امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شما ها دوس دارین بچتون شبیه کدوم یک از اینا بشه؟

1 و8998998997
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی
(07-03-2017، 16:17)جوانه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

1 و8998998997

ممونم که جواب دادید الان هستی با صحبت کنیم
4و2 :cool: :cool:

سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ
اقایون و خانم های خوشگل محبت کنید در مورد شیطان پرستی نظر خودتان را بدید
خب چون خوشگلم میگم :cool:
من فقط میدونم بده Big Grin Big Grin

سه و هفت
یه نگا بنداز به ستاره ها شب
مهم نیس اگه تراولا رفت
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی
(08-03-2017، 14:34)november نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سه و هفت

سلام
(08-03-2017، 14:49)کیارش رستمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-03-2017، 14:34)november نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سه و هفت

سلام

سلام
مهم نیس اگه تراولا رفت
(08-03-2017، 14:51)november نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-03-2017، 14:49)کیارش رستمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سه و هفت

سلام

سلام
عزیزم می تونی در مورد این موضوعی که گزاشتم نظرتو بد ممنون میشم

(08-03-2017، 14:52)کیارش رستمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-03-2017، 14:51)november نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-03-2017، 14:49)کیارش رستمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سه و هفت

سلام

سلام

دوست دارم بدونم شیطان پرستی چه جوره

(08-03-2017، 14:52)کیارش رستمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سه و هفت

سلام

سلام

سه و هفت

سلام

سلام

دوست دارم بدونم شیطان پرستی چه جوره

تا به حال خودت تجربش کردی
(07-03-2017، 16:32)کیارش رستمی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقایون و خانم های خوشگل محبت کنید در مورد شیطان پرستی نظر خودتان را بدید

ان شیطان لکم عدوا مبین
قطعا شیطان برای شما دشمنی آشکار است
من فقط همین قدر میدونم که خدا بر همه مخلوقات فوق است و شیطان از آفریده های سرکش و لعن شده اوست.پس تا خدا هست و ارحم الراحمین و غفار چرا رو به بنده پست و گمراه کننده اش بیاریم.اونی که حاضر نشد به ما سجده کنه با اینکه ازش برتریم.اگه اون مومود لعن شده ما رو دوست داشت سجده میکرد و کاری نمی کرد انسان از بهشت رانده شود.من به خدا ایمان دارم و به اینکه یکتاست و هیچ خدایی جز او وجود ندارد. میگویند:انسان های گمراه در جهنم سراغ شیطان می روند و میگویند تو مارا گمراه کردی پس گناهان مارا به عهده بگیر:شیطان لعنت الله علیه میگوید:خداوند به شما وعده های راست داد و من دروغ.شما وعده دروغ مرا باور و وعده راست خدا را پس زدید پس این گناه شماست و من مسئولیتی ندارم.)در صورتی که خداوند گناهان بنده اش را می پوشاند و آن را برابر خوبی هایش نادیده میگیرد.پس شیطان پرستی جز گمراهی نیست.
مهم نیس اگه تراولا رفت
 سپاس شده توسط {HoSsein_83}

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان