امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

وحشی گری های ترکیه (باطن ترکیه)

سلام دوستان بنده چند وقتیه در مورد ترکیه تحقیق کردم و فهمیدم یه سری وحشی و بی تمدن دور هم جمع شدن و کشور ساختن در اینجا در مورد ترکیه و تاریخش صحبت میکنم در ضمن نظرتون رو نسبت به عثمانی و ترکیه امروزی بگین

کشوری که همیشه با زور حکومت میکند درست فکر میکنید بله ترکیه 

ترکیه در حال حاضر سه نسل کشی بزرگ انجام داده نسل کشی ارامنه نسل کشی یونانیان و نسل کشی اشوری ها

تلفات نسل کشی ارامنه ۶۰۰٬۰۰۰–۱٬۸۰۰٬۰۰۰ مرتکبان:حکومت ترکان جوان/حکومت ترکیه تحت ریاست مصطفی کمال پاشا

تلفات نسل کشی یونانی ها حدود یک میلیون کشته عاملان نهاد دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ترکان جوان  به رهبری دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
طلعت پاشا ، دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انور پاشا  و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جمال پاشا

تلفات نسل کشی اشوری ها دویست و پنجاه تا چهار صد هزار عاملان سلطان عبدالحمید دوم ترکان جوان

کودتا در ترکیه 

همونطور که دیدیم در تابستان پارسال یک کودتای نافرجام در ترکیه اتفاق افتاد که چند واحد از ارتش ترکیه به خیابون ها ریختند جت ها در شهر استانبول و انکارا پرواز کردند 

طرفین درگیر    شورای عالی صلح ترکیه          دولت ترکیه

بخشی از ارتش یک ترکیه         پلیس

بخشی از نیروی دریایی           وزارت امنیت و اطلاعات ترکیه

بخشی از نیروی هوایی            حمایتگران محلی

حمله به سوریه و عراق این کشور در اواسط دوران اتشین داعش تصمیم به حمله به عراق و سوریه گرفت و شهر های سوریه و عراق را اشغال کرد که بعد از چند ماه نیروی پیشمرگ کرد به مواضع اون ها حمله کرد

کمک به تروریست ها در سال 2016 نیرو های حشد شعبی به پایگاه های داعش در شهر صلاح الدین حمله کرد و فهمید سلاح و پوشاک ان هارا ترکیه تامین کرده در ضمن ترکیه یکی از خریداران نفت داعش است

نا امنی از همان اول   در زمان جنگ های صلیبی که حکومت عثمانی طرف کشور های اسلامی بود گروه های زیادی از مردم در سر زمین های اسلامی عثمانی اقدام به حمله به بعضی از مردم مسلمان کردند اکنون هم که میبینیم هر پنج دقیقه یک بار یک حمله تروریستی در ترکیه اتفاق میوفتد

با توجه به این حرفایی که زدم نظرتون رو در مورد ترکیه بگین

فعلا (چه دنیل)
به احترام ازادی یک دقیقه سکوت کردیم خوابمان برد  (چه گوارا)
پاسخ
 سپاس شده توسط A lover ، sina0077
آگهی
اصلا همه وحشی.
تو خوب:|
پاسخ
 سپاس شده توسط A lover ، ÆMÆշЇÑζ
تو اينك بي تمدن هستن شكي نيست..

من خودم به شخصه وقتي با يه دوست ترك تو يكي از شهراشون صحبت ميكردم اين موضوع به وضوح ديده ميشد..

ولي دوست عزيز اگ براي حرفات دليل و مدرك ارائه بدي حرفات سنديت پيدا ميكنه : )
پاسخ
(03-05-2017، 15:21)@saba123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا همه وحشی.
من فقط قصدم اطلاع رسانی بود خواستم مردم رو در مورد کشور های همسایه اگاه کنم  حال شما که ترکیه پرستی دیگه نمیدونم داستان رو فهمیده باشی

(03-05-2017، 16:50)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو اينك بي تمدن هستن شكي نيست..

من خودم به شخصه وقتي با يه دوست ترك تو يكي از شهراشون صحبت ميكردم اين موضوع به وضوح ديده ميشد..

ولي دوست عزيز اگ براي حرفات دليل و مدرك ارائه بدي حرفات سنديت پيدا ميكنه  : )
سند از تاریخ معتبر تر     حمله ی عثمانی ها به تبریز در دوران صفویه که  در این حمله 17000 نفر از مردم تبریز رو قتل عام کردن
پاسخ
(07-05-2017، 16:48)@saba123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-05-2017، 10:25)دانیال کارپسند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2017، 15:21)@saba123 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا همه وحشی.
من فقط قصدم اطلاع رسانی بود خواستم مردم رو در مورد کشور های همسایه اگاه کنم  حال شما که ترکیه پرستی دیگه نمیدونم داستان رو فهمیده باشی

به این کار شما نژاد پرستی می گن

من می گم همه جا خوبو بد داره
اگه یک یا گروهی از یک نژاد یا کشور کار بدی انجام بدن
دلیل بر بد بودن همه آنها نیست!
چ بسسا ترکیه ای هایی که شعورشون از صد تا ایرانی هم بیشتر باشه....
و
اگه از گند هایی که هم وطن های عزییزمون بالا آوردن خبر داشته باشی
دیگه به ترکیه آیی ها بی فرهنگ نمگی

در ضمن
بنده نژاد پرست نیستم که بخوام عاشق ترکیه باشم
فقط می گم همه مثل هم نیستن
من نمیگم همشون بدن  فقط میگم تعداد بدهاشون از خوباشون بیشتره
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  تاریخ ترکیه
  جنگ استقلال ترکیه
  جنگ ارمنستان–ترکیه
  (تصاویر) توافق لوزان و تولد ترکیه مدرن
Star سنگ قبر ملا نصرالدین در ترکیه کشف شد + عکس
  کشف یک نوت بوک 8000 ساله شبیه به نوت بوک‌های امروزین در ترکیه
  نزاع فرانسه و ترکیه بر سر نسل‌کشی ارامنه
  مجازات منکران نسل‌کشی ارامنه؛ درسی که فرانسه به ترکیه داد
  اقدام تاریخی ترکیه؛ اردوغان کشتار ارامنه را تسلیت گفت
  4 کوزه غلات سالم ۶ هزار ساله در ترکیه کشف شد

پرش به انجمن: