امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مراحل بازی نهنگ ابی

Lightbulb 
مرحله اول – به کمک یک تیغ، عبارت “f57” را بر روی دست خود حک کرده و نتیجه را برای مدیر بازی ارسال کن.
مرحله دوم – راس ساعت 04:20 صبح از خواب بلندشو و چند فیلم خیلی ترسناک و دارای رفتارهایی روان‌پریشانه، که توسط مدیر برایت ارسال شده، را تماشا کن.
مرحله سوم – به موازات سیاهرگ، بر روی بازوی خود سه مرتبه خراش بینداز (این زخم‌ها نباید عمیق باشند). از نتیجه عکس گرفته و برای مدیر بازی ارسال کن.
مرحله چهارم – یک نهنگ بر روی کاغذ ترسیم کن و بعد از اتمام، تصویر آن را برای مدیر بفرست.
مرحله پنجم – اگر برای تبدیل شدن به یک نهنگ آماده‌ای، عبارت “Yes” را با استفاده از تیغ بر روی بدن خود حک کن. اگر هنوز آمادگی نداری، باید تنبیه شوی! مجازات تو این است که چندین جای بدن خود را با تیغ برش بدهی.
مرحله ششم – (مرحله‌ای شامل سیستم نوشتن مخفی و بازی با اعداد)
مرحله هفتم – با استفاده از تیغ، بر روی دست خود عبارت “f40” را بنویس و نتیجه را برای مدیر ارسال کن.
مرحله هشتم – باید در بخش استاتوس بار خود در VKontakte، عبارت «من یک نهنگ هستم» را بنویسی (VKontakte یک شبکه اجتماعی روسی است).
مرحله نهم – «تو باید ترس خود را مهار کنی و بر آن چیزه شوی»
مرحله دهم – راس ساعت 04:20 صبح از خواب بلندشو و به پشت بام برو. ارتفاعی که به آن می‌روی هر چه بلندتر باشد، بهتر است.

(من اگه ساعت ۴ صب بلند شم برم در پشت بومو وا کنم بابام
جای نهنگ ابی اون خودش میکشتم???)

مرحله یازدهم – با استفاده از تیغ، بر روی دست خود یک نهنگ بکش.
مرحله دوازدهم – در کل طول روز فیلم‌هایی ترسناک که توام با رفتارها و حرکت‌های روان‌پریشانه هستند مشاهده کن.
مرحله سیزدهم – باید به فایل‌های صوتی و موسیقی‌هایی که توسط مدیر برایت ارسال می‌شوند گوش کنی.
مرحله چهاردهم – بر روی لب خود با تیغ یک برش بزن.
مرحله پانزدهم – یک سوزن بردار و آن را چندین بار در دست خود فرو کن.
مرحله شانزدهم – به بدن خود آسیب وارد کن. به هر روشی که بلد هستی خودت را بیمار کن.
مرحله هفدهم – در منطقه محل زندگی یک پشت بام دارای ارتفاع زیاد پیدا کن. به این ساختمان برو و مدتی را در لبه بام آن سپری کن.
مرحله هجدهم – یک پل بلند پیدا کن و مدت زمان قابل توجهی را در لبه آن بگذران.
مرحله نوزدهم – یک جرثقیل پیدا کن و از آن بالا برو. تا جایی که می‌توانی باید برای محقق کردن این مرحله تلاش کنی.
مراحل بازی نهنگ آبی
مرحله بیستم – مدیر وفاداری تو به بازی نهنگ آبی را کنترل می‌کند.
مرحله بیست و یکم – با یک نهنگ دیگر از طریق اسکایپ صحبت کن (منظور از نهنگ، یک کاربر دیگر بازی یا یکی از مدیرهای آن است).
مرحله بیست و دوم – به پشت بام ساختمانی بلند برو و بر روی لبه آن بنشین، به طوری که پاهایت از لبه آویزان باشند.
مرحله بیست و سوم – (مرحله‌ای شامل سیستم نوشتن مخفی و بازی با اعداد).
مرحله بیست و چهارم – (مرحله‌ای سری و معمایی).
مرحله بیست و پنجم – تو باید با یک نهنگ دیگر ملاقات کنی.
مرحله بیست و ششم – مدیر امروز، تاریخ مرگت را اعلام خواهد کرد و تو باید آن را بپذیری.
مرحله بیست و هفتم – راس ساعت 04:20 صبح از خواب برخیز و به نزدیک‌ترین ایستگاه راه‌آهن برو.
مرحله بیست و هشتم – امروز نباید به هیچ عنوان با کسی صحبت کنی.
مرحله بیست و نهم – پیمان ببند که تو دیگر تبدیل به یک نهنگ شده‌ای.
مرحله سی‌ام تا چهل و نهم – (از مرحله سی‌ام تا مرحله چهل و نهم شامل اعمال یکسانی است. کاربر باید هر روز راس ساعت 04:20 دقیقه از رخت خواب بلند شده و فیلم‌های ترسناک مشاهده کند. وی همچنین باید به موسیقی‌‌های ارسال شده توسط مدیر گوش بدهد. یکی دیگر از وظایف روزانه که بین مراحل سی‌ام تا چهل و نهم ثابت است، ایجاد خراش بر روی بدن و یا صحبت کردن با یک نهنگ است).
مرحله پنجاهم (مرحله آخر) – از یک ارتفاع بلند به پایین بپر.

مراحل یک تا پنجاه
#خر_نباشیم
من انسانم و هيچ انساني را در خود بيگانه نمي دانم
پاسخ
 سپاس شده توسط @پوریا@ ، IM JUST TIRED ، yegi200180 ، حسینbm ، ☆єℓαнєн✮ ، رها جوووون ، Aesthetic
آگهی
مرحله سیزده فک کنم اهنگای تتلو باشع Telegh_01
مراحل بازی نهنگ ابی 1

مراحل بازی نهنگ ابی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr. Potato Head ، hasti♡ii ، @پوریا@ ، mih ، رها جوووون
Kh kh kh velesh konid on bichararo baba gonah dare
من انسانم و هيچ انساني را در خود بيگانه نمي دانم
پاسخ
 سپاس شده توسط رها جوووون
لینک دانلودش رو میشه بدین؟؟

ممنون لینک دانلودش رو میخام
پاسخ
(19-12-2017، 13:55)mobile1396 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخوای بازی کنی؟مراحل بازی نهنگ ابی 1
اِنــســـآنــی کِـ نِــمیـدآنَـد چِـــگونه بِـ نِـگَرآنی مآ بِـخَـنـدِد جَـــوآن مــیـمیرَد

زِنــدِگـــــی پـُر اَز اِنـتِخـآب اَسـت مـــــــآ جُـرأَتـَشـ  رآ نـَدآریـــم

__Y.-.N__
پاسخ
من تا مرحله 49 رفتم مرحله 50 از ارتفاع ميترسيدم Game Over شدم .  Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

#بيايد خر نباشيم!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=265354         --     راهنمای مراحل بازی ARK
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=267097         --      آموزش قدم به قدم Dota 2
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=280679          --     راهنمای بازی Destiny 2 راهنمای قدم به قدم بازی Destiny 2

دیسکورد: (بنا به دلایلی لینک ممکنه با کلیک کردن بره به یه لینک قدیمی لطفا برای جوین دادن کوپی پیست کنید)
https://discordapp.com/invite/eVsC79Y                             

براي مشاهده كامل عكس ها روشون كليك كنيد
منبع upload
http://www.akskhor.ir

((Once Upon A Time There Was Dota))

پاسخ
آگهی
الآن مرحله پنجاهمم
دوبــــــار کناره آب زیر ستـــــاره هایــــــیم
خوشحال از اینکه تو بهترین سه ماه سالیم
تـنها مشـکـل ایـنه که تـحت فــــشـار خوابیـم
همــــه چی عالیــــه اما اگــــــــه بذاره پایـی
...

پاسخ
(19-12-2017، 17:52)yegi200180 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-12-2017، 13:55)mobile1396 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب بدین بهش یه عده کم بشن تو این 80 میلیون به نفع تک تک ماست Wink
هر شبنمی در این ره صد بحر آتشین است/ دردا که این معما شرح و بیان ندارد
پاسخ
(07-01-2018، 16:44)mih نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(19-12-2017، 17:52)yegi200180 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب بدین بهش یه عده کم بشن تو این 80 میلیون به نفع تک تک ماست Wink
اصن ندارم که بدم ...فقط سوال کردم Big Grin
اِنــســـآنــی کِـ نِــمیـدآنَـد چِـــگونه بِـ نِـگَرآنی مآ بِـخَـنـدِد جَـــوآن مــیـمیرَد

زِنــدِگـــــی پـُر اَز اِنـتِخـآب اَسـت مـــــــآ جُـرأَتـَشـ  رآ نـَدآریـــم

__Y.-.N__
پاسخ
 سپاس شده توسط mih
مرحله یکی به اخر باید اهنگایرضا باشه 7
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شایعه: بازی Resident Evil 8 سه شخصیت قابل بازی خواهد داشت
  بازی Dying Light 2 در مراحل پایانی توسعه قرار دارد
  جیسون شرایر: بازی GTA VI هنوز در مراحل اولیه‌‌ی ساخت است و چند سال بعد منتشر می‌شود
  سازندگان بازی The Division 2 فعلا برنامه‌ای برای عرضه این بازی بر روی Nintendo Switch
  سازندگان بازی Days Gone در حال توسعه‌ی یک بازی AAA جدید هستند
  استودیوی سازنده‌ی بازی No Man’s Sky از عرضه‌ی محتوای بلندپروازانه برای بازی در سال ۲۰
  لو رفتن کد‌های اصلی دو بازی CS:GO و TF2 باعث نگرانی بازی‌بازها شده است
  Cyberpunk 2077 وارد یکی‌ از مهم‌ترین مراحل توسعه‌ی خود پیش از انتشار شده است
  مصاحبه با سازندگان بازی Concrete Genie در مورد موجودات بازی
Exclamation معرفی مخترع نهنگ آبی و انگیزه اش از طراحی ای بازی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان