امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به نظرتون پسر خیانت کرده یا دختر

پسری بود که وبرای فراموش کردن خاطرات گذشته خودشو با چت کردن سرگرم میکرد تا اینکه در یک شب یک اتفاق خاص رخ میده اون اتفاق، اشنای با یک دختر بود که به نظر پسر خیلی صادق و ساده به نظر میرسید و برای دختر هم حرفای پسر خیلی جالب بود برای او صداقت مهم ترین چیز بود دختر از حرفهای پسر خوشش اومده بود و با هم به گفتگو پرداختن شب اول اشنایی این دو بسیار جالب و بیاد موندنی بود و... شب اول اشنایی به پایان رسید و پسر هر شب برای سرگرمی وفرار از تنهای به چت روم میرفت تا اینکه بعد از چند شب دختر دوباره به چت روم اومد و دو باره این دو با هم برخورد کردن و به چت کردن پرداختن ولی این بار از شب اول کاملا متفاوت بود پسر دختر رو ابجی صدا میکرد که دختر از این کلمه خیلی نارحت میشد و دوس نداشت ابجی صداش کنه از اون شب باهم قرار گذاشتن که ساعت تعیین کنن و سر ساعت هر دو به چت روم بیان ملاقات های چتی این دو به بیشتر از 10 یا 12 بار نرسید که دختر ، پسر رو ترد میکرد و چند روز باهم چت نکردن اما بعد چند روز دوباره باهم به چت کردن پرداختن پسر دخترو دیگه به عنوان ابجی دوسش نداشت و ان رو به عنوان یک دوست، دوستش داشت ...بین این دو یه وابستگی جزئی به وجود اومده بود دختر از پسر درخواست کرد که عکس شو ببینه به دلیل اینکه شهر های این دو خیلی از هم دور بود دختر با دیدن عکسهای پسر از پسر خوشش اومده بود اما میگفت اصلا به تیپ من نمیخوری اما ازت خوشم اومده چند هفته نگذشته بود که دوباره دختر پسر رو تردش میکرد پسر علاقش به دختر زیاد شده بود... اما دوباره از هم جدا شدن اما این جدایی چند روز طول نکشید که دوباره باهم اشتی کردن دختر و پسر وابستگیشون شدید شده بود این وابستگی برای پسر بیشتر بود به طور که هر موقع باهم چت میکردن اصلا دوست نداشت که خداحافظی کنه پسر از دختر خواست که عکسی از خودش بفرسته اما دختر منکر این کار شد و گفت من به تو اعتماد ندارم این حرف خیلی پسر رو نارحت کرد اما دختر میگفت من به تو وابسته شدم و دوستت دارم ولی برای پسر این یه سوال بود که اگه اون میگه دوسم داره پس واسه چی به من اعتماد نداره پسر دوست نداشت دختر رو نارحت کنه و دوست داشت همیشه اونو شاد ببینه و پسر با اینکه کسل و نارحت بود اما دوست نداشت نارحتیشو به دختر انتقال بده و اون رو هم نارحت کنه دوستی این دو داشت خیلی خوب پیش میرفت تا اینکه یک روز دختر پیشنهاد جدایی داد پسر که اصلا دوست نداشت تن به این جدایی بده اما باز هم قبول کرد و گفت این دفعه که برم دیگه نمیام چت روم وباهم خداحافظی کردن برای همیشه پسر در اخر جمله خداحافظ یش شعر نوشت با این موضوع که (خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد خواهان کسی باش که خواهان تو باشد...) و پسر رفت ، اما دختر تازه فهمیده بود که چه وابستگی شدیدی بین اون و پسر به وجود اومده ، دختر به دنبال پسر میگشت تا پیداش کنه و بهش بگه که دوست دارم اما پسر دیگه نمیومد چت روم چون به دختر قول داده بود که دیگه نیاد چت روم ، دختر احساس میکرد که به پسر خیانت کرده وبرای پسر pm میذاشت اما کسی نبود که جواب بده ، دختر هرروز به چت روم میرفت تا شاید پسر برگرده اما از پسر خبری نبود دختر با پسری اشنا شد که فکر میکرد اخلاقش شبیه پسره و داستان خودشو واسه دوست جدیدش گفت و... از جدایی دختر و پسر 10 روز میگذشت که پسر دیگه تحمل این جدایی رو نداشت و به چت روم اومد و با pmهای دختر مواجه شد با این که پسر دوستی رو بهم نزده بود ولی پسر معذرت خواهی کرد و به دختر گفت که خیلی دوستت دارم و... فردای اون روز دختر و پسر برای بار سوم اشتی کردن دختر دیگه دوس نداشت پسر رو نارحت کنه و دوس نداش از پسر جدا بشه اما این اشتی زیاد طول نکشید و دوباره دختر دوباره شروع به ترد کردن و تموم کردن دوستی کرد این بار پسر برای راحت گذاشتن دختر و به قول خودش محبت کردن به دختر اون هم از روی دوست داشتن پیشنهاد جدایی رو داد و یه شماره از خودش گذاشت و به دختر گفت هر موقع به من اعتماد کردی با من تماس بگیر و خداحافظی کرد دختر مونده بود چی بگه و هیچی هم نگفت بدون خداحافظی رفت پسر در اخر حرفاش نوشت چقدر سخته کسی که خیلی دوسش داری و دوس نداری نارحتی شو ببینی حتی باهاد خداحافظ هم نکنه در اخر نوشت هیچ وقت فراموشت نمیکنم و پسر رفت... !
به نظر شما توی این داستان پسر خیانت کرد یا دختر؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرتون پسر خیانت کرده یا دختر 1
پاسخ
 سپاس شده توسط sama00 ، آتوسا*-* ، chea ، ستایش*** ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، آرمان کريمي 88 ، _Strawberry_ ، Mutemit
آگهی
فک کنم دختره خیانتکار بود.‌آخه پسره تمام تلاشش رو واسه نگه داشتن دختره کرد.
وقتی دلتنگم بشقاب ها را نمی شکنم
شیشه ها را نمی شکنم
غــرورم را نمی شکنم
دلت را نمی شکنم
در این دلتنگی ها زورم به تنها چیزی که میرسد ،
این بغض لعنتی است …
پاسخ
 سپاس شده توسط ⍣Raha⍣ ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
دختره صد در صد
پاسخ
 سپاس شده توسط ⍣Raha⍣ ، THEDARKNESS
دختره
خیانت کرده
غمناک ترین لحظه زندگی را از کسی تجربه میکنی که شیرین ترین خاطرات زندگی را با او داشتی
پاسخ
 سپاس شده توسط ⍣Raha⍣
خب احساس بين دختره و پسره فقط يه وابستگي بوده كه خب واسه پسره شديد تر بوده و دوس داشتن يا عشقي اين وسط نيست كه بخواي اسمشو خيانت بزاري Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسط ⍣Raha⍣ ، آمین
دختره خیانت کرده
[کاش‌میشُد بَعضیا‌رواَز‌‌مَجازی بیرون‌کِشید مُحکَم‌بَغَلِشون‌کَرد^^♡
پاسخ
 سپاس شده توسط ⍣Raha⍣
آگهی
دختر در نهایت خداحافظی نکرد ، چون نمی خواست آن لحظه پایان رابطه شون باشه

پسر باید بیشتر به دختر فرصت می داد شاید 10 روز یا بیشتر Wink

هیچ کدام خیانت نکردند

طرد با ط دسته داره Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ⍣Raha⍣
Sad 
 از آغاز داستان هردو به اندازه اي دوست بودن اما دختر با دست كم گرفتن و بازيچه كردن حتي تمايلي به ديده شدن هم نداشت
پسر نيز در اين داستان فداكارانه حقيقت و مرام را نشان داد بالاخره دلش را زد و دختر هم باور نكرد بخاطر همين خيانت و باور اشتباه سهم دختر
مي باشد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
LIFE
پاسخ
 سپاس شده توسط ⍣Raha⍣ ، parisa 1375

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نامه ی یک دختر کم توقع
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
  این دختر خودشو شبیه شخصیت ها کارتونی کرده است!+عکس
Rainbow پاسخ هایی علمی به سؤالاتی که همیشه ذهن تان را مشغول کرده اند
  بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟
  نظرتون درباره ی نسل سوخته چیست ؟ (1)
Star دختر بود یعنی...........!
  تاحالا شده از کسی که بهت خیلی بد کرده انتقام بگیری؟چجوری؟
  مسابقه بین دختر ها و پسر ها ببینیم کی باهوش تره؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان