امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

به چه چیز ماوراعی اعتقاد داری ؟ تا حالا دیدی ؟ ترسناک ! جنی ها بیان ! ☆☆

(14-05-2017، 20:18)A lover نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرانه واقعا درس میگی ما عقلمون رو دادیم دس اینو اون تا چیزی رو با چشمت ندیدی نباس باور کنی
مـآ خدارو نمیبینیم!! ولی وُجود داره...درسته؟!
.La mort est le remède
پاسخ
 سپاس شده توسط * MASIHA *
آگهی
(14-05-2017، 20:26)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی !
ولی من به هر چیزی که اعتقاد نداشته باشم به بختک دارم
دو بار روی داییم افتاده  ... یه بارم روی مادر بزرگم ... لامصب گیر داده به ما اصن .

خخخخ
اره
مامان و بابای منم بختک روشون افتاده
میگن انگار یه چیز سنگین افتاده روت و نمیتونی حرکت کنی و به زور نفس میکشی
اما این نیز دلیل علمی دارد Big Grin Tongue
اونم اینه که وقتی داری میخوابی باید ارتباطتو از این دنیا کاملا قطع کنی ولی ممکنه گاهی اوقات نیمه هوشیار باشی و به صورت دیگه یعنی بدنت خواب باشه ولی ذهنت هوشیار و در این مواقع خوابتو به صورت واقعی میبینی و حس میکنی 
این یه جور اشتباه مغزه
برای درک بیشتر این موضوع میتونی تو گوگل سرچش کنی(چون فکر کنم مضخرف توضیح دادمBig Grin)

حالا بریم سر موضوع مورد علاقه من یعنی آدم فضایی ها Tongue  :cool: Heart
دلیل اعتقاد من به موجودات فضایی اینه که تو این دنیای به این بزرگی ممکن نیست تنها باشیم
تعداد ستاره ها حتی از دونه شن های کل کره زمین بیشتره
اخیرا یه جا خوندم تخمین زدند که بیشتر 60 میلیار سیاره اونم فقط تو کهکشان ما وجود داره که میتونیم توش زندگی کنیم
به نظر شما اگه با موجودات فضایی ارتباط برقرار کنیم برامون خوب میشه یا بد؟
به نظرتون اینکه بعضیا میگن ما توسط آدم فضایی ها دزدیده شدیم درسته یا نه؟ ممکنه آم فضایی ها خیلی باهوش تراز ما باشند و انسان هارو برای تحقیقاشون بدزدن؟ یا با بعضی از آدم های خاص در ارتباط باشن؟
پاسخ
 سپاس شده توسط * MASIHA * ، Actinium
(14-05-2017، 21:16)فرانه خانوم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2017، 20:26)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی !
دو بار روی داییم افتاده  ... یه بارم روی مادر بزرگم ... لامصب گیر داده به ما اصن .

خخخخ
اره
اونم اینه که وقتی داری میخوابی باید ارتباطتو از این دنیا کاملا قطع کنی ولی ممکنه گاهی اوقات نیمه هوشیار باشی و به صورت دیگه یعنی بدنت خواب باشه ولی ذهنت هوشیار و در این مواقع خوابتو به صورت واقعی میبینی و حس میکنی 
این یه جور اشتباه مغزه
برای درک بیشتر این موضوع میتونی تو گوگل سرچش کنی(چون فکر کنم مضخرف توضیح دادمBig Grin)

دلیل اعتقاد من به موجودات فضایی اینه که تو این دنیای به این بزرگی ممکن نیست تنها باشیم
اخیرا یه جا خوندم تخمین زدند که بیشتر 60 میلیار سیاره اونم فقط تو کهکشان ما وجود داره که میتونیم توش زندگی کنیم
به نظرتون اینکه بعضیا میگن ما توسط آدم فضایی ها دزدیده شدیم درسته یا نه؟ ممکنه آم فضایی ها خیلی باهوش تراز ما باشند و انسان هارو برای تحقیقاشون بدزدن؟ یا با بعضی از آدم های خاص در ارتباط باشن؟

دایی من وقتی بهوش اومد جای چنگ روی گردنش بود ...
لابد اینم اشتباه مغزه ! : |

(14-05-2017، 21:16)فرانه خانوم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی !

خخخخ
اره
این یه جور اشتباه مغزه

حالا زیاد فکرتو درگیر نکن ... یه سری آدم لوزی تو تخیلاتشون آدم فضایی ساختن کردن تو مخ امثال من و تو ... زیاد بهشون فک نکن ! باشه دختر خوب ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط فرانه
(14-05-2017، 17:24)* MASIHA * نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبه که بحث رو به نفع خودتون ادامه می دید ...
ولی بهتره بدونید هیچ چیز بعید نیست ..
شنیدن صدا هم دال بر دیوانه بودن نیست !
بازم میگم کسی حرف من رو باور نکرد ..
و البته که ماوراء مبحث دیوانگی ... ولی مطالب الانی از ماوراء همون چشم بصیرت و جن و ارواح ... همیشه دروغ نیست !
منم این مطالب رو باور نمی کنم .. ولی چیزی که شنیدم هم انکار کردنی نیست ..
ممنون از نظرات خوبتون .

من این وسط هیچ نفع و زیانی ندارم.
اونچه رو که فکر می کنم درست تر هست بیان می کنم.
چه اهمیتی داره جن باشه یا نباشه. وقتی هیچ زمانی سراغ آدم های دانشمند نمی یان و همیشه آدم هایی که دید علمی ندارن باهاشون مواجه می شن؟ بچه ها؟ پیر زن ها؟ آدم های تنها؟ هوف...
کاش سراغ دانشمندها هم میرفتن بلکه شناخته بشن!

جن ها فقط توی اسلام ذکر نشدن: توی انجیل هم و همچنین یهودیت هم ازشون به عنوان "روح شریر" یاد شده. یه سرچ ساده روشنتون می کنه.

به طور کلی بخوام بگم جن در ادبیات و سنت های گذشته نماد بُعد غیر عقلانی و حیوانی بشر بوده. جن ها مثلا در شکل ساتیرها که سم داشتن و بدنشون مو داشته و شبیه بز بوده، نماد شهوت و خوشگذرانی های دیوانه وار بودن. به عبارتی در سنت یونان باستان هم جن ها مثل اونچه در سنت ادیان ابراهیمی می بینیم نمادی از حیوانیت محض بوده. البته بعضی از ساتیر مثل سیلنوس خرد و حکمت هم داشتن. نگاه یونانی ها منفی محض نبوده به این بُعد حیوانی بشر. اما این تعادل میون عقل و احساس همیشه باید حفظ می شده و از بین بردن کامل جنبه های دیونیسوسی یا ساتیر گونه هم موجب زوال عقلی و فکری بوده.

جن ها در ادیان ابراهیمی وقتی به شخص ظاهر می شن که اون دچار غلبه سودا بشه. یعنی هیجان و شور و احساسش بر عقلش چیره بشه.
یا عاشق زار بشه یا خشونت طلبی های زیاد بکنه یا زوال تعقّل برش حادث بشه.
پاسخ
 سپاس شده توسط ÆMÆշЇÑζ ، فرانه
لازم به ذکره که من یه بچه ده ساله بودم که توی اتاقش تنهاست و کسی خونه نیست ...
تازه من جن ندیدم ... من فقط صدای جیغ شنیدم ... صدایی که می تونست صدای هر چیزی باشه !
ممنون از مطالب مفیدتون .
پاسخ
 سپاس شده توسط Actinium ، فرانه

حالا بریم سر موضوع مورد علاقه من یعنی آدم فضایی ها :P  :cool: :heart:
حالا زیاد فکرتو درگیر نکن ... یه سری آدم لوزی تو تخیلاتشون آدم فضایی ساختن کردن تو مخ امثال من و تو ... زیاد بهشون فک نکن ! باشه دختر خوب ؟

یعنی میگی به نظرت وجود ندارن؟
میگی جن وجود داره بعد میگی موجودات فضایی وجود ندارن؟!
جن کجا و آدم فضایی کجا!
به نظرت اصلا امکان داره تو این جهانی به این بزرگی که حتی نمیتونی تصورشو کنی ما تنها موجودات زنده هستیم؟
زمین دربرابر خورشید
به چه چیز ماوراعی اعتقاد داری ؟ تا حالا دیدی ؟ ترسناک ! جنی ها بیان ! ☆☆ 3
خورشید دربرابر کهکشان راه شیری:
تازه این تا کهکشان خودمون رفته
کهکشان های بسیار زیادی وجود داره که کهکشان ما در برابر کل دنیا هیچه
پاسخ
 سپاس شده توسط Actinium ، * MASIHA *
آگهی
این بحث موجودات فضایی هم یه جورهایی می تونه با جن در ارتباط باشه:
خب توی نجوم و اختر-زیست شناسی گفته می شه حیات فقط به شکل زمینی لزوما نباید باشه.
می تونه اشکال دیگر حیات مثلا حیات آلی که موجود از نفت و مواد شیمیایی مثل اون تغذیه می کنه وجود داشته باشه.
اتفاقا حالا که بحث جن شده، توی افسانه ها یک داستانی جزو کتاب های نامعتبر یهودیت هست که توش داستان یک پیامبر و یک اژدها ذکر شده: داستان بعل و اژدها. این اژدها ظاهرا از نفت تغذیه می کرده!
اگه خاطرتون باشه توی داستان های سنتی زیاد از اژدهاهایی که از دهنشون آتیش خارج می شده شنیدیم. خب توی سنت دینی هم گفته شده اجنه از جنس آتش هستن. شاید منظور اینکه سیستم ارگانیکشون آلی باشه و از نفت و مواد آتش زا تغذیه می کنن مثلا!
...

حالا که بحث شیرین نجوم شد یک تصویر که عمیق ترین نما از هستی هست رو می ذارم.
توی عکس پایین هر نفظۀ نورانی یک کهکشان هست که خودش شامل میلیون ستاره و میلیاردها سیاره می تونه باشه!!!!

پاسخ
 سپاس شده توسط * MASIHA * ، فرانه ، بهره
ماوراء همیشه هست ... ولی بس که دنیای بزرگ و جالبیه و وصفش مشکله ما معتقدیم وجود نداره ..
یه عادت بد ما آدما اینه که تا چیزی بهمون ثابت نشه باورش نمی کنیم ..
ولی اگه به اسناد توجه کنیم می بینم با وجود خدا هر چیزی ممکنه !
مثلا همین عکس ... حتی از این قاب کوچیک هم با عظمته ! از همتون ممنونم ..
پاسخ
 سپاس شده توسط فرانه
(18-05-2017، 21:37)hanyeh..♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صدبار دیدم خون اشام:|||||
گرگینه‌ رو ی بار ( البته فقد صداشو شنیدم ندیدمش )
جن و اینا ام ک نع

خون آشام رو واقعا دیدی؟
چه شکلی بود؟
کجا دیدیش؟
داشت چکار میکرد؟
پاسخ
(18-05-2017، 21:37)hanyeh..♡ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صدبار دیدم خون اشام:|||||
گرگینه‌ رو ی بار ( البته فقد صداشو شنیدم ندیدمش )
جن و اینا ام ک نع

دروغ نگي نميگن بيانش ضعيفه..!!

›خه مومن جن رو ميگيم خوب وجود داره طبق تعريف كتب آسماني..

ولي ديگ خون اشام و گرگ نما رو از كجات درآوردي؟؟

تو رو خدا يكم كمتر حاشيه برين...!!
پاسخ
 سپاس شده توسط بهره ، Berserk ، rozhin❤ ، The moon ، * MASIHA *

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اگه همین الان گوشیت زنگ بزنه دوست داری کی باشه
  غذایی که نفر قبلی میگه دوست داری یا نه???
  دوس داری نفرقبلیت رو چی صدا کنی؟
  دوست داری با چی بیوفتی به جون نفر قبلیت ؟! سوال تصویری
Tongue دوست داری به سمت نفر قبلی چی پرت کنی؟
  اگه نفر قبلی یه وسیله تو کمدت باشه دوست داری کدوم یکی از این وسیله ها باشه ؟؟
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  بـآ نفـر قبلیـت چـه خـآطـره ای داری ؟؟ ^ـــ^
  دوس داری با نفر قبلی سوار چی بشی؟؟؟؟
  اگه بگن 10 دقیقه از زندگیت مونده دوست داری کدومو ببینی؟؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان