امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خاطرات ترسناک من و شما ! +آپدیت

جالب بود ترسناک نه خیلی !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
LIFE
پاسخ
آگهی
Thumbs Up 
تاحالا خاطره ننوشتم و اولین بارمه
مثل هر روز اومدم داخل اینترنت و داستان ترسناک خوندم .بابا و مامانم رفته بودن بیرون تا خواهرمو از خونه مامان بزرگم بیارن.احساس کردم یکی داره در میزنه رفتم در رو باز کردم ولی هیچکس نبود Huh باخودم گفتم داستان ترسناکا کار خودشونو کردنUndecided رفتم دوباره سر کامپیوتر شروع کردم داستان خوندن یکدفعه یک نفر به پنجره اتاقم سنگ پرتاب کرد Confused (پنجره اتاق من رو به روی پنجره پسرهمسایه بید-_-)جالب ایینجاس که پنجره توری داشت بنابراین نباید صدا بده Exclamation رفتم نگاه کردم اولش فک کردم شوخیه ولی روی دیوار رد انگشت خونی بود Sad Sad با گوشی ییه عکس گرفتم اخه ممکن بود خونش پاک بشه(داخل فیلم پاک شدن اثر انگشت رو فهمیدع بیدم)چند بار گالری رو نگاه کردم تا مطمعن شم عکس گرفتم و واقعا هم گرفته بودم Cool همه چراغ هارو روشن کردم و منتظر شدم مامان بابام بیان .مامانم زود تر از بقیه اومد با ترس مامانمو صدا کردم و بردمش جای پنجره و همینطور که حدس میزدم جای انگشت نبود گوشیمو بهش نشون دادم خندید و گفت:اینجا هم هیچ چیز نیست Big Grin وقت نگاه کردم دیدم جای دست حتی از داخل گوشی هم برداشته شده بود الان یک هفته از اون ماجرا میگزره و هنوز اون عکس رو دارم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان