امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اسکرین کَده (#فآن)

تو این تاپیک میخوام کامنت های جالب! و اغلب سوتی هایی که کاربران توی این چند سال دادن رو براتون به نمایش در بیارم ( :/ )

نکته: نام کاربری افراد به هیچ وجه فاش نمیشه

اگه شما هم سوژه ای داشتین برای من بفرستین که اینجا بزارم

بدون تشکر از @_Lσѕт_

از یه کامنت خوشگل کارمون رو شروع میکنیم
کامنتی که کارشناسان زبان فارسی هنوز قادر به درکش نشدن (!)
از واج واج این جمله معانی و مفاهیم عمیقی برداشت میشه 17

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسکرین کَده (#فآن) 1

Telegh_59

با غلط املاییاش کاری نداریم
از چیز مبتذل هم چشم پوشی میکنیم
ولی خواهشا یکی این جمله رو برام تفسیر کنه : ای مردان حق گول بی حجابی نشوید ://///

آقا من نمیدونم: کدوم تتلویی (!) برای اولین بار این موضوع ((نفر قبلی)) رو ساخت؟؟! اصلا به تو چه نفر قبلی چیکار میکنه؟
(البته دمش گرم سوژه های مارو واسه این تاپیک جور کرد D: )

به عنوان مثال:
اگه نفر قبلیت بیفته تو بغلت چیکار میکنیTelegh_59
یه کامنت برتر پیدا کردم میزارم براتون:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اسکرین کَده (#فآن) 1

خب الان من به این جوان 14 ساله ی ایرانی چی بگم؟
این قراره آینده ساز مملکت شه؟

یا مثلا:اگه نفر قبلیت پشت سرت باشه چیکار میکنی Telegh_26

اسکرین کَده (#فآن) 1

:/
یعنی من موندم تو مغز این افراد چیه

یه موضوعی بود با عنوان: نفر قبلیت رو چجوری میکشی Telegh_01

بعد از خوندن دو صفحه از کامنتای این مطلب فهمیدم که داعش یه چیزی در حد مهدکودکه برای این افراد(قبول نداری؟؟ بخون این کامنتارو.. )

اسکرین کَده (#فآن) 1

حداقل طرفو  10 بار کشت (گرسنگی_فلج کردن_اسید :/ _ دریل تو مغز O_O )

یا این :

اسکرین کَده (#فآن) 1

باور کنید سر کرده ی داعش این کامنتارو بخونه تا یه ماه میره تو غار ج..یغ ( :/ ) میزنه

حالا شاید باورتون نشه ولی 90% اینارو دخترایی نوشتن که با دیدن خون غش میکنن بعد میخوان با اسید آدم بکشن

اسکرین کَده (#فآن) 1

چی بگم خدایی؟

اسکرین کَده (#فآن) 1

بخندید و رد شید Telegh_01

اسکرین کَده (#فآن) 1
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط _Lσѕт_ ، αԃηєѕ ، n.leito ، امیر‌حسین ، ÆMÆշЇÑζ ، Mïņ̃†êR ، saba 3 ، Son of anarchy ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، مهدی1381 ، αѕтer ، sardar20 ، sama00 ، ßяɪcε ، علی زیا ۷۹ ، SABER ، Emmɑ
آگهی
اهههه حالم بد شد.میگم اینا سادیسم ندارن؟جای اسنه تو دارک وبه:|
خب اون جمله عجیب گفته که ای مردان حق،گول بیحجابی نشوید)منظورش نخوریده(
این سرنوشت منه،بهم لبخند نزن،بهم بتاب...
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head ، αԃηєѕ
چرا انقدر.منشوری بودن اینا22
Channel
پاسخ
 سپاس شده توسط αԃηєѕ
سری 2 :

موضوع امروز ما مربوط میشه به بزرگترین آفت حیوانی(!) که در این کشور(حتی جهان و حتی کهکشان ...) یافت میشه : بعله منظور من جناب آقای بغبغو (تتلو) فیلسوف بزرگ کشوره که این روزا داره درباره ی همه ی مسائل جسمی ، روحی ،معنوی ج.نسی و ... =)) نظر میده

شاید فکر کنید که این موضوع مسخره چیه و تتلو اصلا آدم نیست و ارزش وقت گذاشتن نداره و ...  ولی شاید باورتون نشه که همه با نظر شما موافق نیستن و تعداد بسیاری هستن که از همون سن 11 سالگی تا الان یه تتلیتی دو آتیشن و هرگونه توهین به عمو تتلشون رو گناه کبیره میدونن...

با چنتا کامنت شروع میکنیم:
فقط بخونین و رد شین چیزی واسه گفتن ندارم

اسکرین کَده (#فآن) 1

اسکرین کَده (#فآن) 1

این خیلی خوبه:Telegh_07

اسکرین کَده (#فآن) 1

خب شاید با خودتون فکر کنین که اینا تعدادشون خیلی کمه و اکثرا زیر 15 سال هستن و ...
ولی چیزی که نظرم رو جلب کرد نظرسنجی هایی بود که تو سایت گذاشته شده بود:

نفس عمــیق بکشین بعد عکسارو ببینید:
اسکرین کَده (#فآن) 1
Telegh_46Telegh_45

تتلو و 2AFM  با اختلاف خیلی زیاد از بقیه (هیچکس_زد بازی ووو)
 Telegh_07

یعنی من مطمئنم ناسا اگه جای آهنگ بیتلز تو فضا
آهنگ تتلو رو پلی کرده بود
الان چهل گونه مختلف از موجودات فضایی اومده و گفته بودن:
داداچ تو قطعش کن مام هستیم!

بعد بعضیا میان میگن صداش خوبه
حالا ما شاید بتونیم از اون 47 نفر چشم پوشی کنیم ولی من یکی بعد از دیدن عکس پایین کمرم شکست38

از کسانی که بیماری قلبی دارن تمنا میکنم عکس زیر رو نبینن واقعا دلهره آوره13

اسکرین کَده (#فآن) 1

سه تا نفس عمیق بکشین ، میدونم سخته ولی آرامش خودتون رو حفظ کنید و به چیزای خوب فکر کنین Telegh_48

واقعا من برای آینده این کشور نگرانم ...! آخه مگه میشه اصن؟ واقعا چی بگم در قبال این فاجعه؟؟ بخدا همه ی اون 4 میلیون واقعین ...

در آخر به توتول چیزی نگین وگرنه:

اسکرین کَده (#فآن) 1

با این طرفین Telegh_59
زمانی که زمین می‌خوریم و شکست می‌خوریم مهم نیست، مهم این است که دوباره بلند شویم و از جای‌مان برخیزیم.
پاسخ
 سپاس شده توسط مهدی1381 ، αѕтer ، ÆMÆշЇÑζ ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، sardar20 ، sama00 ، ßяɪcε ، SABER

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان