امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مُـدافِـع حَـرَم (آپدیت)

سلام شهدا ، خوش اومدید ..

بابا جون ازیر قران رد شدم،دارم میرم به مدرسه،اما تو نیستی.... Telegh_34

پاسخ
 سپاس شده توسط mohsenniceboy ، sama00 ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
آگهی
(25-08-2017، 21:49)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فیلم کامل پای حرف خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی

پای حرف خانواده شهید مدافع حرم محسن حججی شهید حججی برای راضی کردن پدر و مادرش به مشهد سفر می کند-شهید «بی سر» مدافع حرم محسن حججی، جهادگر 25 ساله اهل اصفهان، چند روز پیش در مرز سوریه با عراق به دست گروه تروریستی داعش افتاد و دو روز بعد در حالی که سر از بدنش جدا شد به مقام شهادت نائل آمد.فیلم-برای شهید «بی سر» مدافع حرم لحظه اسارت شهید مدافع حرم محسن حججی فیلم کامل از لحظه اسارت شهید محسن حججی

قضاوت با شما...

مُـدافِـع حَـرَم (آپدیت) 2  مُـدافِـع حَـرَم (آپدیت) 2

برای شما چندین لیتر خون داد ...؟

ای کاش، بعضیا که فقط بلدن چرت و پرت بگن در مورد شهدای عزیزمون، یکم به اشکای این پدر و مادر نگاه کنن و یکم تفکر کنن.....
#التماس_تفکر
وقتی دلتنگم بشقاب ها را نمی شکنم
شیشه ها را نمی شکنم
غــرورم را نمی شکنم
دلت را نمی شکنم
در این دلتنگی ها زورم به تنها چیزی که میرسد ،
این بغض لعنتی است …
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین ، ⓩⓐⓗⓡⓐ
راه آدم هایی مثل شهید حججی ادامه پیدا میکنه تا نابودی کل تکفیری ها Telegh_53
پاسخ
 سپاس شده توسط sama00 ، امیر‌حسین
فرماندهی کل سپاه پاسدارن:داعش 3 ماه دیگر نابود خواهد شد!

مقام معظم رهبریSadسال 95):

اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید!

لبیک یا زینب:

پاسخ
 سپاس شده توسط ⓩⓐⓗⓡⓐ ، sama00 ، mohsenniceboy
اسم تايپك مدافعان حرم...ولي تمام موضوع برگشته به تنها يك شهيد مدافع Sleepyپيروز باشيد...

ميتونيد دو تايپك رو ادغام كنيد :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=242711

ياعلي
پاسخ
یه سوال دارم:
چرا شهید حججی رو اینقدر بزرگ کردن؟به خاطره نحوه ی شهادتشه ؟یا دلیلِ دیگه ای داره؟
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط Faust ، # αпGεʟ
آگهی
(28-09-2017، 19:50)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال دارم:
چرا شهید حججی رو اینقدر بزرگ کردن؟به خاطره نحوه ی شهادتشه ؟یا دلیلِ دیگه ای داره؟

هم نحوه شهادتش ..
هم سنش ...
هم زندگی و خواسته هاش در سر سفره عقد...

هم کارهای جهادی و... که انجام داده!
پاسخ
(28-09-2017، 20:01)_Terror_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-09-2017، 19:50)s.f نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال دارم:

هم نحوه شهادتش ..
هم سنش ...
هم زندگی و خواسته هاش در سر سفره عقد...

هم کارهای جهادی و... که انجام داده!

تقریبا هر روز خیلی از جوونامون به همین شکل شهید میشن اما به اونا اینقدر توجه نشدچرا؟
داعش خبرنگار ژاپنی که داشت مظلومت سوریه رو مخابره میکرد و زنده زنده سوزوند... چن خبر نگار اروپایی هم سربرید...
چن سرباز آمریکایی رو سربرید... خلبان اردنی رو زنده زنده اتیش زد...و خیلیایه دیگه...

سنشم 26 سال بود دیگه چیز عجیبی نبود
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ

یه سوال دارم:
آیت‌الله خامنه‌ای در ملاقات با خانواده او گفت:

” شهید خیلی هستند… لکن یک خصوصیتی در این جوان وجود داشته، اخلاص این جوان و آن نیت پاک این جوان و به موقع حرکت کردن این جوان و نیاز جامعه به این‌جور شهادتی، این موجب شده که خدای متعال، نام این جوان شما را، شهید شما را، بلند کرد؛ بلندمرتبه کرد.
وقتی دلتنگم بشقاب ها را نمی شکنم
شیشه ها را نمی شکنم
غــرورم را نمی شکنم
دلت را نمی شکنم
در این دلتنگی ها زورم به تنها چیزی که میرسد ،
این بغض لعنتی است …
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر‌حسین
(28-09-2017، 20:19)sama00 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال دارم:
آیت‌الله خامنه‌ای در ملاقات با خانواده او گفت:

” شهید خیلی هستند… لکن یک خصوصیتی در این جوان وجود داشته، اخلاص این جوان و آن نیت پاک این جوان و به موقع حرکت کردن این جوان و نیاز جامعه به این‌جور شهادتی، این موجب شده که خدای متعال، نام این جوان شما را، شهید شما را، بلند کرد؛ بلندمرتبه کرد.

یعنی بقیه ی شهیدا بی اخلاصن و نیتشون بده؟
این حجم از بزرگ کردن یه آدم بی سابقه بود..
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان