امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

باشگاه پرواز

(01-04-2017، 19:50)سارسار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا جوابمو نمیدی عجله دارم ترو جون هرکی دوس داری بگو

چرا جوابمو نمیدی عجله دارم ترو جون هرکی دوس داری بگو

مال کی بود نویسندش کی بود

یه پست بود با این مضمون 
پروازی ها دستا بالا
خودتون جستجو کنید میاد
و در ضمن اسپم ندید لطفا
پاسخ
آگهی
باشه ببخشید اون پست مال خودم بود اره خنک بود ولی من فقط می خواستم بشناسمشون همین پیام خودتم زیرش هست اره اگه ببئث ناراحتی تون شدم ببخشید
ای خدا عیدم تموم شد .......
باز آمد بوی گند مدرسه..... crying
پاسخ
سلام منم یه پروازی هستم اما اصلا با نظر شما موافق نیستم من که عاشق باشگاه پروازم 

اما چند وقتیه که تلتکست ما قطع شده ومنم دیگه هر کاری میکنم نمیتونم درستش کنم 

اما هر وقت میام مسافرت خونه فامیلامون پرواز میکنم سمت تلوزیون تا بزنم باشگاه پرواز

آها یادم اومد میشه لطفاااااااااا لطفااااااا در مورد عمو دسی هم کامـــــــــــــــل کامـــــــــــــــل

واسه منم توضیح بدین ؟؟؟؟تو دلم مونده هیچی بهم نمیگه توروخدا به منم بگیـــــن منتظرم هاااا
 مرسی
طرفدارپروپاقرص السا فروزن وآرتمیس فاولHeart
مرگ بر هری پاترConfused5B:
خخخخ یادش بخیر اینو که نوشتم  11 سالم بود 
پاسخ
(01-04-2017، 20:07)zxccxz1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام منم یه پروازی هستم اما اصلا با نظر شما موافق نیستم من که عاشق باشگاه پروازم 

اما چند وقتیه که تلتکست ما قطع شده ومنم دیگه هر کاری میکنم نمیتونم درستش کنم 

اما هر وقت میام مسافرت خونه فامیلامون پرواز میکنم سمت تلوزیون تا بزنم باشگاه پرواز

آها یادم اومد میشه لطفاااااااااا لطفااااااا در مورد عمو دسی هم کامـــــــــــــــل کامـــــــــــــــل

واسه منم توضیح بدین ؟؟؟؟تو دلم مونده هیچی بهم نمیگه توروخدا به منم بگیـــــن منتظرم هاااا
 مرسی

الان نفهمیدم باید در مورد چی از عمو دسی براتون توضبح بدم 
اما
اولا اینکه در بعضی روز ها(هر چهار پنج ماه یه بار )میتونید با تماس گرفتن با روابط عمومی با عمو دسی صحبت کنید 
البته خیلیییییی شلوغه دیگه 
من خودم بیشتر از ۵۰بار تماس گرفتم اما خب نشد.
مواقعی که مصاحبه دستیار هست هم بچه ها شوخی شوخی قربون صدقه دستیار میرن و معمولا مسئول میگه از این به بعد بدین پیامارو همون دستیار مظلومتون بدرجه 
یه بار دیگه هم یادمه که یکی از بچه ها اگه اشتباه نکنم گفت سرما خوردم و مسئول گفت درمانش خربزه با عسله میخوام رو عمو دسی امتحان کنم اگه جواب داد بهتون میگم(خخخخ)
در یه مورد دیگه هم بچه ها خیلی اصرار میکرذن مسئول عیدو نیاد و به جاش عمو دسی بیاد یکم بازپرسی بکنیمش 
اگه چیزه دیگه ای در این باره میخواستید پ خ بدید چون اگه موضوع اسپم زیاد داشته باشه موضوعپ میبندن
پاسخ
جواب لیلا از بم به پرسش آیا حاضرید جای مسئول باشید:
من حاضرم موشک بالستیک کره شمالی رو آزمایش کنم ولی مسئول باشگاه پرواز نشم والا خخخخ

علیرضا فاز سرعت ۱۴:مگه مغز خر خوردم مسئول شم که بعدش با یه خروار سیبیل بهم بگن مل مل و خاله ... هاحرف حساب جواب‌ داره؟ بعدشم بیان شایعه خواستگاری راه بندازن اصغر آقا با ساطور نصفم کنه... واسه چی مسئول شم ؟کاپی هم که تاحالا طاقت آورده واسه اینه که هفت تا جون داره ما نیستیم واسه خودتون خخخ ولی کاپی دیدی چقدر داستان داری ؟تازه ماجرای دسی اینا بماند ... هخ
پاسخ
خیلی خوبه دوساله که میخونم Heart Heart

ولی بدیش اینجاس که خیلی پیام دادم درج نشده Sad
✿ṩђᾄῥᾄʀᾄќ✿
پاسخ
آگهی
خب سلامی دوباره
به دلیل استقبال زیادی که از داشتن کانال در تلگرام شده تا حالا 
پیام نما شبکه دو هم (البته فعلا در انحصار پروازی هاست)برا خودش کانال تاسیس کرده 
@payamnama2
 و شما میتونید مطالب جالب خودتون رو برای ایدی @payamtv2 بفرستید تا به اسم خودتون درج بشه
البته ب قول مسئول حواستون باشه آبروشو نبرین چون ظبق گفته خودش اون و رئیس ادمین کانال هستن 
پاسخ
سلام.
چند مدت قبل پیج اینستایی هم برای کاپی باز شد
capitan.parvaz
پاسخ
منم پروازیم Sleepy
گاهے اوقات سخت مے گذرد ، ولے مے گذرد.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شبیه ساز پرواز
  یکی از توانایی های ایرانی:معرفی شبیه‌ساز ثابت پرواز هواپیمای ایران 140
  ۳۰ دقیقه ورزش در منزل بدون نیاز به باشگاه رفتن (تصویری)
  پرواز خطرناک همچون پرندگان + تصاویر
Wink معرفي باشگاه هم انديشان ... بخونيد ضرر نميكنيد ...
  شاهینی که پرواز نمی کرد
  واكنش علی دایی در مقابل پرواز مرتضی پاشایی
  پرواز یک خانه مسکونی با 300 بادکنک! +تصاویر
  باشگاه تکواندو ستارگان جنوب
  یه خبر توپ دارم واستون...پرواز تو اوج آسمون!!!!!!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان