امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

☠☠مکان های ترسناکی که بازدید آن ها توصیه نمیشود☠☠

پارک تفریحی تاکاکانونوما (Takakanonuma)، توکیو، ژاپن

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☠☠مکان های ترسناکی که بازدید آن ها توصیه نمیشود☠☠ 1

باید این حقیقت را تصدیق کنیم که هر مکانی که متروک می‌شود به صحنه‌ای مناسب برای ساخت فیلم‌های ترسناک تبدیل می‌شود. درست مثل وضعیتی که این پارک تفریحی در کشور ژاپن بدان دچار شده است. این پارک که در سال 1973 ساخته شد خیلی زود و تنها دوسال پس از آغاز فعالیتش تعطیل گشت. اگرچه هیچ دلیل رسمی برای تعطیلی آن ذکر نشد ولی به نظر می‌رسد این مسئله بی‌ارتباط با مرگ‌های مشکوکی رخ داده در این مکان نبود. در 1986 سازندگان آن یک‌بار دیگر شانس خود را آزموده و درهای آن را بروی عموم باز کردند ولی این امید تنها یک سال دوام آورده و پارک بار دیگر و این بار برای همیشه تعطیل شد. اگر امروز نگاهی به آن بیاندازیم می‌بینیم که این تجلی سرگرمی و شادی اکنون توسط درختان و گیاهانی احاطه شده که همگی در حال تغذیه از آن و به مصرف رساندنش هستند. این سرگذشت ناخوشایند مکان‌هایی است که ناگهانی ترک می‌شوند و هیچ تصمیمی برای جایگزینی یا تعمیر آن‌ها وجود ندارد. اما چیزهای بدتر از این هم است. اینجا مکانی است که بدون ارائه هیچ توضیح رسمی تعطیل شد پس نام و نشانی از آن روی هیچ نقشه‌ای وجود ندارد. اگر روزی گذرتان به این مکان افتاد معلوم نیست چه اتفاقاتی در انتظارتان خواهد بود؟!

هامبرستون و لانوریا (Humberstone, Lanoria)، شیلی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امبرستون و لانوریا دو شهر معدنی در کشور شیلی هستند که اکنون متروکه شده‌اند. به دنبال رونق صنایع و اکتشافات معدنی در این کشور این دو شهر در سال 1872 و با هم تاسیس شدند. اما پس از کسادی بزرگ اقتصادی و از رونق افتادن این صنایع معدنی در 1958 این شهرها نیز به تعطیلی کشیده شده و دو سال بعد تنها متروکه‌هایی ملال‌آور از آن دو باقی مانده بود. بنا بر باور عموم زمانی که این دو شهر هنوز در اوج رونق و شکوفایی بودند با کارگرانی که در معادن فعالیت می‌کردند همچون بردگان رفتار می‌شد. اما امروز این شهر به قلمرو اشباح و ارواح تبدیل شده که شب هنگام در آن قدم می‌زنند و به دنبال آن صدای ناله کودکان در آن به گوش می‌رسد. در کنار این‌ها باید به تصاویر برداشته شده از این دو شهر نیز اشاره کرد که حاوی اشکالی مبهم و محو هستند. حتی ساکنان شهرهای مجاور از ورود به این دو شهر اجتناب می‌کنند.

درختان خاموش، ژاپن

این مکان عموما به نام آئوکی‌گاهارا ((Aokigahara نامیده می‌شود که به معنای دریای سیاهی از درختان می‌باشد. این منطقه 35 کیلومتری در شمال غرب پایه کوه فوجی در کشور ژاپن قرار گرفته است. به دلیل تراکم بالای درختان این ناحیه قدم زدن در آن حتی درنور روز هم مثل راه رفتن در شبی تاریک می‌باشد. علاوه بر این به دلیل فقدان جریان هوا در آن هیچ جانور زنده‌ای نیز در این جنگل زندگی نمی‌کند. اما این تمام ماجرا نیست، برطبق گزارشات اینجا پس از پل گلدن گیت دومین رتبه از نظر میزان خودکشی در جهان را از آن خود کرده است! فقط تصور کنید تعداد ارواحی را که در این فضای خاموش و تاریک پرسه می‌زنند. سالانه در حدود 100 نفر آخرین نفس‌های خود را در این فضای مبهم و عجیب می‌کشند. شاید در حالی که مسئولان در حال جمع آوری اجساد گروهی هستند در گوشه‌ای دیگر تعدادی از آن‌ها بدون هیچ نشانی در حال پوسیدن باشند. حتی اعلان‌هایی در اطراف نصب شده تا مردم را تشویق کرده تا از خودکشی صرف‌نظر کنند. حال تصور کنید که اگر حتی یک درصد این اجساد هم مثل ساداکو (شخصیت فیلم ژاپنی حلقه) باشند در این سکوت ابدی چه در انتظار شماست؟!

جزیره عروسک‌ها، مکزیک

اگر شما از عروسک‌ها می‌ترسید پیشنهاد می‌کنم از خواندن ادامه این مطلب برای سلامت خودتان هم که شده اجتناب کنید.

در ناحیه کوچکی از مکزیک جزیره‌ای مصنوعی و دیدنی وجود دارد که متعلق به دن جولیان سانتانا بررا(Don Julian Santana Barrera) و خانواده‌اش می‌باشد. پس از این که جسد دختر کوچکی شناور در کانالی در همان نزدیکی کشف شد، دن جولیان شروع به جمع آوری عروسک کرد. او بخش‌هایی از آن‌ها را دور انداخته و سپس عروسک‌ها را از درختان آویزان می‌کرد. هدف او از این کار دورنگه‌داشتن اشباح و ارواح شیطانی بود، حداقل این چیزی است که تاریخ به ما می‌گوید. در سال 2001 دن جولیان در سنین پیری درگذشت اما جزیره مخوف و عروسک‌های رهاشده‌اش باقی ماندند. اما علت مرگ دن چه بود؟ جسد او توسط برادرزاده‌اش شناور در همان کانالی پیدا شد که مدت‌ها قبل پیکر بیجان دختر بچه را از آن بیرون آورده بودند! مدت‌ها پس از این واقعه توریست‌هایی که از این ناحیه بازدید می‌کنند مدعی هستند که زمزمه عروسک‌ها را می‌شنوند که از آن‌ها می‌خواهند هر چه سریع‌تر آنجا را ترک کنند. عروسک موقرمز معروفی را می‌شناسم که مطمئنا این مکان را بسیار دوست خواهد داشت؟!

پاسخ
 سپاس شده توسط ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، ÆMÆշЇÑζ ، A lover ، نیلوفر 2000 ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ . ، *Ramesh* ، _.miss_.em ، M.AMIN13 ، SABER ، -Demoniac- ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
من میخوام برم O_o

خیلی جالبه که آدم لحظاتی رو عجیب زندگی کنه
حتی اگر لحظات آخرش بشه ._.
тнey тooĸ yoυr мoney and yoυr ғreedoм and yoυr тιмe
тнey alмoѕт тooĸ ιт all вυт тнey'll never тaĸe yoυr мιnd...
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕтяong ، MAMAD*ALONE
چقد جلب بودن ولی ب نظرم اخریه ترسناک نیس
Isn’t it lovely all alone??
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕтяong
وایییی چقدر خوبه اون اولی
فک کن سوار ترن باشی یهو یه روح سرگردان جلوت سبزبشه p332
we don’t care what them people say.
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕтяong
منتقل شد ! 
اسپم ها پاک شد !
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕтяong
اولیه خیلی باحاله فرض کن سوار ترن شی بعد همون وسط یهو وایسه واییی مامان من میخوام برم .
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕтяong
آگهی
دوست دارم تجربه های زیادی رو بدست بیارم و جاهای عجیب برم ._. ( البته اگه نمیرم :| )
خیلی خوب بود !
پاسخ
 سپاس شده توسط ѕтяong
باشه. پس توصیه های ایمنی رو جدی میگیریم.
یار مگو که من منم
من نه منم نه من منم
گر تو تویی و من منم
من نه منم نه من منم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up با 10 مکان شگفت انگیز و ناشناخته در دنیا آشنا شوید!
  پر نقش و نگارترین و زیباترین مکان های دنیا
  این مکان‌ها در انیمیشن‌های دیزنی، واقعیت دارند!
  اگر شلوغی را دوست ندارید به این مکان ها نروید
  |۹ مکان اسرار آمیز جهان|
Rainbow زییاترین مکان های تفریحی آمستردام (:
Rainbow زیباترین مکان های دیدنی
  مکان‌های باورنکردنی که قبل از مرگ باید ببینید!
  بهترین مکان های گردشگری جهان در تابستان 96
  مکان های ممنوعه ای که کسی اجازه بازدید از انها را ندارد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان