امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱

بیخیال دیگه .. جمع کنید بحث رو .
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، Son of anarchy ، امیر‌حسین ، -Demoniac-
آگهی
مُشکل من حل نشد آ :|
هوفف :|
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Interstellar ، -Demoniac-
(22-07-2017، 23:35)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکلت چيه؟ :|
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، Interstellar ، -Demoniac-
درست میشه :|
بعد یهو خراب میشه :|

(22-07-2017، 23:36)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 23:35)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تُ میتونی حل کُنی مگ ؟ :|
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، -Demoniac-
(22-07-2017، 23:36)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 23:36)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ن ولی میخام در جریان باشم:|!
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، امیر‌حسین ، Interstellar ، -Demoniac-
(22-07-2017، 23:37)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 23:36)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی من نمیخوام در جریان باشی ! :|
 سپاس شده توسط Son of anarchy ، Interstellar ، -Demoniac-
آگهی
(22-07-2017، 23:33)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 23:27)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 23:22)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 23:18)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 23:13)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اتفاقا درخواست دادیم تا بریم کنار ...
چون،مکانی که زیر مجموعه نداشته باشه مدیریت بدرد چیزی نمیخوره شب بخیر ..

میخواین شما ناظم شید اصلا؟
شما وقتی از پنل مدیریت خبر ندارید چیزی نگید بهتره به نظرم

نخیر .. حق باشه بهتره ..
+پنل مدیریت ؟
دختر جوون ، من خودم طراح انجمنم .. میخوای ب بگی پنل مدیریت(ACP) چه جاییه ؟ من توی مای بی بی( پشتیبانی رسمی انجمن ساز) پاسخگو هستم جایی که خیلی معتبره تنها نمایندگی معتبر تو ایرانه حتی نوشتش زیر انجمن فلشخور هم هست 
Persian Translation by دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MyBBIran.com  - Ver: 5.1
Powered by دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MyBB , © 2002-2017 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
MyBB Grou p

من تو اون پاسخگو هستم :|
اینم آدرس پروفایلم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://community.mybbiran.com/user-40914.html

پس حتما مدیریت این نمایندگی باید خیلی مریض باشه چنین مقامی بهم داده یا واقعا من چیزی بارم هست ..

+بابت تند رَویم عُذر میخوام،چون از پُز دادن خوشم نمیاد ولی بعضی جاها لازمه ..

کسی نگفت چیزی بلد نیستید , گفتم خبر ندارید و هنوز هم میگم.
من اگر قرار بود ناظم بودن رو به رخ بقیه بکشم اینطوری رفتار نمیکردم. بقیه کاربر ها هم دیدن مشخصه کاملا , حالا اگر شما مشکلتون چیز دیگه ای هست بحثش جداست.
خواهش میکنم

منظورت از پنل مدیریت چیه که میگی نمیدونم؟
(:
پنل مدیر کل یا پنل ناظم؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-2017-07-23-01-01-57.png
یا
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-2017-07-23-01-03-02.png

یا پنل هاست؟

(22-07-2017، 23:30)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 23:28)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 23:26)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب من یه چیزایی بگم شاید قانع کننده باشه ..

ببینید ، انجمن یکسری قوانین داره که اگه رعایت نشه همه چیز بهم میریزه .
بعضی از افراد با توجه به شخصیتی که دارن رعایت میکنند اما بعضی ها حالا با توجه به سنشون یا هر چیز دیگه ای که هست رعایت کردن قوانین براشون سخته درواقع و توجهی نمیکنند به اون ها و احترامی نمیذارن به قوانین .. 

و اینجا مدیران باید از ابزاری که دارند ( بعد از تذکر و فایده نداشتن ) استفاده کنند ! 

پس اگر از اینکار ناراحت هستید خودتون به قوانین احترام بذارید تا هم به شخصیت خودتون احترام گذاشته باشید هم به شخصیت کسی توهین نشه و اعصاب خورد کنی ای درکار نباشه .. 

ماهانم مدیر بسیار خوبی هستش و واقعاً بهترین شخص بود و من خواستم که ناظم باشه ! تنها کسی هستش که منطقی فکر میکنه و افکار بچگانه رو وارد تصمیم گیری هاش نمیکنه .. 

و اینجاست که میگن: احترام به دیگران احترام به خود هست ..!

+ما کسیو قضاوت نکردیم ..!
از حرف زورم خوشمون نمیاد ..!
اینکه میگم قوانین رو رعایت نکنید اخطار میگیرید , اگر توجه نکنید بن میشید , به نظر شما حرف زوره؟

شاید تهدید راه خوبی نباشه ..

دوست عزیز منظور من این نیست ,
هیچ کدوم از مدیرها بخش خودشون رو بررسی نمیکنن به جز 3-2 نفر
تمام بخش ها رو من بررسی میکنم , تک تکشون رو جدا جدا!
بعد صبر کنم شما هر چی میخواین بگین؟ بیکار نیستم این کارارو انجام بدم که شما بیاین بگین کاری نکردی ! خبر ندارید چیزی نگید لطفا.

تهدید؟ خب مشکل شماست که قانون رو تهدید میدونید
 سپاس شده توسط Faust ، _Lσѕт_ ، امیر‌حسین ، Son of anarchy ، -Demoniac-
اگه از همون اول همو میکشتید اینطور نمیشد : دی 
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، امیر‌حسین ، Son of anarchy ، Interstellar ، Mr. Potato Head ، -Demoniac-
(22-07-2017، 23:34)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیخیال دیگه .. جمع کنید بحث رو .

عههه ، گ.ا به همیناشه دیگه .. ://
آخر شب که دیگه اذیت نکنیم‌مدیرارو که نمیشهه :v

خخخ ناموسا همه مدیرا این نقطه ضعفو دارن حتی من ، وقتی بشون میگی تو مدیریت بلد نیستی و فلان خخخD:

مهری یادت باشه تو همین موقع ها ی شب تورو اَم اینجوری اذیت کرده بودم :v
 سپاس شده توسط Faust ، -Demoniac-
(22-07-2017، 23:38)_Lσѕт_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-07-2017، 23:37)HÚñ〒ÈR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی من نمیخوام در جریان باشی ! :|

اصلا برام مهم نی چی میخای!|:
همینو ميخواستی بگم؟:| عااارررههه؟|:
چی شده؟:|
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، -Demoniac-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان