امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

- گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱

بار آوردن ؟
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، -Demoniac-
آگهی
ولی اگه این 118 نفر بلک لیست من بن ip شن فلش درست میشه :| 
البته یکیشون مدیر ثابته :| 
مرتیکه بنفش :| 
- گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ 194
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، _Lσѕт_ ، Mr. Potato Head ، Faust ، -Demoniac-
میتونید بپرسید.
من قبل از اینکه شما ریپلای کنید دیدم نگفتم کی , داشتم ادیت میکردم که دیدم شما ریپلای کردید.
 سپاس شده توسط esiesi ، امیر‌حسین ، _Lσѕт_ ، Faust ، -Demoniac-
کانفدنت جان بیخیال :| 
این جماعت درست بشو نیستن :| 
- گفت و گو آزاد نسخه ۳۱۱ 194
 سپاس شده توسط Interstellar ، _Lσѕт_ ، -Demoniac-
(23-07-2017، 0:02)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بار آوردن ؟

نه D:
(23-07-2017، 0:02)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2017، 0:02)esiesi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملت ایران واس هرچیزی یه راه حلی دارن احسان خخخ..
(23-07-2017، 0:03)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میتونید بپرسید.
من قبل از اینکه شما ریپلای کنید دیدم نگفتم کی , داشتم ادیت میکردم که دیدم شما ریپلای کردید.
برای همین بحثا من سعی میکنم زیاد گفتگو نیام چون خیلی باید مراقب بود حرف نزنی تا به طرف بر نخوره (;
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، -Demoniac-
نقل قول: تا جایی که من یادمه به دو نا کاربر الکی اخطار دادن,  الکی بن کردن من خودم رو کشتم که چرا الکی بن کردید!
kaffe2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط IM JUST TIRED ، -Demoniac-
آگهی
(23-07-2017، 0:09)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: تا جایی که من یادمه به دو نا کاربر الکی اخطار دادن,  الکی بن کردن من خودم رو کشتم که چرا الکی بن کردید!
kaffe2

آقا من غلط کردم :nooz: 
الا شما دوتا باید بحث کنید خخ ولش .
 سپاس شده توسط -Demoniac-
(23-07-2017، 0:09)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

kaffe2

?what
 سپاس شده توسط Faust ، -Demoniac-
(23-07-2017، 0:13)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

kaffe2

?what
تذکر بود kaffe2
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط -Demoniac-
(23-07-2017، 0:15)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-07-2017، 0:13)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

kaffe2

?what
تذکر بود kaffe2

حقیقت بود !
 سپاس شده توسط Faust ، -Demoniac-

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲
  گفتگو آزاد | نُسخه [467]

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان