امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ای کیو شما چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://www.arealme.com/eq/fa/?ag

برید تست بدین
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
تو فکر کردی خیلی چیزی بارته
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دیگه جمع کن برو حالا وقت خوابته
پاسخ
 سپاس شده توسط دریای بی موج ، دریا17 ، The moon ، zahrabayat ، ..................
آگهی
‌سلام این تست ها معتبر نیست چون من قبلا هم تست هوش هیجانی و هم تست هوش داده بودم بهتون توصیه میکنم به منابع معتبر مراجعه کنید
شمایی که مرا نمیشناسید ، بی باک در چشمانم خیره نشوید آنقدر ترسناک هستم که در راهم سر به سر ، تن به مرگ بدهید آن هم مقابل زنده ماندن کسانی که با آنها در بند من شدید و باز هم من ، همان پیمان شکن نامردم که شما از او میترسید
پاسخ
اینکهـ تِست آی کیـو نیست... نوشته "آزمون هـوش هیجـآنی"
جواب این تِست بـرآی من: 120... بی عیب (((:

+سپـآس
.La mort est le remède
پاسخ
خیییییلییییییی نا معطبره
پاسخ
تست ای کیو الکی نیست من خودم یه بار دادم یک عالمه سوال بود طوری که 40 دقیقه طول کشید شدم 125
هر شبنمی در این ره صد بحر آتشین است/ دردا که این معما شرح و بیان ندارد
پاسخ
(26-06-2017، 21:27)Creative girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

‌سلام این تست ها معتبر نیست چون من قبلا هم تست هوش هیجانی و هم تست هوش داده بودم بهتون توصیه میکنم به منابع معتبر مراجعه کنید

خیر.این سایت کاملن معتبره.و من از این سایت قبلن استفاده کردم که همه چیز درست بود
و خدایی که به شدت کافیست Heart
پاسخ
آگهی
120 بی عیب Telegh_42

با توجه به گفته دوستان البته اگگگگگه معتبر باشه!!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Vibe
پاسخ
باورم نمیشه بعد از 5سال اومدم اینجا هنوز پاربرجاست چه زمانایی رو اینجا گذروندیم
________________________________________________________________________________​_______________________

توجه!توجه!توجه!
خطر!وضیعت قرمز خواهشمندیم از پله های اضطراری خارج شوید یک عدد گودزیلا خطرناک(دهه شصتی)وارد انجمن شده است اگر خارج شدید
سپاس بدهید تا ماموران ان را نابود کنند
پاسخ
 سپاس شده توسط s.macany ، AMIRMAHDI_AEZAZI

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان