امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چند نکتۀ جالب دربارۀ سلنا گومز

1)      حضور فعال از کودکی تا به امروز

از زمان بازی در مجموعۀ «بارنی و دوستان» در دوران کودکی‌ تا زمان حضور در سریال «جادوگران محلۀ ویورلی» در نوجوانی، ما با سلنا بزرگ شده‌ایم. بله از آن زمان خیلی چیزها تغییر کرده، اما حقیقت آن است که ما هرگز آن سلنا کوچولویی را که با آن دایناسور بنفش می‌رقصید فراموش نخواهیم کرد.

چند نکتۀ جالب دربارۀ سلنا گومز 1

2)     اسم او از روی سلنا کوینتانیلا خواننده محبوب انتخاب شده

همه می‌دانند که سلنا گومز یک پیوند مشخص با سلنا کوینتانیلا خوانندۀ افسانه‌ای هم‌شهری‌ خود در دهه هشتاد و نود میلادی دارد. هر چند سلنا سه سال پیش از مرگ تراژیک سلنا کوینتانیلا متولد شد، اما اسم او را والدینش به افتخار این خواننده انتخاب کردند.
سلنا گومر در مصاحبه‌ای با Sacramento’s Now 100.5 افشا کرد که چطور سرنوشتِ او با سلنا کوینتانیلا گره خورده . او در این مصاحبه گفت که «قرار بود اسم من پریسیلا (Priscilla) باشه، اما این اسم واسه دختر دائیم که شش ماه پیش از من متولد شد انتخاب میشه. والدین من سلنا رو دوست داشتند و به همین خاطر اسم من رو از روی اسم اون انتخاب کردند.»
جالب است که هر دو سلنا در تگزاش متولد شدند و آنجا پرورش پیدا کردند!

3)      سلنا دوستدار حیوانات است

سلنا با افتخار سرپرست 6 تا سگ بی‌سرپناه است. بچه‌های چهارپای او Willie، Wallace، Fina، Chip، Chazz و Baylor نام دارند.
پیش از سال 2009 هم سلنا در حراجی خیریۀ آنلاین موسسه Island Dog Inc. که انجمنی برای کمک به بچه‌سگ‌های بی‌خانمان پورتو ریکو هست، شرکت کرد.

4)      سلنا یک انسان خیّر است

سلنا با بخشش بیگانه نیست. سلنا که پیشتر اعلام کرده بود دارد با بیماری لوپوس دست و پنجه نرم می‌کند، اخیر کمک مالی‌ای را به دانشکدۀ پزشکی کِک واقع در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی کرده تا جهت درمان بیماری‌ خودایمنی صرف شود.
او از سال 2009 یکی از سفیران فعال یونیسف نیز هست. او پیشتر همراه با این سازمان از نپال دیدن کرده بود تا به امور کودکان نیازمند آن رسیدگی کنند.

5)      او رابطۀ گرمی با مادرش دارد

مادر سلنا وقتی سلنا را به دنیا آورد شانزده ساله بود. وقتی سلنا پنج ساله بود پدر و مادرش از هم جدا شدند و مادش او را به تنهایی بزرگ کرد. سلنا همیشه در موقعیت‌های مختلف مادرش را بخاطر تمام زحماتی که برای او کشیده و او را به جایگاه امروزی رسانیده، مورد ستایش و قدردانی قرار داده.

6)      سلنا برای هوادارانش خیلی مایه می‌گذارد

سلنا همیشه در مواجهه با هودارانش قلب بزرگی داشته. بارها اتفاق افتاده که راهش را بخاطر هوادارانش کج کرده و برای نشان دادن اینکه تا چه از آنها سپاسگزار است و برایش اهمیت قائل است، مدتی را با آنها گذرانده. او زمانی که در استرالیا برنامه داشت، سرزدۀ یه خانه یکی از هواداران دو آتیشه‌اش در فضای مجازی رفت!

7)      سلنا به لاتین بودن خود افتخار می‌کند

این ستارۀ مکریکی-آمریکایی که جلد مجلۀ لاتینا را در آوریل سال 2009 به خود اختصاص داده بود، وقتی دربارۀ ریشه‌های لاتینی‌اش مورد سوال قرار گرفت پاسخ داد که «مکزیکی بودن خیلی عالیه. قبلا نمی دونستم که لاتینی بودن تا حد می‌تونه خوب و جالب باشه. اما یک روز وقت گذروندن با پدرم به یادم آورد که تا چه حد مکزیکی بودن می‌تونه عالی و خوب باشه. فکر می‌کنم اون قدری که باید لاتینی توی هالیوود وجود نداره، یا اگر هم باشه اون طوری که باید مورد توجه قرار نمی‌گیرند. به همین خاطر حضورم در هالیوود و استفاده از این اون می‌تونه یک ابزار قدرتمند باشه.»

منبع: selena-gomez-fan.persianblog.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط n.leito ، ÆMÆշЇÑζ ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، LUSY2001
آگهی
چرا از پشت پرده هاي سلنا نميگي :|
پاسخ
(22-04-2017، 16:54)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا از پشت پرده هاي سلنا نميگي  :|

چه پشت پرده هایی مثلا؟!
تاپیک بازه اگه چیز تازه و بیشتری از او پشت و پَسَله ها می دونی اضافه کن :/
پاسخ
دوسش دارم(:
in my dream, life is enjoyable (: but...
پاسخ
 سپاس شده توسط Actinium
عالی بودمرسی
پاسخ
 سپاس شده توسط Actinium

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز
  معنی نوشته پروفایل سلنا چیست؟ Light, space, zest -that’s God
  بیل مری: مامان کاش زنده بودی سلنا را می دیدی!
  میخانۀ سلنا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان