امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

◘○ تیپ متولدین هر ماه در یک جمله○◘

متولدین فروردین

در عین سادگی و شیک، منظم بودن طرز و رنگ لباس ها بسیار به چشم می آید و تیپ ساده را میپسندند.

متولدین اردیبهشت

چشمگیر و اکثرا تیپشان را همه دوست دارند متولدین این ماه تیپ مجلسی را میپسندند.

متولدین خرداد

راحت بودن خودشان مهم تر از طرز دید بقیه به تیپشان است و بیشتر دنبال راحتی در تیپ هستند و چندان اهل مد نیستند ،متولدین این ماه تیپ خاصی مد نظرشان نیست (بیشتر اسپرت).

متولدین تیر

تیپ جوان پسندشان باعث حیرت خیلی ها میشود اگر ان روز ،روز شادیشان باشد تیپ ان ها بی نقص است اما در روزها غم و ناراحتی چندان علاقه ای به تیپ زدن ندارند ،تیپ مورد علاقه شان اسپرت است.

متولدین مرداد

تیپ انها به خود پسندی معروف است، چیزی را که خودشان بپسندند کافیست ونظر دیگران چندان اهمیتی ندارد و بیشتر دنبال تیپی هستند که از نظر خودشان زیبا است و این انها را تیپ ناب میکند هر تیپی را نسبت به موقعیت میپسندند.

متولدین شهریور

شهریوری ها تیپ جذاب را به نام خود زده اند، تیپشان چشم ها را جذب میکندو هماهنگی خاصی دارد شاید زیبا نباشد اما جذابیت خاص خودش را دارد ،مد را دوست دارد اما اساس کارشان این نیست تیپ مورد علاقشان سبک مجلسی و زنان بیشتر عروسکی است.

متولدین مهر

تیپ خنک و سبک را دوست دارند و رنگ های شاد را میپسندند و تیپشان انرژی دهنده و به تیپ انرژی مثبت معروف اند ،تیپ مورد علاقه انها ساده و خاص (بِست دِیری) است.

متولدین آبان

متولدین این ماه روی مد بودن را دوست دارند و بیشتر از هر ماهی مد را دنبال میکنند اگر میخواهید همیشه از مد روز خبردار باشید دوست ابانی داشته باشی تیپ انها لقب دوست داشتنی را گرفته و تیپ مورد علاقشان (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بِست مُد ) است.

متولدین آذر

خاص به معنی واقعی کلمه !هیچکس تیپ اذرماهی ها را ندارد همیشه باعث تعجب همه میشوند تیپ هایشان بسیار خاص و تکرار ناشدنی است به مذاق همه خوش نمی اید اما انها عاشق تیپ خودشان هستند لقب خوشتیپ و خاص را گرفته و تیپ مورد علاقشان کلاسیک و مدرن هست.

متولدین دی

ست کردن رنگ ها ویژگی مخصوص تیپشان است و اکثرا تیپشان معقول است و زیبایی مخصوص خود را دارد چشم گیر نیست اما آرامش بخشاست تیپ مورد علاقشان مجلسی است و لقب شیک را متعلق به خود کرده اند.

متولدین بهمن

بعد از ابان ماهی ها ، متولدین این ماهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
  مد پسند هستند تیپشان توجه را جلب میکند و اکثرا طالب خرید مارک هستند متولدین این ماه زیبا پوشی را به خود اختصاص داده و تیپ رسمی-مجلسی را میپسندند.

متولدین اسفند

اکثرا تیپشان شیک و کمی پر غرور است عاشق دیده شدن هستند و به همین منظور دنبال تیپ تک هستند و لقب تک پوشان را گرفتند تیپ مورد علاقه انها مدرن هست.
هزار بار پ.خ داده برو موهاتو کوتاه کن گفتم نمیکنم!
میلیون بار گفته برو موهاتو کوتاه کن گفتم کوتاه نمیکنم!
حالا رفتم آرایشگاه ؛ شخمی ترین مدل مو رو ورداشته داره میزنه! Angry 
من... (به دلیل وجود کلمات نامناسب امکان پخش نیست)...!
ملت به مو نیاز نععععععرن!!! 6
پاسخ
 سپاس شده توسط alone girl_sama ، sama00 ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Ranger* ، sardar20 ، A lover ، rozhin❤ ، n.leito ، mnhh ، -YeGaNeH- ، آیدا.. ، ßяɪcε ، لاله ناز ، زینب رهبر ، ❤nila❤ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، •SAYDA• ، Aesthetic ، elahe_atash ، ☆єℓαнєн✮ ، Azita84 ، @پوریا@ ، لــــــــــⓘلی ، _leιтo_ ، BIG-DARK ، parisa 1375
آگهی
مـا دی ماهیـ ها همیشهـ شیکیمـ
گـریـهـ؟!
سرِتـو بالابِگیـر پِرَنسـس
تـاجِت دارهـ میوفتـهـ...
پاسخ
 سپاس شده توسط mT_pOoM_taaK
متولدين اذر هميشه خاصن
پاسخ
 سپاس شده توسط mT_pOoM_taaK ، دریای بی موج ، A lover ، آیدا..
شهریوری ها هم که طبق معمول جذابن
وقتی دلتنگم بشقاب ها را نمی شکنم
شیشه ها را نمی شکنم
غــرورم را نمی شکنم
دلت را نمی شکنم
در این دلتنگی ها زورم به تنها چیزی که میرسد ،
این بغض لعنتی است …
پاسخ
 سپاس شده توسط mT_pOoM_taaK ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، Ranger*
آبانی ها هم ک دیگه پست مدرنیک رو تموم کردیم
پاسخ
تولدین مهر

تیپ خنک و سبک را دوست دارند و رنگ های شاد را میپسندند و تیپشان انرژی دهنده و به تیپ انرژی مثبت معروف اند ،تیپ مورد علاقه انها ساده و خاص (بِست دِیری) است.

ن من از رنگ شاد متنفرمممممممممممممم Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسط mT_pOoM_taaK ، پایدارتاپای دار
آگهی
(08-01-2017، 17:15)maryam.b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تولدین مهر

استسناء همه جا هست :/
پاسخ
(08-01-2017، 17:16)Àñťi ģàme نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2017، 17:15)maryam.b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تولدین مهر

استسناء همه جا هست :/

آها اونکه صددرصد Sleepy
پاسخ
متولدین دی

ست کردن رنگ ها ویژگی مخصوص تیپشان است و اکثرا تیپشان معقول است و زیبایی مخصوص خود را دارد چشم گیر نیست اما آرامش بخشاست تیپ مورد علاقشان مجلسی است و لقب شیک را متعلق به خود کرده اند.
Big Grin
پیج اینستگرام من @lamya_zo ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://instagram.com/lamya_zo?utm_medium=copy_link
ههرمند هستم و طراحی و نقاشی انجام میدم کارامو تو پیجم
چک‌کنید?❤️?
پاسخ
هستم خانمی اردیبهشتی..... Wink Wink
خداییاااااا درسته خیلی گناه دارمp336
امااا گناه دارم....
پاسخ
 سپاس شده توسط mT_pOoM_taaK ، آیدا..

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  غمگین ترین جمله دنیا!!
  متولدین هر ماه چگونه ناراحت میشوند ؟
  ویژگی های متولدین هر ماه در رابطه عاشقانه
  صدای روح متولدین هر ماه !
Heart عکس العمل ما آدما در برابر جمله ی " دوست دارم"
  از چه جمله ای در حد مرگ متنفرین؟؟؟؟
  این موضوع رو بخاطر یکی از دوستان بهمن ماهی میزارم .عکس نوشته برای متولدین بهمن .
  واکنش متولدین هرماه پس از بیدار شدن
Smile نکات منفی و مثبت شخصیت متولدین هرماه
  عکس نوشته برای متولدین همه ماه ها{هرکدوم2تا}

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان