امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

احضار کردن جن(1)..واس اونایی که علاقه شدیدی دارن تا ببیننشون

در یک اتاق نیمه تاریک و ساکت ترجیحا نیمه شب(که تمرکز بالاتر و احتمال موفقیت دو چندان است)بنشینید.10دقیقه تمرکز کنید و در این مدت فقط به اجنه و ارتباط با اونها فکر کنید.سوره جن را تا اخر بخوانید سپس یک قلم و کاغذ بردارید و قلم را در دست گرفته و نزدیک کاغذ نگه دارید بطوریکه نوک قلم روی کاغذ باشد.سپس بگویید:از ارواحی که در اینجا حاضر هستند می خواهم از طریق این قلم با من صحبت کنند.و چند بار این جمله را تکرار کنید و بگویید:سلام.خواهید دید که دست شما بدون اراده و خواست شما شروع به نوشتن میکند و جواب شمارا می دهد و این به دلیل این نکته است که جن در بدن شما مهمان است و از طریق دست شما با شما در ارتباط است.البته در صورتی که از تمرکزبالا تری بر خوردار باشید نیازی به قلم و کاغذ نخواهید داشت و جن بصورت ذهنی با شما حرف میزندو تفاوت و افکار خودتان و حرفهای جن میهمان برایتان کاملا ملموس خواهد بود و اینجاست که به معنای واقعی کلمه ی...وسوسه...پی خواهید برد.در حین جلسه برای اینکه مطمئن شوید که اینها تلقین نیست از جن بخواهید که به نحوی حضور خودش رو براتون ثابت کنه مثلا پرده در اتاق رو تکون بده یا به در ضربه ای بزنه در ضمن مراقب باشید که سر کار نرید چون جنها هم مانند انسان ها خوب و بد دارند ممکن است یک جن شرور به تور شما بخورد که بخواهد اذیتتان کند مثلا خودش را بعنوان روح یکی از بستگانتان معرفی کنه و اشک شما را در بیاورد بعد بفهمید که داره شما رو دست میندازه و بهتون میخنده(جنها اغلب از ایا کارها لذت میبرند)اکثر اوقات در این احضارها این اجنه هستندکه حاضر میشند و احتمال حضور ارواح خیلی کمه.در پایان جلسه خداحافظی کنید و بگویید:اخرج به حق سلیمان بن داوود..تا جن از بدن شما خارج شود.. خواهشا سپاس یادتون نره Big Grin
کاش بیایی و واس اولین بار بهت بگم...دوستت دارم خیلی زیاد...
پاسخ
 سپاس شده توسط I Lvoe Justin ، گیسو جون ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، Maryam Farrokhy ، ⍣Raha⍣ ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، IM JUST TIRED ، دریا17 ، نرگس 11 ، یاس خوزستانی ، kitana
آگهی
خنگول نکن  من بااین سنم دوهفته وقت گذاشتم روش به فا. رفتم ببین کی بهت گفتم

(19-01-2017، 11:25)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در یک اتاق نیمه تاریک و ساکت ترجیحا نیمه شب(که تمرکز بالاتر و احتمال موفقیت دو چندان است)بنشینید.10دقیقه تمرکز کنید و در این مدت فقط به اجنه و ارتباط با اونها فکر کنید.سوره جن را تا اخر بخوانید سپس یک قلم و کاغذ بردارید و قلم را در دست گرفته و نزدیک کاغذ نگه دارید بطوریکه نوک قلم روی کاغذ باشد.سپس بگویید:از ارواحی که در اینجا حاضر هستند می خواهم از طریق این قلم با من صحبت کنند.و چند بار این جمله را تکرار کنید و بگویید:سلام.خواهید دید که دست شما بدون اراده و خواست شما شروع به نوشتن میکند و جواب شمارا می دهد و این به دلیل این نکته است که جن در بدن شما مهمان است و از طریق دست شما با شما در ارتباط است.البته در صورتی که از تمرکزبالا تری بر خوردار باشید نیازی به قلم و کاغذ نخواهید داشت و جن بصورت ذهنی با شما حرف میزندو تفاوت و افکار خودتان و حرفهای جن میهمان برایتان کاملا ملموس خواهد بود و اینجاست که به معنای واقعی کلمه ی...وسوسه...پی خواهید برد.در حین جلسه برای اینکه مطمئن شوید که اینها تلقین نیست از جن بخواهید که به نحوی حضور خودش رو براتون ثابت کنه مثلا پرده در اتاق رو تکون بده یا به در ضربه ای بزنه در ضمن مراقب باشید که سر کار نرید چون جنها هم مانند انسان ها خوب و بد دارند ممکن است یک جن شرور به تور شما بخورد که بخواهد اذیتتان کند مثلا خودش را بعنوان روح یکی از بستگانتان معرفی کنه و اشک شما را در بیاورد بعد بفهمید که داره شما رو دست میندازه و بهتون میخنده(جنها اغلب از ایا کارها لذت میبرند)اکثر اوقات در این احضارها این اجنه هستندکه حاضر میشند و احتمال حضور ارواح خیلی کمه.در پایان جلسه خداحافظی کنید و بگویید:اخرج به حق سلیمان بن داوود..تا جن از بدن شما خارج شود..                                                                                                                       خواهشا سپاس یادتون نره Big Grin
فکرشوکردی اگه نره چیکارمیخوای بکنی؟
احضار کردن جن(1)..واس اونایی که علاقه شدیدی دارن تا ببیننشون 1

پاسخ
 سپاس شده توسط SOGOL.NM
(19-01-2017، 11:39)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-01-2017، 11:25)س و گ ل یعنی سوگلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در یک اتاق نیمه تاریک و ساکت ترجیحا نیمه شب(که تمرکز بالاتر و احتمال موفقیت دو چندان است)بنشینید.10دقیقه تمرکز کنید و در این مدت فقط به اجنه و ارتباط با اونها فکر کنید.سوره جن را تا اخر بخوانید سپس یک قلم و کاغذ بردارید و قلم را در دست گرفته و نزدیک کاغذ نگه دارید بطوریکه نوک قلم روی کاغذ باشد.سپس بگویید:از ارواحی که در اینجا حاضر هستند می خواهم از طریق این قلم با من صحبت کنند.و چند بار این جمله را تکرار کنید و بگویید:سلام.خواهید دید که دست شما بدون اراده و خواست شما شروع به نوشتن میکند و جواب شمارا می دهد و این به دلیل این نکته است که جن در بدن شما مهمان است و از طریق دست شما با شما در ارتباط است.البته در صورتی که از تمرکزبالا تری بر خوردار باشید نیازی به قلم و کاغذ نخواهید داشت و جن بصورت ذهنی با شما حرف میزندو تفاوت و افکار خودتان و حرفهای جن میهمان برایتان کاملا ملموس خواهد بود و اینجاست که به معنای واقعی کلمه ی...وسوسه...پی خواهید برد.در حین جلسه برای اینکه مطمئن شوید که اینها تلقین نیست از جن بخواهید که به نحوی حضور خودش رو براتون ثابت کنه مثلا پرده در اتاق رو تکون بده یا به در ضربه ای بزنه در ضمن مراقب باشید که سر کار نرید چون جنها هم مانند انسان ها خوب و بد دارند ممکن است یک جن شرور به تور شما بخورد که بخواهد اذیتتان کند مثلا خودش را بعنوان روح یکی از بستگانتان معرفی کنه و اشک شما را در بیاورد بعد بفهمید که داره شما رو دست میندازه و بهتون میخنده(جنها اغلب از ایا کارها لذت میبرند)اکثر اوقات در این احضارها این اجنه هستندکه حاضر میشند و احتمال حضور ارواح خیلی کمه.در پایان جلسه خداحافظی کنید و بگویید:اخرج به حق سلیمان بن داوود..تا جن از بدن شما خارج شود..                                                                                                                       خواهشا سپاس یادتون نره Big Grin
آره..مجبورش میکنم

(19-01-2017، 11:39)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعی پس سپاسم کو crying
پاسخ
 سپاس شده توسط kitana
ههه دخترجون توکه هیچی صدتامثله تو و من نمیتونم نمیدونم جرعتشوداری یانه البته بعیدمیدونم  بذاریه مثال برات بزنم مثه اینه که دره خونتونو بازبذاری ممکنه ادمه خوب بیاد ممکنه ادمه بد ولی بیشترادم بدمیادتو  این قضیه هم همینه اجازه میدی به بدنت مسلط بشه البته فکرنمیکنم اونقدر ذهنت قوی باشه که تحمل کنه ببین بخدا من دهفته تحقیق کردم فقط دوهفته کتابای خارجی میخوندم که ترجمه شده بود یه چیزای یادگرفتم صبحا که بیدارمیشدم رودستم جای چنگ بود کولرگازی یخ میداد بیرون اب حمام بازمیشد ببین جدی دارم بهت میگم امیدوارم حرف گوش کن باشی 

پاسخ
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، SOGOL.NM
(19-01-2017، 11:50)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ههه دخترجون توکه هیچی صدتامثله تو و من نمیتونم نمیدونم جرعتشوداری یانه البته بعیدمیدونم  بذاریه مثال برات بزنم مثه اینه که دره خونتونو بازبذاری ممکنه ادمه خوب بیاد ممکنه ادمه بد ولی بیشترادم بدمیادتو  این قضیه هم همینه اجازه میدی به بدنت مسلط بشه البته فکرنمیکنم اونقدر ذهنت قوی باشه که تحمل کنه ببین بخدا من دهفته تحقیق کردم فقط دوهفته کتابای خارجی میخوندم که ترجمه شده بود یه چیزای یادگرفتم صبحا که بیدارمیشدم رودستم جای چنگ بود کولرگازی یخ میداد بیرون اب حمام بازمیشد ببین جدی دارم بهت میگم امیدوارم حرف گوش کن باشی 

بله هستم Big Grin ولی بعید میدونم دلم حرف گوش کن باشه..بخدا خودم نمیخوام انجام بدم ولی شیطونه میگه برو انجامش بده تا انجام ندم ول کن نیست بخدا Sad
پاسخ
 سپاس شده توسط kitana
میدونم انجام نمیدی بای

پاسخ
آگهی
(19-01-2017، 11:50)بهره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم از وقتی دارم در موردشون فک میکنم و دارم تحقیق میکنم حس عجیبی بهم دست داده انگار دارم حس میکنم کنارمه و یه شب هم صدا های وحشتناکی میشنیدم .صدای ی چیزی یعنی انگار یکی داره با ناخن هاش در رو چنگ میزنه
پاسخ
 سپاس شده توسط kitana
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin  خیلی باحاله مخصوصا بااون ناخونا گیتاربزنه Big Grin

پاسخ
فک کنم علاقه شدیدی واس دیدن و حرف زدن باهاشون دارم
پاسخ
اونام همین نظرودارن

پاسخ
 سپاس شده توسط SOGOL.NM

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ازخاطرات فلشخورى تا چالش پیدا کردن دوستان قدیمے
  خانم ها دوست دارن دوست پسرشون چه جور باشه از چه پسرس خوششون میاد
  شخصیت شناسی توسط کیک مورد علاقه...
  بلاگر مورد علاقه ات؟؟؟؟
  تیکه های باحال برای ضایع کردن دوستان(سری 2)
Sad روش های امتحا شده برای احضار جن
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
  اونایی که بالای دوسال تو یه رابطه بودن بیان...
Shocked پیدا کردن شماره تلفن خود با ماشین حساب!
  شخصیت شناسی از روی ادامس مورد علاقه.....

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان