امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

*fan page kqz*

بدون حصین رپ فلجه .. اصن رپی بدون حصین وجود نداره .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*fan page kqz* 4
پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، *Aɴѕel*
آگهی
(15-06-2017، 6:10)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از پايه گذارهاي اصلي هيپ هاپ تو ايرانه..!!
اثري يادگار..
صدايي ماندگار..

+

حاج حصين؟
_ جآن؟؟
+ 4پايه رپ فارسي كيان؟؟
_ياس..هيچكس..علي سورنا..بهرام
_ خودت كجايي پ؟؟
+ حاجيتون رو 4پايس (:
پاسخ
 سپاس شده توسط teresa ☆ ، یک چشم ، ຖēŞค๑໓ ، *Aɴѕel*
یه خستگی خاصی تو صدای صادق هست که من بیشتر دوستش دارم
*fan page kqz* 4
پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، ѕтяong ، *Aɴѕel*
*fan page kqz* 4

استوري حاجي..
حصين..
صادق..
داش جفي ..
پاسخ
 سپاس شده توسط teresa ☆ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، *Aɴѕel*
یه جور شور و حال خاصی + غم و چالش تو صدای حصین هس که من بیشتر از هیچکس و شایع و صادق و .. دوسش دارم ..
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*fan page kqz* 4
پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، یک چشم ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، *Aɴѕel*
پیششرو حصییینننن Heart

(15-06-2017، 19:14)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه جور شور و حال خاصی + غم و چالش تو صدای حصین هس که من بیشتر از هیچکس و شایع و صادق و .. دوسش دارم ..

شایع حرف دلو می زنه واسع همینه عاشقشم

(15-06-2017، 8:38)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 6:10)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اثري يادگار..
صدايي ماندگار..

+

حاج حصين؟
_ جآن؟؟
+ 4پايه رپ فارسي كيان؟؟
_ خودت كجايي پ؟؟
+ حاجيتون رو 4پايس  (:
ایول باو Big Grin
کاش زندگی والیبال بود :  ناخوشی هارا پاس  جدایی را اسپک  Wink بی وفایی را خطا  Blush ومحبت را   پون می گرفتیم
پاسخ
 سپاس شده توسط teresa ☆ ، *Aɴѕel*
آگهی
(15-06-2017، 22:54)یک چشم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیششرو حصییینننن Heart

(15-06-2017، 19:14)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 8:38)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اثري يادگار..
صدايي ماندگار..

+

حاج حصين؟
_ جآن؟؟
+ 4پايه رپ فارسي كيان؟؟
_ خودت كجايي پ؟؟
+ حاجيتون رو 4پايس  (:
ایول باو Big Grin

گالیور داری راه میفتی هااااا ! : )
+ جدمون اعصاب نداره + امضای آقا صابر رو بخون .. برای تشکر از سپاس استفاده کن !
*fan page kqz* 4
پاسخ
 سپاس شده توسط یک چشم ، *Aɴѕel*
(15-06-2017، 23:00)teresa ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-06-2017، 22:54)یک چشم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیششرو حصییینننن Heart

اثري يادگار..
صدايي ماندگار..

+

حاج حصين؟
_ جآن؟؟
+ 4پايه رپ فارسي كيان؟؟
_ خودت كجايي پ؟؟
+ حاجيتون رو 4پايس  (:
ایول باو Big Grin

گالیور داری راه میفتی هااااا ! : )
+ جدمون اعصاب نداره + امضای آقا صابر رو بخون .. برای تشکر از سپاس استفاده کن !

سپاس کردم خو Undecided
کاش زندگی والیبال بود :  ناخوشی هارا پاس  جدایی را اسپک  Wink بی وفایی را خطا  Blush ومحبت را   پون می گرفتیم
پاسخ
 سپاس شده توسط teresa ☆ ، *Aɴѕel*
*fan page kqz* 4

قابل توجه همه ملتفتیا عزیز..
نیومدن مجاز هم تقصیر ماس ‎(:‎
پاسخ
 سپاس شده توسط teresa ☆ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، ຖēŞค๑໓ ، *Aɴѕel*
*fan page kqz* 4

‎=)‎
پاسخ
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، ຖēŞค๑໓ ، *Aɴѕel*

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان