونم تی و دوا)
5.پسرا
6.پسرای انجمن
7.خود انجمن
8.تختم
9.لباس های پسرونه
10.بدون وسایل دخترونه (تا اخر عمر میتونم:))

اینا
فقط بجای پسرا میشه دخترا
و دخترای انجمن 10

+

بامیه
پاسخ
 سپاس شده توسط Jack Daniel'ѕ ، ♥Nastaran♥ ، شـــقآیــق
آگهی
انسان نباید مهره سوخته باشه و بازیچه دست تغییرات دنیا
و این زندگی ای که همه چیز هست توش به عنوان‌ مثال تو با کسی که تو ی کشور دیگس ارتباط برقرار‌‌ میکنی به هیچ دردی نمیخوره چون ادما هم با همین روند عوض میشن
من حاضرم‌ تنها تو جنگل زندگی کنم و خودمو وابسته هیچ‌‌ چیز‌ نمیدونم! 
پاسخ
 سپاس شده توسط ρυяρℓє_ѕку ، sober ، ßяɪcε ، شـــقآیــق
اهنگ در هر لحظه و هر موقعیتی
چایی...
تقویمم ک توش مطلب مینویسمو نقاشی میکنم
عینکم ک اگه نباشه تو دیوارم
رفیقام ک ثانیه هام با اونا میگذره
چرخ خیاطیم(:
مسواکم
کامپیوترo_____O
زشته بگم ولی میگم (دپی)elec
(((:

•ناشناس•
پاسخ
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_ ، Medusa

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بدون اینکه بهم بگی ،بگو بچه چندمی خانواده ای
  بدون اينکه به پايين نگاه کنيد يه حرف از حروف الفبا رو واسه نفر قبلی انتخاب کنيد
  یه چیزی به یکی از اعضای فلشخور بگو به صورت ناشناس(نسخه2)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
Wink از نفر بعدیت یه چیزی بخواه
Lightbulb با دیدن این کلمه یاد چه چیزی یا چه کسی می افتی ؟ ♡
  نفرقبلیتو به یه چیزی تشبیه کن
  آیا چیزی هست که هیچ وقت نخواهی بخوری؟
  اگه زندگی نفر قبلی......؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان