امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خالق کارتون فوتبالیست‌ها: مسی، سوباسا است و رونالدو،کاکرو

یویچی تاکاهاشی مهاجم بارسلونا را سوباسا و مهاجم رئال مادرید را کاکروی دنیا واقعی می‌داند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، یویچی تاکاهاشی خالق کارتون فوتبالیست ها در مصاحبه اختصاصی با رونامه اسپانیایی آس درباره شغل خود، شخصیت های کارتون، شباهت آنها با کریستیانو رونالدو و لیونل مسی صحبت کرد.

تاکاهاشی در این زمینه گفت: مدت‌هاست به کار تصویر سازی مشغولم اما زمانی که خیلی جوان تر بودم، همیشه دوست داشتم تصویر ساز بزرگی شوم. ستاره های فوتبال مرا تحت تاثیر قرار دادند و در نهایت این کار را انجام دادم. در ژاپن نقاشی و تصویرگری کاری محبوب است.

خالق کارتون فوتبالیست ها افزود: زمانی که می خواهم کاری را شروع کنم، تمام ساعات شبانه روز به تصویرگری می پردازم. ایده کارتون فوتبالیست ها هنگامی به ذهنم آمد که ۱۸ ساله بودم و جام جهانی آرژانتین را تماشا می کردم. تحت تاثیر بازی ها قرار گرفتم. در ژاپن فوتبال ناشناخته بود. تصمیم گرفتم روی این موضوع کار کنم. نزدیک به دو تا سه سال زمان برد تا این کار را به پایان برسانم. زمانی که این تصاویر در سال ۱۹۸۱ منتشر شد، لیگ حرفه ای در ژاپن وجود نداشت. برایم افتخار است که در پیشرفت فوتبال کشورم تاثیر گذار بودم. اکنون ژاپن یک لیگ قوی دارد که تیم ملی نیز به جام جهانی می رود.

تاکاهاشی درباره نخستین بازیکنی که او را تحت تاثیر قرار داد نیز گفت: ماریو کمپس در جام جهانی مرا مجذوب خود کرد و سپس دیگو آرماندو مارادونا. بازی مهاجم آرژانتینی را می‌توانستم به صورت زنده تماشا می‌کردم. به عنوان یک تصویر گر، برایم انتقال احساس بازیکن جذاب تر است.

خالق کارتون فوتبالیست ها درباره سوباسا اوزارای کنونی در جهان فوتبال گفت: لیونل مسی، سوباسای کنونی در جهان فوتبال است. طرفدار بارسلونا هستم و ال کلاسیکو از نخستین بازی های است که از این تیم به یاد دارم. در آن زمان، آخرین فصل حضور لوییس فیگو در بارسا بود. رقابت مسی و رونالدو شبیه، به رقابت سوباسا و کاکرو یوگا است. آن ها دو مهاجم برتر جهان هستند. این رقابت ها به نفع هر دو بازیکن است. مسی، سوباسا و رونالدو، کاکروی جهان واقعی هستند.

تاکاهاشی درباره خلق کارتونی درباره مسی و رونالدو نیز اظهار کرد: این اتفاق هرگز نخواهد افتاد چون این دو فوتبالیست از غیرممکن ها عبور کردند و نمی توان درباره آن ها نوشت.
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط فرانه
آگهی
(16-06-2017، 19:49)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-06-2017، 19:39)فرانه خانوم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چ باحاللل
اون دروازه بانه واکی بایشی کیه پس؟ :4chs:

احتمالا نویر Smile
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/manuel-neuer-3314jpg-3315.jpg

خخخخخخ آره  Big Grin Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  درخواست گل‌محمدی برای واکسیناسیون فوتبالیست‌ها
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟
  یوونتوس و تبعیضی که مخصوص رونالدو است!
  نگاه خشمگین رونالدو به علی دایی (عکس)
  علی قربانی روبروی کریس رونالدو (عکس)
  این رونالدو در یوونتوس ماندنی نیست (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان