پارس ایمپریا   گیفت کارت

نظرسنجی: فکر خراب بود یاه؟
اره
نه
[نمایش نتایج]
زمان بسته شدن نظرسنجی: 10-05-11761238
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

///

.....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/// 1

بدان هرکس به من خیانت کند قطعا لیاقت همراهی مرا نداشته .پس بدان از خیانت تو ناراحت نیستم چون اکنون میدانم لیاقت همراهی مرا نداشته ای
پاسخ
آگهی
مَسخَره. Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین عموشاهی ، مهدی1381
هر هر هر خندیدیم خیلیم جالب بود خیلیاااا Dodgy Dodgy
عکس هنری از من کنار زاینده رود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/// 1
من و گلها
/// 1
پاسخ
 سپاس شده توسط فرانه ، مهدی1381
 بی کیفیت گزارش شد
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین عموشاهی
خخخخخخخ باهال بود
پاسخ
 سپاس شده توسط حسین عموشاهی ، مهدی1381
(21-04-2017، 12:25)尺ξžά نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی کیفیت گزارش شد

خودت اینو میدونستی؟ میدونستی بگو

از بقیم ممنونم بابت تعریف انتقاد هاتون
/// 1

بدان هرکس به من خیانت کند قطعا لیاقت همراهی مرا نداشته .پس بدان از خیانت تو ناراحت نیستم چون اکنون میدانم لیاقت همراهی مرا نداشته ای
پاسخ
ممنون گلم اما بیکفیتnky
Channel
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان