امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بوم مرز طنز

Wink 
اصلا توجه کردی که اون کسی که معدلش میشه 11/8 از اونی که معدلش ۲۰ میشه خیلی بیشتر خوشحال میشه؟
اصلا توجه کردی بهترین ایده هارو برای دیگرون داریم و برای خودمون عملا هیچی؟!
اصلا توجه کردی همیشه بامیه زود تموم میشه و زولبیا زیاد میاد؟
اصلا توجه کردی جمله:
"با تمام احترامی که واستون قائلم"
استارتی است برای تخریب کردن طرف مقابل؟
اصلا توجه کردی راننده تاکسی هایی که بیشتر باهات گرم میگیرن و حرف میزنن، کرایه بیشتری میگیرن و تو هم روت نمیشه چیزی بگی؟
اصلا توجه کردی  لذتی که در سر کشیدن پارچ هست در گرفتن حقوق ماهیانه نیست؟!
اصلا توجه کردی تو خونه یه سری وسایل هست که همیشه همه جا میبینیشون؟ اما خدا اون روز رو نیاره که بهشون احتیاج پیدا کنی!!! یعنی کلا از چرخه هستی محو میشن!!!
اصلا توجه کردی هر معلمی که میومد می گفت شما بدترین کلاسی بودین که تا حالا داشتم؟
داشتم رانندگی میکردم یهو مامانم که بغل دستم بود جیغ زد...
من گفتم حتما الان یه تریلی میاد میزنه بهم تند فرمونو پیچوندم و ترمز کردم در همین حین جهاربار فاتحه خوندم. توبه هم کردم.اما خبری نشد. به مامانم گفتم چرا جیغ زدی؟
گفت نگاه چه آسمون قشنگه!!!
دیشب خسته بودم وسط هال ولو شدم، خوابم برد، نصف شبی یه لحظه احساس کردم نفسم بالا نمیاد و دارم خفه میشم، جد و آبادم اومد جلو چشم! افتادم به سرفه کردن و نفس نفس زدن، قشنگ اینقد سرفه کردم که بنفش شدم! یکم که تونستم نفس بکشم تو اون تاریکی نگا بالا سرم کردم، دیدم بابام وایساده داره هر هر میخنده!همینجوری، مات و خواب زده پرسیدم چیه؟!؟ چی شده؟ با خنده و خیلی ریلکس گفت: هیچی ندیدمت، پام رفت رو گردنت، بخواب بخواب!!!
فک و فامیله ما داریم...
تلویزیون داره میگه میلیون ها سال طول می کشد تا از بقایای موجودات زنده نفت تشکیل شود؛ بابام برگشته میگه: یعنی بچه اگه من الان چالت کنم؛ ممکنه میلیون ها سال بعد به یه دردی بخوری...
فک و فامیله ما داریم...
دیشب خونه مامان بزرگم بودیم. یه دختر دایی دارم به زور قدش دو وجبه و تازه 6 سالش شده... دیدم یه گوشه نشسته بدجوریم تو فکره... رفتم بهش گفتم چی شده عزیزم؟! گفت بنظر تو وقتی عاقد ازم پرسید آیا بامهریه 1385(سال تولدش) سکه وکیلم من بگم با اجازه پدر و مادرو بزرگترا بله یا نه سریع بگم بله؟! راستی مزدا3 داشته باشه بهتره یا سانتافه؟!
فک و فامیله ما داریم...
خالم می خواد دخترش رو بخوابونه توی اتاق من یهو دختره می زنه زیر گریه که من عروسکم رو خونه جا گذاشتم خالم برگشته می گه قربونت برم گریه نکن به ممد می گم بیاد بجای عروسکت پیشت بخوابه!
حالا عروسکش چیه: خره شرک!
آخه من چی بگم!
فک و فامیله داریم...
پسرخالم مهندس برقه... وضعشم توپه... خونه مجردی و ماشین آخرین مدلو... هیچ کسی رو هم تحویل نمیگیره... دیروز یهو بعد یک قرن به من اس داده: زندگیمو برات میذارم! منم ته ذوق مرگ برگشتم گفتم منم همین طور عزیز دلم! هنوز اس ام اسم تو راه بود که دیدم دوباره برام پیام داده پسرخام: اسم آهنگ امیر تتلوئه فعلا دسترسی به اینترنت ندارم. برام دانلودش میکنی؟! یعنی فکر میکنین من اون لحظه چیکار کردم؟ یک هفته تمام گوشیم خاموش بود از خجالت
پسر عموم با گوشی باباش بهم پیام داده و میگه میمون پاشو بیا یه سر به من بزن، منم جواب دادم چشم عموجان غروب میام، پسرعموم جواب داده میگه خاک بر سر، منم سعید، دستخطم رو نمیشناسی؟
پسرعموئه ما داریم؟
داره آموزش رقص عربی میده توی تی وی.
از اتاق اومدم بیرون دیدم بابام یه شاله عربی بسته به کمرش داره قر میده!
میگم حاجی چی‌کار میکنی؟!
میگه میخوام روی دختر خاله‌تو تو مهمونی‌ها کم کنم!!
فک و فامیله داریم؟!
یارو ﻣﯿﺮﻩ ﻣﻬﻤﻮﻧﯽ ﻧﺎﻫﺎﺭ ﺑﻬﺶ ﻛﺮﻓﺲ ﻣﯿﺪﻥ ﺷﺎﻡ ﺍﺳﻔﻨﺎﺝ ﻓﺮﺩﺍﺵ ﺻﺒﺤﺎﻧﻪ ﻫﻢ ﺑﻬﺶ ﻧﻮﻥ ﻭ ﺳﺒﺰﻯ ﻣﯿﺪﻥ! ﻣﯿﮕﻪ: ﻧﺎﻫﺎﺭ ﭼﯿﺰﻯ ﺩﺭﺳﺖ ﻧﻜﻨﯿﺪ ﺧﻮﺩﻡ ﻣﯿﺮﻡ ﻣﯿﭽﺮﻡ.
ﺗﻮ ﺧﻮﻧﻪ ﻯ ﺷﻤﺎﻡ ﻳﻪ ﻛﻴﻒ ﻗﺪﻳﻤﻰ ﻭ ﺩﺍﻏﻮﻥ ﻫﺴﺖ ﻛﻪ ﻫﻤﻪ ﻯ ﻣﺪﺍﺭﻙ ﻣﻬﻢ ﻭ ﺳﻨﺪﺍ ﺭﻭ ﺗﻮﺵ ﻣﻴﺬﺍﺭﻳﻦ؟!
ﻻﻣﺼﺐ ﺗﺠﺰﯾﻪ ﻧﺎﭘﺬﯾﺮﻩ !!!
بالاخره حکمت ” آی سی یو ” رو در بیمارستان دریافتم!
جمله ای حکیمانه از جناب عزراییل خطاب به بیمار: “I See You”
رو دسته صندلی نوشته بود وقتی زلزله اومد پشت صندلیو نگا کن پشتشو نگا کردیم نوشته بود الان نه خره وقتی زلزه اومد!
یعنی یه سپاس کوچولو برای بنده لازم نیست
پاسخ
 سپاس شده توسط n.leito ، Bahar ♡ ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
آگهی
خیلی باحال بود خخخ
این سرنوشت منه،بهم لبخند نزن،بهم بتاب...
پاسخ
 سپاس شده توسط aylin:) ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ
Bb6 nky
ته چشمان تو خدا شیطنت میکند ته چشمان من شیطان خدایی
پاسخ
 سپاس شده توسط aylin:) ، ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان